Magazín

Produktové aktuality

Rozšiřte svou řadu objektivů pro bajonet Nikon Z o světelné novinky 85 mm f/1,2 S a 26 mm f/2,8

Lucie VořechováAktualizováno: 24. 2. 2023 v 17:16 • Rubrika: Produktové aktuality

Rozšiřte svou řadu objektivů pro bajonet Nikon Z o světelné novinky 85 mm f/1,2 S a 26 mm f/2,8

Společnost Nikon oznámila vývoj dvou zbrusu nových objektivů s pevným ohniskem a vysokou světelností. Jeden potěší krajináře svým širokoúhlým rozsahem a druhý zase portrétní fotografy. Seznamte se s Nikon Z 85 mm f/1,2 S a Nikon Z 26 mm f/2,8 pro bajonet Nikon Z.

Obsah

 Nikon Z 85 mm f/1,2 S

Teleobjektiv Nikon Z 85 mm by neměl ujít pozornosti žádnému fotografovi, který se věnuje focení portrétů nebo svateb. Své uplatnění najde ve výbavě i módního fotografa, a to především díky pevnému ohnisku 85 mm a vysoké světelnosti.

Nikon Z 85 mm f/1,2 S | Megapixel

Clona f/1,2 vykouzlí sametový efekt bokeh a umožňuje práci i v horších světelných podmínkách. Zvládne příjemně oddělit focený subjekt od jeho pozadí a zajišťuje jak výbornou kvalitu obrazu, tak reprodukci neostrých míst. 

Objektiv je odolný vůči prachu a stříkající vodě, a tak se s ním nemusíte bát vyrazit do ulic. V případě, že byste svou optiku chtěli doplnit o fotografický filtr, vystačíte si s průměrem 82 mm.  

Chci Z 85 MM

Nikon Z 26 mm f/2,8

Nikon Z 26 mm je určený pro začínající a pokročilé fotografy, kteří rádi cestují a chtějí mít objektiv stále při ruce. Jeho kompaktní rozměry a nízká váha to maximálně umožňují a i při delších túrách vám bude skvělým parťákem, který nijak nezatíží váš batoh nebo brašnu

Nikon Z 26 mm f/2,8 | Megapixel

Tento širokoúhlý objektiv s pevným ohniskem 26 mm se hodí na focení krajiny, architektury a street foto. Svou clonou f/2,8 umožňuje pracovat i při zapadajícím slunci nebo ve svitu pouličních lamp s minimálním šumem na výsledné fotografii. 

Chci Z 26 MM

Nová technika za starou | Megapixel

Vyměňte starý funkční objektiv za nový s výkupním bonusem až 20 %! 

Je čas na obměnu fototechniky? Přineste nám starý model fotoaparátu nebo objektivu, rádi jej od vás vykoupíme a navíc vám přidáme i výkupní bonus až 20 %, který můžete obratem uplatnit na nákup novější techniky! 

Kolik za svou stávající výbavu můžete obdržet zjistíte v naší výkupní kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Nikon | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.