Magazín

Blog

Startuje další měsíc naší foto a video soutěže, tentokrát na téma PODZIMNÍ KRAJINA a REPORTÁŽ Z CEST

Martin LukešVydáno: 2. 10. 2023 v 14:51 • Rubrika: Blog

Startuje další měsíc naší foto a video soutěže, tentokrát na téma PODZIMNÍ KRAJINA a REPORTÁŽ Z CEST

Máme tu začátek měsíce a s ním také nové kolo naší celoroční foto soutěže i čtvrtletní video soutěže. Fotografové se budou tentokrát zabývat podzimní krajinou a video tvůrci reportážemi z cest. Tak si pořádně přečtěte zadání a nezapomeňte, že na vítěze čeká spoustu hodnotných cen.

Obsah

Říjnová fotografická soutěž: Podzimní krajina

Období podzimu je pro každého fanouška krajinářské fotografie tou hlavní sezónou. Ostatně není divu. Slunce vychází později a zapadá dříve, ranní mlhy se válí nad loukami i lesy, stromy hrají všemi barvami a zlaté listí dává snímkům krásný barevný kontrast. Vyhlásit podzimní krajinu tématem říjnové soutěže se proto přímo nabízí. Podmínkou tohoto kola ale bude, aby bylo z vašich fotografií na první dobrou patrné, že byly pořízeny skutečně na podzim.

Ceny pro vítěze říjnové foto soutěže

  • 1. místo – poukaz v hodnotě 5 000 Kč na produkty značky Sony
  • 2. místo – poukaz v hodnotě 3 000 Kč na produkty značky Sony
  • 3. místo – poukaz v hodnotě 1 000 Kč na produkty značky Sony
  • Cena uživatelů – poukaz v hodnotě 1 000 Kč na produkty značky Sony

Čtvrtletní video soutěž: Reportáž z cest (říjen–prosinec 2023)

Mezi amatérskými video makery, vlogery, influlencery i rodinnými fotografy je čím dál populárnější natáčet během svých cest reportáže a cestovatelské klipy. A přesně to bude tématem posledního čtvrtletního kola naší celoroční videosoutěže ROK S MEGAPIXELEM 2023. Necháme na vás zda s kamerou, dronem nebo mobilním telefonem vyrazíte na druhý konce města, státu nebo planety. Hodnotit budeme především originalitu, spád, ale také střih, barvy a případně hudební podkres nebo voiceover.

Toto podzimní cestovatelské kolo bude probíhat od 1. 10. 2023 do 31. 12. 2023, takže budete mít dost času ulovit nějaké zajímavé záběry, klipy a videa z cest. Protože na soutěžní příspěvek máte 3 měsíce, budeme posuzovat nejen obsahovou kvalitu, ale také zpracování, práci se zvukem, střihem, světlem a samozřejmě také celkovou atmosféru vašich soutěžních videí.


Ceny pro vítěze čtvrtletní video soutěže

  • 1. místo – poukaz v hodnotě 5 000 Kč na produkty značky Sony
  • 2. místo – poukaz v hodnotě 3 000 Kč na produkty značky Sony
  • 3. místo – poukaz v hodnotě 1 000 Kč na produkty značky Sony
  • Cena uživatelů – poukaz v hodnotě 1 000 Kč na produkty značky Sony

Partner tohoto kola foto a video soutěže je společnost Sony


Jak se zapojit do soutěže

Stačí se zaregistrovat v naší Galerii na webu, nahrát jednu soutěžní fotografii či video odpovídající danému měsíčnímu tématu a označit snímek jako soutěžní. Po uplynutí všech 12 měsíčních kol bude vyhlášen nejvšestrannější fotograf a videomaker Galerie Megapixel za rok 2023. Celoroční soutěž i jednotlivá měsíční kola mají dvě soutěžní linie. O vítězi té hlavní rozhoduje odborná porota a vítězem té druhé se stává autor fotografie a videa s nejvyšší dosaženou atraktivitou dle členů Galerie. Bližší podrobnosti naleznete ve všeobecných podmínkách soutěže a na stránkách jednotlivých kategorií  – FOTO a VIDEO.

titulní foto: Martina Valihrachová / Martin Lukeš

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.