Magazín

Produktové aktuality

Využijte slevu 25 % na SanDisk Professional G-DRIVE a užijte si rychlou a spolehlivou zálohu dat

Lucie VořechováVydáno: 26. 7. 2022 v 10:35 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte slevu 25 % na SanDisk Professional G-DRIVE a užijte si rychlou a spolehlivou zálohu dat

V letních měsících je většina tvůrců, fotografů i kameramanů nejaktivnější. K tvorbě však neodmyslitelně patří i záloha díla. Není totiž nic horšího, než když vám dojde paměť v notebooku nebo se vám smažou data. Proto je vhodné si fotografie a videa zálohovat, a to nejlépe na odolné a spolehlivé úložiště. Pořiďte si právě teď externí disk SanDisk Professional G-DRIVE SSD 2TB USB-C za akční cenu 5 990 Kč a předejděte ztrátě dat kdekoliv. Akce platí od 26. 7. 2022 do vyprodání zásob.

Obsah

SanDisk Professional G-DRIVE SSD 2TB USB-C 

Externí disk SanDisk Professional G-DRIVE SSD 2TB USB-C (USB 3.2 Gen 2) vás kromě ceny uchvátí i svými vlastnostmi a funkcemi. Pokud sháníte rychlý a velkokapacitní disk pro zálohu dat, zvažte pořízení tohoto modelu. 

G-DRIVE SSD je extra odolný paměťový disk s rychlostí přenosu dat až 1 050 MB/s, který nabízí úložný prostor 2 TB. To bohatě vystačí na uložení fotografií ve formátu RAW, 4K videa nebo vytvoření multimediálních knihoven. 

Chci SanDisk G-DRIVE

SanDisk | Megapixel

Ať už máte doma počítač Mac nebo Windows, disk poběží bezproblémově na obou zařízení. Připojíte ho pomocí USB-C s rozhraním SuperSpeed USB 10 Gbbps, v balení najdete adaptér USB 3.0/2.0 pro zajištění zpětné kompatibility. Aby nedocházelo k přehřívání a ztrátě výkonu, je disk izolovaný v ochranném hliníkovém jádru uvnitř vlastního obalu.

Cestujete často? Pak vás potěší rozměry a odolnost tohoto disku. Ať už se chystáte do náročného terénu, nebo se vám stává, že vám občas něco vypadne z ruky, s G-DRIVE se nemusíte obávat, že by došlo k jeho poškození. Při testech proti odolnosti prošel pádem z výšky až 3 metry se silou nárazu 450 kg. A to už je skutečně co říct. Hravě tedy odolá nárazu i vibracím, navíc díky svému stupni krytí IP67 ho nezastaví ani voda či prach. 

Máte doma neposedné děti nebo si chcete uschovat soukromá data pod heslem? I to vám SanDisk G-DRIVE umožní. Pokud byste rádi ochránili svůj disk před neoprávněným vniknutím, můžete si ho pomocí softwaru dostupného ke stažení opatřit heslem. 

Stále si nejste jistí, zda si disk pořídit? SanDisk G-DRIVE je dodáván s nadstandardní zárukou 5 let! To už je společně s jeho výkonností a odolností silný argument, proč ho zvolit za svého společníka. Využijte co nejrychleji akční cenu 5 990 Kč, která platí pouze do vyprodání zásob.

Chci SanDisk G-DRIVE

G-DRIVE SSD | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.