004781
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Samsung Digimax A502 černý
- Rozlišení snímače: 5 Mpx
- Optický zoom: 1 x
- Velikost displeje: 1,8 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Samsung Digimax A502 černý?
„Samsung Digimax A502 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 05.03.2008

Samsung Digimax A502 černý
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Společnost Samsung, která je známá spotřební elektronikou všeho druhu, se v poslední době zaměřila i na digitální fotoaparáty. Přesto že byla v této oblasti doposud brána jako „druhořadá značka", tak v poslední době překvapila a to hlavně ve třídě levnějších přístrojů. Novým modelem s…
Parametry
Rodinný kompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 5 Mpx, 5x digitální zoom, LCD 1,8 palce, 105 g.
Obrazový snímač
| Rozlišení snímače | 5 Mpx |
|---|---|
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 1600x1200, 2560x1920 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 1 x |
|---|
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 100 cm |
|---|---|
| Makro od | 20 cm |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 5 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/2 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 1,8 " |
|---|
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 2,5 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 97 x 30 x 53 |
|---|---|
| Hmotnost | 105 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Samsung Digimax A502 černý použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Samsung Digimax A502 černý použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Samsung Digimax A502 černý
Související články s Samsung Digimax A502 černý
Akce na nové modely SAMSUNG GALAXY
Potřebujete nový, výkonný fotomobil? Využijte naší výhodnou nabídku. Zakoupíte-li si nový Samsung Galaxy řady A nebo S, kromě akční ceny obdržíte automaticky i dárek v hodnotě 7000 Kč. A to se…
MARTIN HÁJEK • 6. 6. 2017 v 9:58

Srovnání nejlepších fotomobilů: iPhone 7, Samsung S7, Huawei P9
Klasické mobilní telefony jsou v podstatě už přežitkem. Nahradily je chytré telefony - smartphony, nebo prostě fotomobily. A právě jejich fotoaparáty už neslouží jen k dokumentárnímu “cvakání”.…
MARTIN HÁJEK • 27. 3. 2017 v 11:00

Nikon Capture NX-D nový software pro formáty RAW
Společnost Nikon vydala nový software pro nekomprimovaný obrazový formát RAW. Nikon Capture NX-D postupně nahradí velmi populární Nikon Capture NX 2. Beta verze nová aplikace je v současné chvílí…
MARTIN LUKEŠ • 25. 2. 2014 v 14:56














Komentáře