Digitální kamera Samsung HMX-S10

 • Optický zoom: 15 x

Sháníte Samsung HMX-S10?

„Samsung HMX-S10“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Digitální videokamera Samsung HMX-S10 je vybavena speciálním procesorem Victoria Engine patentovaným společností Samsung a špičkovým CMOS snímačem o rozměrech 1/2,3 palce s technologií BSI (Back Side Illumination), což je zárukou špičkové kvality obrazu a možnosti natáčet i při nepříznivých světelných podmínkách. Produktová sekce: Videokamery Samsung

Alternativy k již neprodávanému Samsung HMX-S10

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Samsung HMX-S10

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Obrazový snímač

 • 1/2,3" - 10megapixelový snímací čip CMOS s technologií BSI

Objektiv

 • Objektiv Schneider Kreuznach Varioplan-HD
 • 18x Intelli-Zoom / 15x optický zoom

Stabilizace obrazu

 • Optická

Paměť

 • Karta SD/SDHC

Rozlišení videa

 • 1920x1080/60i
 • 1920x1080/30p
 • 1280x720/60p
 • 720x480/60P

Další funkce

 • Komprese H.264
 • Časosběrný záznam v HD rozlišení
 • Snímací čip CMOS s technologií BSI
 • Procesor Victoria Engine
 • Digitální fotografie v rozlišení 10 MP
 • 3D grafické uživatelské rozhraní
 • Snímání extrémně rychlých dějů
 • Tisk storyboardů

Společnost Samsung, přední světový výrobce technologií pro práci s digitálními médii a pro digitální konvergenci, dnes představil svoji novou řadu S digitálních videokamer s Full HD rozlišením, která jako první na světě obsahuje vestavěnou podporu připojení přes Wi-Fi a DLNA. Nová řada S, kterou tvoří tři nové modely - HMX-S10, HMX-S15 a HMX-S16 - je zároveň také řadou, která obsahuje doposud nejvýkonnější videokamery s Full HD, jaké kdy společnost Samsung vyrobila. Všechny tři nové kamery jsou vybaveny speciálním procesorem Victoria Engine patentovaným společností Samsung a špičkovým CMOS snímačem o rozměrech 1/2,3 palce s technologií BSI (Back Side Illumination), což je zárukou špičkové kvality obrazu a možnosti natáčet i při nepříznivých světelných podmínkách.
Možnost snadno sdílet s ostatními své vzpomínky a další digitální obsah je pro spotřebitele stále důležitější. Díky novým videokamerám řady S mají nyní spotřebitelé poprvé možnost zaznamenávat obsah a okamžitě jej sdílet s ostatními, aniž by se při tom museli trápit zapojováním kabelů. Kamery řady S posouvají celý proces natáčení od okamžiku záznamu až po jeho přehrávání na zcela novou úroveň.

Připojení přes Wi-Fi / DLNA

Nové kamery Samsung HMX-S15 a HMX-S16 jsou prvními kamerami na světě podporujícími připojení přes Wi-Fi i DLNA. Modely HMX-S15 a HMXS16 jsou vybaveny technologií AllShare, která spotřebitelům umožňuje snadno přistupovat k obsahu, pracovat s ním a sdílet jej, a to včetně videozáznamů v Full HD rozlišení, se kterými lze pracovat i prostřednictvím dalších zařízení podporujících DLNA. Díky vestavěné podpoře Wi-Fi si nyní spotřebitelé na svém HDTV nebo počítači mohou vychutnat v úchvatné HD kvalitě videozáznamy i digitální fotografie bez nutnosti zapojovat jakékoli kabely. K prohlížení obsahu na zařízeních, které DLNA nepodporují, mohou spotřebitelé využít také možnost připojení přes HDMI kabel.

Výkonná optika zn. Schneider a 3,5palcový dotykový LCD displej

Videokamery Samsung řady S jsou vybaveny světově proslulou optikou zn. Schneider. Každá videokamera řady S se může pochlubit výkonným objektivem Schneider Kreuznach Varioplan-HD s 18x Intelli-zoomem od společnosti Samsung. Nový Intelli-Zoom společnosti Samsung je výrazně spolehlivější než standardní digitální zoom, který nepříznivě ovlivňuje kvalitu obrazu, a uživatelé díky němu mohou pracovat i s přiblížením přesahujícím 15násobný optický zoom, který kamera nabízí. Objektiv Kreuznach Varioplan-HD je vybaven také systémem optické stabilizace, který kompenzuje chvění a pomáhá zamezit rozmazání fotografií či roztřesení videozáznamu, což může být obzvláště užitečné při práci při plném optickém zoomu. Videokamery Samsung řady S nabízejí také vyšší uživatelský komfort díky velkému 3,5palcovému dotykovému LCD displeji s 3D uživatelským grafickým rozhraním (GUI). Ultra jasný otočný LCD displej s rozlišením WVGA a GUI nabízejí nejen úchvatné vizuální efekty, ale poskytují uživatelům také jednoduchý, intuitivní a bezproblémový přístup ke všem pokročilým funkcím přístroje.

Nový inovativní video procesor a obrazový snímač CMOS

Kamery Samsung řady S s Full HD rozlišením jsou vybaveny novým revolučním obrazovým CMOS čipem s technologií BSI, který je schopen zachytit více světla než běžné čipy, a umožňuje tak záznam v dosud nebývalé kvalitě i za nepříznivých světelných podmínek. Nový CMOS čip s technologií BSI spolupracuje s patentovaným videoprocesorem Victoria Engine, který byl speciálně navržen pro dosažení optimálního výsledku při použití v HD videokamerách. Nový videoprocesor Samsung Victoria Engine je vybaven 3D filtrem pro potlačení šumu, který je schopen účinně odstraňovat šum při zachování kontur a detailů obrazu, a umožňuje tak získat křišťálově čistý videozáznam nebo fotografie. Victoria Engine také rozšiřuje paletu zaznamenatelných barev a s pomocí dalších modulů pro zpracování jednotlivých parametrů obrazu včetně kontrastu, nastavení bílé a barevného tónu zlepšuje kvalitu výsledného videozáznamu. Díky 45nanometrové technologii použité při výrobě čipu spotřebovává Victoria Engine i přes všechny své pokročilé funkce jen minimální množství energie, takže se výdrž baterie přístroje dramaticky zvyšuje na více než 2 hodiny.

SSD technologie společnosti Samsung

Digitální videokamery Samsung řady S používají interní SSD disky, což v přístrojích tohoto typu přináší oproti pevným diskům výrazné výhody. Technologie SSD se poprvé objevila ve videokamerách Samsung s Full HD rozlišením řady H a ve srovnání s jinými formami vnitřní paměti nabízí spotřebitelům lepší výkon i trvanlivost. Ve srovnání s HDD je technologie SSD společnosti Samsung lehčí a kompaktnější, pracuje potichu, vyzařuje velmi málo tepla a neobsahuje žádné pohyblivé části, což výrazně snižuje celkovou spotřebu energie a zvyšuje spolehlivost. Díky absenci pohyblivých součástí je technologie SSD trvanlivější a odolnější vůči nárazům a vibracím, které jinak mohou mít značně negativní vliv na funkci digitálních videokamer používajících klasický pevný disk. Technologie SSD je kromě toho rychlejší než HDD, včetně rychlejšího náběhu a čtení/zápisu, což je vzhledem množství dat zaznamenávaných ve Full HD rozlišení nezbytné. Samsung HMX-S16 je vybaven interním SSD diskem o velikosti 64 GB, zatímco model HMX-S15 obsahuje SSD disk o velikosti 32 GB. Obě videokamery zákazníkům také umožňují rozšířit úložnou kapacitu pomocí paměťové karty SD/SDHC. Kamera HMX?S10 interní paměť SSD neobsahuje a je u ní nutné použít paměťovou kartu SD/SDHC.

Jedinečné funkce

Videokamery řady S nabízejí celou řadu jedinečných funkcí jako např. blesk, který napomáhá při pořizování digitální fotografií v rozlišení 10 megapixelů, tisk storyboardů, nebo možnost nahrávat záběry pro extrémně zpomalené přehrávání při rychlosti záznamu 300 snímků za sekundu v rozlišení 368x208 nebo při rychlosti záznamu 500 snímků za sekundu v rozlišení 192x112. Videokamery řady S jsou vybaveny také funkcí časoměrného záznamu ve vysokém rozlišení, která spotřebitelům umožňuje skutečně experimentovat s kreativitou. Při natáčení v časoměrném režimu (Time Lapse) videokamera pořizuje v intervalu zvoleném uživatelem, který může nabývat hodnot 1, 3, 5, 10, 15, nebo 30 sekund, samostatné fotografie, ze kterých pak sestaví jeden videosoubor.

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,33
Rozlišení: 10 Mpx
Typ snímače: CMOS
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
Optický zoom: 15 x
Digitální zoom: 180
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 46,3-694,5
Minimální ohnisková vzdálenost: 46,3 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 694,5 mm
Ohnisková vzdálenost pro video (nejkratší - eqv. 35mm): 46,3 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 3,5 "
Rozlišení displeje: 1100000
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Počet audio kanálů: 2.0
Video formát: H.264
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 66,3 x 69,5 x 130
Hmotnost: 420 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (5)

Zobrazeny komentáře (5 - 1)

 • 5

  Šnajdr
  Reaguje na 4 | Dobrý den,
  bohužel s touto kamerou nemáme přímou zkušenost, podle reakcí zákazníků jesou kamery Samsung na velice dobré úrovni

  David Šnajdr - Megapixel, Manažer prodeje, 14.09.2010 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Jsem si stahnul manual a v něm se doporučuje od třídy 6. Ale stejně bych chtěl slyšet nějako recenzi na nějakou samsung kameru. Displaye, ať v telefonech nebo televizích , ty mají myslím jako jedni z nejlpších. Osobní zkušenost.

  Jan, 14.09.2010 | Reagovat

 • 3

  Avatar
  Zdravím, kartu 16 či 32GB jaké klass minimálně byste doporučili? Máte již nějakou zkušenost s kamerami Samsung? Děkuji.

  Jan, 13.09.2010 | Reagovat

 • 2

  Šnajdr
  Reaguje na 1 | Dobrý den,
  ohnisková vzdálenost této kamery je 46,3 ~ 694,5 mm

  David Šnajdr - Megapixel, Manažer prodeje, 20.08.2010 | Reagovat

 • 1

  Avatar
  Dobrý den, rád bych se zeptal, jaká je u této kamery nejnižší možná ohnisková vzdálenost v přepočtu na kinofilm? Nikde tento údaj nemohu nalézt a přitom by mě velmi zajímal. Děkuji. TB

  Tomas B., 19.08.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím