004864
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!
- Rozlišení snímače: 10,2 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!?
„Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 02.11.2010

Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!
Popis a parametry
Využijte nákup na splátky s 0% navýšením do 31. 12. 2010! Akce do vyprodání! Elegantní celokovové provedení, rozlišení 10,2 Mpx, integrovaný 3x optický a 5x digitální zoom, velký 3,0" LCD displej, rozpoznání obličeje AF + AE, duální stabilizace obrazu OIS + DIS, 14 scénických režimů, menu v českém jazyce, přehrává filmy a videoklipy ve formátu Xvid, DivX a MP3 soubory.
Samsung EC-I100Z
Rozlišení 10,2 megapixelu, integrovaný 3x optický a 5x digitální zoom, velký 3,0" LCD displej 230 000 bodů, rozpoznání obličeje AF + AE, duální stabilizace obrazu OIS + DIS (optická a digitální stabilizace obrazu současně), 14 scénických režimů pro nejrůznější situace, supermakro od 1 cm a automatické makro, výkonné funkce filmového záznamu (800x592, MPEG-4), účinná stabilizace videa, přehrává filmy a videoklipy ve formátu Xvid, DivX apod*, přehrává MP3 soubory (hudba, mluvené slovo apod.), vestavěný prohlížeč textů s podporou české diakritiky, záznam zvuku - diktafon (až 10 hodin), interní paměť 190 MB a podpora SD/SDHC karet až 4GB, vylepšený cestovní průvodce po 30 zemích, elegantní celokovové provedení, nabíjení přes USB i z elektrické sítě, menu v českém jazyce!
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 10,2 Mpx |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Makro od | 1 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 5 |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Barva | stříbrná |
|---|
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,19 GB |
|---|
Hlídat dostupnost Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma! použitý fotoaparát v bazaru
Bazar pro Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!
Související články s Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!
Související články s Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!
Akce na nové modely SAMSUNG GALAXY
Potřebujete nový, výkonný fotomobil? Využijte naší výhodnou nabídku. Zakoupíte-li si nový Samsung Galaxy řady A nebo S, kromě akční ceny obdržíte automaticky i dárek v hodnotě 7000 Kč. A to se…
MARTIN HÁJEK • 6. 6. 2017 v 9:58

Srovnání nejlepších fotomobilů: iPhone 7, Samsung S7, Huawei P9
Klasické mobilní telefony jsou v podstatě už přežitkem. Nahradily je chytré telefony - smartphony, nebo prostě fotomobily. A právě jejich fotoaparáty už neslouží jen k dokumentárnímu “cvakání”.…
MARTIN HÁJEK • 27. 3. 2017 v 11:00

Nikon Capture NX-D nový software pro formáty RAW
Společnost Nikon vydala nový software pro nekomprimovaný obrazový formát RAW. Nikon Capture NX-D postupně nahradí velmi populární Nikon Capture NX 2. Beta verze nová aplikace je v současné chvílí…
MARTIN LUKEŠ • 25. 2. 2014 v 14:56



Komentáře
BB
Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 18. 10. 2010 |Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma! |Reagovat
HP
Helena Puhačová, 16. 10. 2010 |Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma! |Reagovat
BB
Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 1. 9. 2010 |Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma! |Reagovat
EK
má tento fotoaparát klasický konektor na sluchátka? A máte v prodeji nějaký jiný model, který má podobné mediální funkce (přehrávání DivX, mp3...).
děkuji
Eliška Klimtová, 31. 8. 2010 |Samsung i100 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma! |Reagovat