011019
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Samsung NV100HD stříbrno-červený
- Rozlišení snímače: 14,7 Mpx
- Optický zoom: 3,6 x
- Velikost displeje: 3 "
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Samsung NV100HD stříbrno-červený?
„Samsung NV100HD stříbrno-červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.02.2009

Samsung NV100HD stříbrno-červený
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Společnost Samsung se v poslední době snaží vybudovat silnou pozici v kategorii rodinných kompaktů. Zda se jim to do budoucna podaří, ukáže čas. Nový model Samsung NV100 HD je první vlaštovkou, která dokazuje, že se při plnění tohoto nelehkého úkolu, vydali správným směrem. Tento elegantní…
Parametry
Stylový digitální fotoaparát se širokoúhlým objektivem Schneider Kreuznach od 28 mm, vysoké rozlišení 14,7 Mpx, 3,0 palců velký dotykový displej s rozhraním Smart Touch 2.0, HD video, detekce tváře, úsměvu a mrknutí.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,72 |
| Rozlišení snímače | 14,7 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 1024x768, 3264x2448, 4384x3288, 4384x2920, 4384x2464, 2592x1944 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3,6 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-102 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 102 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Makro od | 5 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 16 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 460000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 94,9 x 60 x 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 138 g |
| Barva | červená, stříbrná |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Samsung NV100HD stříbrno-červený použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Samsung NV100HD stříbrno-červený použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Samsung NV100HD stříbrno-červený
Související články s Samsung NV100HD stříbrno-červený
Akce na nové modely SAMSUNG GALAXY
Potřebujete nový, výkonný fotomobil? Využijte naší výhodnou nabídku. Zakoupíte-li si nový Samsung Galaxy řady A nebo S, kromě akční ceny obdržíte automaticky i dárek v hodnotě 7000 Kč. A to se…
MARTIN HÁJEK • 6. 6. 2017 v 9:58

Srovnání nejlepších fotomobilů: iPhone 7, Samsung S7, Huawei P9
Klasické mobilní telefony jsou v podstatě už přežitkem. Nahradily je chytré telefony - smartphony, nebo prostě fotomobily. A právě jejich fotoaparáty už neslouží jen k dokumentárnímu “cvakání”.…
MARTIN HÁJEK • 27. 3. 2017 v 11:00

Nikon Capture NX-D nový software pro formáty RAW
Společnost Nikon vydala nový software pro nekomprimovaný obrazový formát RAW. Nikon Capture NX-D postupně nahradí velmi populární Nikon Capture NX 2. Beta verze nová aplikace je v současné chvílí…
MARTIN LUKEŠ • 25. 2. 2014 v 14:56














Komentáře
g
gogo, 20. 11. 2008 |Samsung NV100HD stříbrno-červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 13. 10. 2008 |Samsung NV100HD stříbrno-červený |Reagovat
j
Díky moc
jan, 13. 10. 2008 |Samsung NV100HD stříbrno-červený |Reagovat