ID: 012665

Systémový kompakt Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma!

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 14,6 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 3 sn./s

Sháníte Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma!?

„Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma!?

Začít s výkupem

Fotografie profesionální kvality můžete vytvářet, i když jste začátečník. Snadno použitelný objektiv s funkcí i-Function fotoaparátu NX100 nabízí všechny profesionální ovládací prvky nastavení a parametrů, které jsou dostupné na digitálních zrcadlovkách, a intuitivně je v sobě integruje tak, aby byly okamžitě k dispozici. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Samsung

Obsahem zvýhodněné sady je:

Samsung NX100 + 20-50 mm + Samsung blesk SEF20A

Fotografie profesionální kvality můžete vytvářet, i když jste začátečník. Snadno použitelný objektiv s funkcí i-Function fotoaparátu NX100 nabízí všechny profesionální ovládací prvky nastavení a parametrů, které jsou dostupné na digitálních zrcadlovkách, a intuitivně je v sobě integruje tak, aby byly okamžitě k dispozici. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Samsung

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma!

Parametry a popis

Nový hybridní kompaktní fotoaparát disponuje jedinečným novým objektivem s i-Function, se kterým se jak začátečníkům, tak profesionálním fotografům dostává neomezených možností ovládání a kreativity.

Společnost Samsung Electronics dnes uvádí na trh jedinečný fotoaparát Samsung NX100 - inovativní bezzrcadlový fotoaparát vybavený celosvětově prvním objektivem s i-Function, který umožňuje všem fotografům pouhým stiskem prstu dosáhnout dokonalých snímků díky zcela novému způsobu ovládání na objektivu fotoaparátu.

NX100 je na nejlepší cestě ovládnout novou kategorii hybridních kompaktních fotoaparátů. Tento nový inovativní výrobek těží ze zkušeností společnosti Samsung z mnoha technických oborů, což znamená, že hlavní komponenty fotoaparátu jsou ze 100 % vyráběny interně. Tento jedinečný proces jde ruku v ruce s detailním a obsáhlým programem průzkumu mezi spotřebiteli společnosti Samsung, který poskytl hodnotné podněty, jimž designéři a inženýři naší společnosti v modelu NX100 vycházejí vstříc. V neposlední řadě je tento bezkonkurenční výrobek doplněn rozsáhlou řadou objektivů a příslušenství, které fotografům poskytují kompletní výbavu potřebnou k objevování jejich tvořivosti.

Uvedení NX100 na trh následuje po úspěchu NX10, prvního hybridního kompaktního fotoaparátu společnosti Samsung a také celosvětově prvního fotoaparátu vybaveného snímačem formátu APS-C, který už stačil změnit způsob, jakým miliony fotografů na celém světě pořizují své snímky, a zvýšil laťku pro celý obor. NX100 sdílí s NX10 špičkové technologie, mezi něž patří např. snímač formátu APS-C zaručující vysokou kvalitu snímků nebo 3palcový displej AMOLED umožňující snadné a zřetelné prohlížení snímků. S NX100 však Samsung přivádí bezzrcadlový fotoaparát na vyšší úroveň; fotoaparát totiž v sobě obsahuje inovace uvedené na trh modelem NX10 a zároveň přináší další zlepšení v oblasti výkonu a designu. Tělo fotoaparátu je štíhlé, hladké a stylové a NX100 také disponuje intuitivním objektivem s i-Function, který poprvé umožňuje uživatelům ovládat fotoaparát prostřednictvím objektivu. NX100 se také může pochlubit jedním z nejrychlejších automatických zaostřování na současném trhu, což uživatelům zaručí, že nikdy nezmeškají okamžik vhodný k focení, jakož i citlivostí ISO, která byla za účelem focení momentek zvýšena na maximální hodnotu 6400.

Design NX100 je inspirován jednoduchým tvarem kapky rosy tvořící se na listu, což je patrné na tlačítku závěrky a zaobleném těle fotoaparátu, které bude v České republice k dispozici v černé barvě. Odlehčený, kompaktní a moderní design činí tento fotoaparát velmi přenosným a umožňuje uživatelům s tvůrčím nadáním nosit NX100 všude a při každé příležitosti s sebou. NX100 je více než jen fotoaparát - je to jak tvořivý nástroj, tak umělecký objekt, který je smělým vyjádřením stylu svého uživatele, ať už je kdekoli.
SangJin Park, prezident divize Samsung Digital Imaging společnosti Samsung Electronics, to okomentoval následovně: „Naším cílem je stát se hlavním hráčem na trhu s hybridními kompakty stejně, jako se nám to podařilo v kategorii kompaktních fotoaparátů DualView, a nový NX100 je ztělesněním tohoto našeho cíle. Nikdo jiný nenabídl spojení obrazové technologie špičkové kvality s intuitivním pochopením potřeb spotřebitelů, které vychází z našeho hloubkového spotřebitelského průzkumu, a proto jsme přesvědčeni, že NX100 se připojí k již dříve uvedenému modelu NX10 a společně vydláždí cestu k našemu přednímu postavení na tomto rostoucím segmentu trhu. Naše jedinečné a průkopnické objektivy s i-Function vynikají ve srovnání s konkurencí jako příklad neustálých inovací, se kterými naše společnost přichází, a zaujmou každého fotografa."

Zatímco konvenční typy objektivů se z hlediska nastavení fotoaparátu chovaly pasivně, jedinečné objektivy s i-Function dokáží aktivně komunikovat s tělem fotoaparátu. Nabízejí tak naprostou kontrolu nad obrazem, možnost rychlého manuálního nastavení pro snadné a rychlé pořízení fotografií a také nabízejí možnost úpravy nastavení fotoaparátu, tak aby bylo optimální pro právě používaný objektiv. Objektivy jsou vybaveny prakticky umístěným tlačítkem i-Function, které uživatelům umožňuje listovat možnostmi manuálního nastavení, a zaostřovacím kroužkem, s jehož pomocí lze snadno měnit hodnoty jednotlivých parametrů. Tento jedinečný způsob ovládání přístroje je chytrý, intuitivní a rychlý, takže každý má nyní dokonalý obraz doslova na dosah ruky.

Vzhledem k tomu, že typický uživatel má při fotografování většinou tendenci uchopit fotoaparát jednou rukou za objektiv, umožňuje nový systém ovládání fotografům přirozeně prostřednictvím tlačítka i-Function měnit nastavení přístroje levou rukou bez nutnosti spouštět fotografovaný objekt z hledáčku přístroje. Uživatelé mohou použitím tlačítka i-Function společně se zaostřovacím kroužkem rychle a jednoduše přecházet mezi nastavením rychlosti závěrky, clony, EV, vyvážením bílé a nastavením citlivosti ISO, a snadněji a rychleji tak upravovat nastavení přístroje při fotografování.

NX100 také nabízí režim priority objektivu, díky němuž je nyní výměna objektivu a pořízení dokonalého snímku snadnější než kdykoli dříve. Každý objektiv je za prvé přehledně označen ikonou ilustrující typické použití objektivu, takže i začátečníci rychle pochopí, jaký objektiv by pro určitou konkrétní scénu měli zvolit. Režim priority objektivu nabízí možnosti nastavení scény optimalizované pro právě používaný objektiv - například pokud k fotoaparátu připojíte širokoúhlý „krajinářský" objektiv, přístroj se okamžitě přepne do režimu pro fotografování krajiny. Pokud uživatel nasadí jiný specializovaný objektiv, fotoaparát rozpozná typ objektivu a automaticky zvolí nastavení nejlépe odpovídající připojenému objektivu. Tato poslední zmiňovaná funkce bude v budoucnu fungovat ve spojení se speciálními objektivy značky Samsung.

Inovace nabízené NX100 se neomezují jenom na objektiv - také fotoaparát samotný nabízí velmi kreativní funkci uváděnou pod názvem „Smart Filter" (chytrý filtr). V režimu prohlížení fotografií mohou uživatelé aplikovat sedm různých filtrů včetně vinětace, změkčení, rybího oka nebo miniatury. „Smart Filter" nabízí nejen obraz vysoké kvality, ale také funkce, které poslouží zábavě.

U možnosti zobrazení fotografií ale zábava nekončí - NX100 podporuje videozáznam ve vysokém rozlišení HD 720p, takže vaše vzpomínky zůstanou zachovány do nejmenšího detailu a jako živé. NX100 nabízí také režim „Sound Picture" (obraz se zvukem), který umožňuje k pořizovanému snímku zaznamenat i zvukový doprovod a nabídnout tak ještě bohatší zážitek. NX100 je také vybaven funkcí ultrazvukového čištění, která dokáže z objektivu před fotografováním odstranit veškeré prachové částečky a je zárukou, že zachycený obraz bude vždy dokonalý i při časté výměně objektivů.

NX100 bude vybaven celou řadou inovativních objektivů a příslušenství, které ještě dále umocní uživatelský zážitek. Při uvedení fotoaparátu na trh bude k dispozici kompaktní objektiv se zoomem s rozpětím ohniskových vzdáleností 20-50 mm, který nabídne jak vysokou kvalitu obrazu, tak i výhody snadné přenositelnosti. Brzy poté bude na trh uveden malý a lehký širokoúhlý plochý objektiv (Pancake) s ohniskovou vzdáleností 20 mm. V první polovině roku 2011 budou k dispozici dva další speciální objektivy - objektiv Macro s ohniskovou vzdáleností 60 mm a Super Zoom s rozsahem 18-200 mm. V druhé polovině roku bude tento sortiment rozšířen ještě o další tři objektivy s ohniskovými vzdálenostmi 16 mm, 85 mm a 16-80 mm. K systému NX bude dodáváno také další příslušenství včetně elektronického hledáčku, blesku a GPS modulu umožňujícího zaznamenat vaši přesnou geografickou polohu.

Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 14,6 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišení fotografií: 1280x1280, 1472x976, 1920x1080, 1920x1280, 2000x2000, 2592x2592, 3008x1688, 3008x2000, 3056x3056, 3872x2176, 3872x2592, 4592x2584, 4592x3056
Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Crop faktor: 1,5 x
Typ bajonetu: Samsung NX
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 3 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 307200
Živý náhled (Live View): Ano
Výklopný displej: Ne
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Zvuková poznámka: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 120 x 71 x 35
Hmotnost: 282 g
 
Ostatní
Značka: Samsung

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Samsung NX100 + 20-50 mm + blesk SEF20A zdarma!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (32 - 23)

 • 32

  Bouška

  Reaguje na 31 | Dobrý den, objektiv 20-50 bohužel není vybaven stabilizátorem obrazu.

  Luděk Bouška - Megapixel, 02.02.2012 | Reagovat

 • 31

  Avatar

  Dobrý den, má tento priestroj stabilizaci standardně dodávaného 20-50mm objektivu? Děkuji za odpověď

  Ondra, 01.02.2012 | Reagovat

 • 30

  Bouška

  Reaguje na 29 | Dobrý den,

  1) maximálně 8 minut
  2) bohužel nevím ,co tím myslíte
  3) ano, umožňuje použít dálkovou spoušť

  Luděk Bouška - Megapixel, 10.10.2011 | Reagovat

 • 29

  Avatar

  Lze tento fotoaparát připojit k astroteleskopu, t.j. 1) má expozici "Bulb" 2) má T-kroužek 3) má drátěnou spoušť ? Děkuji za odpověď.

  Josef Slowiak, 09.10.2011 | Reagovat

 • 28

  Avatar
  Reaguje na 26 | pro milana - je to Soubor pro upgrade verze 1,10 z 19. dubna 2011 - zatím poslední verze pro tělo. Ty další dva jsou pro objektivy. POkud se týká videa - tak potvrzuji, i mně to vrčí, ale koupil jsem si foťák a ne videokameru - "každému, co jeho jest". Jinak s kvalitou fotek nemám nejmenší problém - naopak jsem s ní velmi spokojen, a to i za složitých světelných podmínek.

  vh, 27.07.2011 | Reagovat

 • 27

  Lukeš
  Reaguje na 26 | Dobrý den, skutečně to dělá každý kus. Mikrofon je blízko objektivu a tudíž snímá i jeho zvuky. Video je u této třídy fotoaparátů zatím jen jako doplňková funkce.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 25.07.2011 | Reagovat

 • 26

  Avatar
  Reaguje na 25 | Ono je to vrčení slyšet i na ukázkovém videu zde na Megapixelu.Asi to tedy dělá každý kus.Nechápu.

  milan, 24.07.2011 | Reagovat

 • 25

  Avatar
  vh : Těch instalací je tam více,nevím kterou. Jinak mne krom kvality fotek zklamalo i video.Na záznamu je nahráno vrčení fotoaparátu a to šíleně.Myslím že tohle je na reklamaci.Nevěřím,že by to dělal každý kus.

  milan, 24.07.2011 | Reagovat

 • 24

  Avatar
  Reaguje na 23 | POkud se týká NX-100 a panoramatu - je nutno ze stránek www.samsung.cz stáhnout a nainstalovat poslední firmware, který v obě mimo jiné obsahuje i možnost fotit panoramata - vyzkoušel jsem a celkem to funguje - chce to jen cvik a prví zkušenost také velí použít kompenzaci expozice a to -1 clonové číslo, jinak budou fotky přeexponované - ale to si musí každý vyzkoušet sám.

  vh, 15.07.2011 | Reagovat

 • 23

  Bouška
  Reaguje na 22 | Dobrý den, větě "má velký APS-C čip k čemuž je údajně jen 1/6 výstup jež využití potencionálu takhle velkého čipu znemožňuje." bohužel také nerozumím. Tak jako tak je obrazová kvalita velice slušná u všech uvedených modelů. O režimu Panorama se výrobce bohužel nezmiňuje.

  Luděk Bouška - Megapixel, 11.07.2011 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím