ID: 015276

Systémový kompakt Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function černý

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 21,6 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 8 sn./s

Sháníte Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function?

„Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function?

Začít s výkupem

Samsung NX1000 je další ze stále se rozšiřující rodiny kompaktů s výměnnými objektivy a snímačem velikost APS-C. Nabízí zajímavou funkci Wi-Fi připojení pro sdílení fotografií a videa. CMOS velikosti APS-C 23,5 x 15,7 mm s rozlišením 20,3 Mpx nabízí prvotřídní kvalitu fotek.Možnost natáčení Full HD videa už jen vyzdvihuje univerzálnost tohoto přístroje. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Samsung

Alternativy k již neprodávanému Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function černý

Obsahem zvýhodněné sady je:

Samsung NX1000 tělo + Samsung NX 20-50mm f/3,5-5,6 ED

Samsung NX1000 je další ze stále se rozšiřující rodiny kompaktů s výměnnými objektivy a snímačem velikost APS-C. Nabízí zajímavou funkci Wi-Fi připojení pro sdílení fotografií a videa. CMOS velikosti APS-C 23,5 x 15,7 mm s rozlišením 20,3 Mpx nabízí prvotřídní kvalitu fotek.Možnost natáčení Full HD videa už jen vyzdvihuje univerzálnost tohoto přístroje. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Samsung

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Řady bezzrcadlových přístrojů tentokrát oživily nové přírůstky od Samsungu, zde se konkrétně budeme zaobírat modelem NX1000, který na našich prodejnách najdete v černé a bílé barevné variantě. Jak je
Celá recenze

Václav Křížek
Provozní specialista

Kompletní recenze
Samsung NX1000 tělo

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function

Parametry a popis

Samsung NX1000

Fotoaparát NX1000 je plně kompatibilní s inovativními objektivy i-Function společnosti Samsung, což znamená, že ho můžete jednoduše ovládat bez znalosti všech jeho složitých nastavení. V uživatelském rozhraní je vše jasné a přehledné bez ohledu na to, zda jste nováček nebo profesionál. Fotoaparát NX1000 disponuje mnoha novými funkcemi včetně režimu panoramatu, inteligentního filtru, funkce přidání zvuku ke snímkům a kompatibility s modulem GPS (volitelná funkce). Díky svému mimořádně velkému snímači velikosti APS-C a rychlému automatickému zaostřování vám fotoaparát NX1000 umožní vytvářet dokonalé snímky s úžasnými detaily.

Nejnovější SMART funkce umožňují sdílení snímků jedním stiskem tlačítka, můžete je sdílet na sociálních sítích včetně Facebooku a Picasa, nebo je pošlete přátelům emailem přímo ze svého fotoaparátu. Fotoaparáty také nabízejí další možnosti pro uchování a prohlížení snímků a videí na dalších elektronických zařízeních - můžete je propojit se smartphony Samsung, které vám následně poslouží jako „dálkový hledáček", anebo si díky funkci Samsung Mobile Link prohlédnete fotografie na větší obrazovce tabletu nebo televize.

Integrovaná Wi-Fi - snadno sdílejte a ukládejte
Nejnovější SMART funkce umožňují sdíllení snímků jedním stiskem tlačítka, můžete je sdílet na sociálních sítích včetně Facebooku a Picasa, nebo je pošlete přátelům emailem přímo ze svého fotoaparátu. Fotoaparáty také nabízejí další možnosti pro uchování a prohlížení snímků a videí na dalších elektronických zařízeních - můžete je propojit se smartphony Samsung, které vám následně poslouží jako „dálkový hledáček", anebo si díky funkci Samsung Mobile Link prohlédnete fotografie na větší obrazovce tabletu nebo televize.

Punc kreativity jedním stiskem tlačítka
Své snímky nemusíte sdílet v podobě, v jaké vznikly. Série NX skýtá řadu kreativních funkcí, s nimiž můžete např. na Facebooku sdílet hotová umělecká díla bez toho, že byste je tvořili za použití počítače.
Například deset Smart filtrů a funkce Selective Color dovolí uživatelům upravit vzhled a atmosféru snímků. Kromě toho jsou všechny tři fotoaparáty vybaveny funkcí Panorama a Panorama 3D, takže „celý příběh" zaznamenáte v jedom obraze. Smart Panel, který najdete také u všech tří modelů, usnadní nastavení a užívání aplikací, takže vytvoření uměleckého dojmu je snadnější než kdy dříve.

Vlastnosti


Velký obrazový snímač přináší vysokou kvalitu snímků
Fotoaparát NX1000 je vybaven velkým obrazovým snímačem CMOS velikosti APS-C, který minimalizuje šum a umožňuje zachytit jasnější snímky v bohatších a přirozenějších barvách. Umožňuje také používat vysokou citlivost ISO v prostředí s nedostatečným osvětlením, protože minimalizuje šum. Velký snímač také usnadňuje dosažení menší hloubky ostrosti k získání dramatičtějších výsledků.
Ovládněte záběr s pomocí objektivu se systémem i-Function
Ať jste ještě začátečníci nebo už se můžete považovat za odborníky, duální režim objektivu se systémem i-Function splní všechny vaše potřeby. Odborníci mohou velmi rychle upravit ruční nastavení, jako jsou rychlost závěrky a expozice v režimech P/A/S/M, zatímco integrovaný režim priority objektivu dovoluje i začátečníkům snadno a přitom správně používat různé objektivy.
Nastavte si správně záběr pomocí režimu priority objektivu
V režimu priority objektivu fotoaparát rozpoznává nasazený objektiv a poskytne pro něj optimalizované nastavení. Pokud objektiv vyměníte, nastavení se automaticky přizpůsobí pro optimální snímání. Stačí stisknout tlačítko i-Function a otáčet objektivem - o všechno ostatní se postará fotoaparát.
Zachyťte celý pohled v režimu panoramatu
Vytváření strhujících širokoúhlých záběrů je v současnosti velmi jednoduché. Stačí stisknout tlačítko spouště v režimu panoramatu a pohybovat fotoaparátem v požadovaném směru. Ukazatel průběhu na displeji vás upozorní na dosažení maximální šířky - jde o dokonalé řešení pro záběry, které se nevejdou do standardního formátu 4 x 6.
3,0" displej s rozlišením 921 000: jasný, rychlý, tenký
Rychlé automatické zaostřování umožňuje okamžité snímání životních okamžiků
Chcete fotoaparát, který s vámi dokáže držet krok? Model NX1000 obsahuje rychlé, přesné a vysoce optimalizované automatické zaostřování (AF), které dokáže zaostřit během neuvěřitelných přibližně 170 ms (0,17 s)*. Už nikdy vám neunikne žádná fotografická příležitost, ani vám neutečou děti ze záběru. Zachyťte dokonale pomíjivé chvíle dříve, než vás zcela minou.
* Testováno ve standardních podmínkách ve společnosti Samsung. Může se lišit na základě firmwaru a nastavení fotoaparátu.
Nahrávání videa v rozlišení Full HD
Fotoaparát NX1000 umožňuje nahrávat videozáznamy v kvalitě FullHD s rozlišením 1080p a v pokročilém formátu pro kompresi videa H.264. Jeho mimořádně velký snímač CMOS o velikosti APS-C nabízí nejen ostré videoklipy plné detailů, ale umožňuje také snímat objekty tak, aby vystupovaly z obrazu - přesně jako ve filmech.
Interní blesk
Externí blesk a expozimetr můžete nechat doma. Fotoaparát NX1000 je vybaven integrovaným bleskem, který vám po vysunutí umožní rychle zachytit i ty nejspontánnější životní okamžiky. Automatický režim TTL navíc automaticky nastavuje světelný jas, díky čemuž získáte dokonalé fotografie nasnímané pomocí blesku.
Obraz se zvukem
Zachyťte obraz i zvuk mimořádných událostí. Součástí modelu NX1000 je funkce obrazu se zvukem, která umožňuje na pozadí nahrávat hudbu nebo smích vašich blízkých při fotografování. Oživování vzpomínek se stane mnohem živějším zážitkem.

Typ fotoaparátu
Podle použití: Základní
 
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 21,6 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 5472x3648
Poměr stran snímku: 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 23,5 x 15,7
 
Objektiv
Crop faktor: 1,5 x
Typ bajonetu: Samsung NX
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/2 EV, ± 3 EV po 1/3 EV
Blokování AE: Ano
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 12800
 
Závěrka
Typ závěrky: Mechanická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 8 sn./s
Prodleva samospouště: Programovatelná
Panorama: Ano
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace / v Kelvinech
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
 
Blesk
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/180
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/2 EV
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
Externí blesk v balení: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: MPEG-4
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Bracketing: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ne
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Kabelová
Wi-Fi: Ano
Výdrž baterie (sn.): 320 snímků
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: BC1030
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Plast
Rozměry v mm: 114 x 63 x 37 mm
Hmotnost: 222 g
Barva: bílá, černá
 
Ostatní
Značka: Samsung

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Samsung NX1000 + 20-50 mm i-Function

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (10 - 1)

 • 10

  Michalík

  Reaguje na (9) | Dobrý den, s makrem je malinko potíž, jelikož mezikroužky na NX formát v nabídce nemáme a makro předsádky byste potřebovala pro objektiv 20-50mm s průměrem 40,5mm a u většího objektivu již s průměrem 52mm. Doporučil bych se zastavit u nás na prodejně s fotoaparátem a vyzkoušet u nás ty makro předsádkové čočky s průměrem 52mm, zda vám to bude vyhovovat. 

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 17.03.2014 | Reagovat

 • 9

  Avatar

  Dobrý den, mám tento foťák i s uvedeným objektivem 20-50mm. Chci si dokoupit objetiv 50-200mm, ale ráda bych taky fotila makro. Dívala jsem se, že je speciální objektiv na makro, ale chtěla bych nějakou levnější alternativu, můžete mi prosím doporučit nějakou makro předsádku případně mezikroužek ( nebo něco jiného) pro oba objektivy? Děkuji

  Lenka, 16.03.2014 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  Reaguje na (7) | Dobrý den, aby měl objektiv stabilizaci, musel by v označení mít zkratku O.I.S..

  Vojtěch Svoboda - Megapixel, Zástupce vedoucího, 14.08.2013 | Reagovat

 • 7

  Avatar

  Dobrý den, jak je to, prosím, s tou stabilizací? Já mám pocit, že objektiv 20-50mm žádnou nemá (a snímač je bez ní také)

  Daniel, 11.08.2013 | Reagovat

 • 6

  Avatar

  Reaguje na (5) | Dobrý den, karty od firmy Sandisk, modelová řada ULTRA, formát SDHC/SDXC a brašny mám rád Streamline 100 od firmy LowePro.

  Vojtěch Svoboda - Megapixel, Zástupce vedoucího, 30.04.2013 | Reagovat

 • 5

  Avatar

  Dobrý den, jaké doporučíte paměťové karty (8GB nebo 16GB) a brašny? Děkuji.

  M, 29.04.2013 | Reagovat

 • 4

  Bouška

  Reaguje na 3 | Dobrý den, vhodné jsou oba, ale NEX-5R je novější a nepatrně výkonnější.

  Luděk Bouška - Megapixel, 31.01.2013 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Dobrý den. Chci si koupit tento týden fotoaparát a koukám na NX1000 a NEX5R. Budu ho používat jako domácí fotoaparát(děti, nějaká ta oslava, výlety........) Můžete mi poradit, který je lepší a proč? Předem Vám děkuji za radu.

  Marek, 30.01.2013 | Reagovat

 • 2

  Bouška

  Reaguje na 1 | Dobrý den, ano, je.

  Luděk Bouška - Megapixel, 27.12.2012 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den, je součástí balení také přídavný blesk?

  Eva, 23.12.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím