PN: EV-NX11ZZBABCZ, ID: 004837

Systémový kompakt Samsung NX11 + 18-55 mm OIS i-Function

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 14,6 Mpx

Sháníte Samsung NX11 + 18-55 mm OIS i-Function ?

„Samsung NX11 + 18-55 mm OIS i-Function “ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Samsung NX11 + 18-55 mm OIS i-Function ?

Začít s výkupem

Fotokurz zdarma při nákupu do 30.6. 2012! . Samsung NX11 je další ze stále se rozšiřující rodiny kompaktů s výměnnými objektivy a snímačem velikost APS-C. Vylepšení oproti předchůdci NX10 je především v podpoře objektivů se zcela novým způsobem ovládání. NX11 má také vylepšený grip pro pohodlnější a bezpečnější držení. Snímač BSI (back side illumination) CMOS velikosti APS-C 23,4x15,6 mm s rozlišením 14,6 Mpx nabízí prvotřídní kvalitu fotek, které si můžete díky 3" AMOLED displeji s vysokým rozlišením (614.000 px) prohlédnout třeba i na přímém slunci. Možnost natáčení HD videa už jen vyzdvihuje univerzálnost tohoto přístroje. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Samsung

Parametry a popis

Samsung NX11

Fotoaparát NX11 je plně kompatibilní s inovativními objektivy i-Function společnosti Samsung, což znamená, že ho můžete jednoduše ovládat bez znalosti všech jeho složitých nastavení. V uživatelském rozhraní je vše jasné a přehledné bez ohledu na to, zda jste nováček nebo profesionál. Fotoaparát NX11 disponuje mnoha novými funkcemi včetně režimu panoramatu, inteligentního filtru, funkce přidání zvuku ke snímkům a kompatibility s modulem GPS (volitelná funkce). Díky svému mimořádně velkému snímači velikosti APS-C a rychlému automatickému zaostřování vám fotoaparát NX11 umožní vytvářet dokonalé snímky s úžasnými detaily.

Vlastnosti

Velký obrazový snímač přináší vysokou kvalitu snímků
Velký obrazový snímač přináší vysokou kvalitu snímků
Fotoaparát NX11 je vybaven velkým obrazovým snímačem CMOS velikosti APS-C, který minimalizuje šum a umožňuje zachytit jasnější snímky v bohatších a přirozenějších barvách. Umožňuje také používat vysokou citlivost ISO v prostředí s nedostatečným osvětlením, protože minimalizuje šum. Velký snímač také usnadňuje dosažení menší hloubky ostrosti k získání dramatičtějších výsledků.
Ovládněte záběr s pomocí objektivu se systémem i-Function
Ovládněte záběr s pomocí objektivu se systémem i-Function
Ať jste ještě začátečníci nebo už se můžete považovat za odborníky, duální režim objektivu se systémem i-Function splní všechny vaše potřeby. Odborníci mohou velmi rychle upravit ruční nastavení, jako jsou rychlost závěrky a expozice v režimech P/A/S/M, zatímco integrovaný režim priority objektivu dovoluje i začátečníkům snadno a přitom správně používat různé objektivy.
Nastavte si správně záběr pomocí režimu priority objektivu
Nastavte si správně záběr pomocí režimu priority objektivu
V režimu priority objektivu fotoaparát rozpoznává nasazený objektiv a poskytne pro něj optimalizované nastavení. Pokud objektiv vyměníte, nastavení se automaticky přizpůsobí pro optimální snímání. Stačí stisknout tlačítko i-Function a otáčet objektivem - o všechno ostatní se postará fotoaparát.
Zachyťte celý pohled v režimu panoramatu
Zachyťte celý pohled v režimu panoramatu
Vytváření strhujících širokoúhlých záběrů je v současnosti velmi jednoduché. Stačí stisknout tlačítko spouště v režimu panoramatu a pohybovat fotoaparátem v požadovaném směru. Ukazatel průběhu na displeji vás upozorní na dosažení maximální šířky - jde o dokonalé řešení pro záběry, které se nevejdou do standardního formátu 4 x 6.
3,0" displej AMOLED: jasný, rychlý, tenký
3,0" displej AMOLED: jasný, rychlý, tenký
Displej AMOLED je jasnější než displeje LCD a díky dynamickému kontrastnímu poměru 10 000:1 nabízí ostřejší obrázky v živých, téměř opravdových barvách. Odezva je tisíckrát rychlejší, než je tomu u displejů LCD. Displej navíc zůstává rovnoměrně osvětlen, a umožňuje tak sledování z libovolného úhlu.
Rychlé automatické zaostřování umožňuje okamžité snímání životních okamžiků
Rychlé automatické zaostřování umožňuje okamžité snímání životních okamžiků
Chcete fotoaparát, který s vámi dokáže držet krok? Model NX11 obsahuje rychlé, přesné a vysoce optimalizované automatické zaostřování (AF), které dokáže zaostřit během neuvěřitelných přibližně 170 ms (0,17 s)*. Už nikdy vám neunikne žádná fotografická příležitost, ani vám neutečou děti ze záběru. Zachyťte dokonale pomíjivé chvíle dříve, než vás zcela minou.
* Testováno ve standardních podmínkách ve společnosti Samsung. Může se lišit na základě firmwaru a nastavení fotoaparátu.
Elektronický hledáček: obrazový záznam odpovídá skutečnosti
Elektronický hledáček: obrazový záznam odpovídá skutečnosti
Elektronický hledáček modelu NX11 zobrazuje přesně stejné informace, které vidíte na displeji AMOLED. Díky tomu, že se na obrazovém náhledu ihned projeví nastavení fotoaparátu, uvidíte v elektronickém hledáčku stejný obraz, který vyfotíte.
Nahrávání videa v rozlišení HD
Nahrávání videa v rozlišení HD
Fotoaparát NX11 umožňuje nahrávat videozáznamy v kvalitě HD s rozlišením 720p a v pokročilém formátu pro kompresi videa H.264. Jeho mimořádně velký snímač CMOS o velikosti APS-C nabízí nejen ostré videoklipy plné detailů, ale umožňuje také snímat objekty tak, aby vystupovaly z obrazu - přesně jako ve filmech.
Interní blesk
Interní blesk
Externí blesk a expozimetr můžete nechat doma. Fotoaparát NX11 je vybaven integrovaným bleskem, který vám po vysunutí umožní rychle zachytit i ty nejspontánnější životní okamžiky. Automatický režim TTL navíc automaticky nastavuje světelný jas, díky čemuž získáte dokonalé fotografie nasnímané pomocí blesku.
Obraz se zvukem
Obraz se zvukem
Zachyťte obraz i zvuk mimořádných událostí. Součástí modelu NX11 je funkce obrazu se zvukem, která umožňuje na pozadí nahrávat hudbu nebo smích vašich blízkých při fotografování. Oživování vzpomínek se stane mnohem živějším zážitkem.

ISO 100
ISO 100
Model NX11 jde o krok dál a zaznamenává optimálně exponované snímky - dokonce i v prostředí s velmi intenzivním osvětlením. Citlivost ISO o hodnotě 100 otvírá clonu o krok dříve než citlivost ISO 200 a snižuje rychlost závěrky, čímž umožňuje zachytit scénu v pohybu a plně přitom využít rozmazání pozadí.

Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 14,6 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
 
Objektiv
Typ bajonetu: Samsung NX
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
Rozlišení hledáčku: 921000
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 614000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Audiozáznam: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 123 x 82 x 39,98
Hmotnost: 353 g
 
Ostatní
Číslo produktu:EV-NX11ZZBABCZ
Značka: Samsung

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Samsung NX11 + 18-55 mm OIS i-Function v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Samsung NX11 + 18-55 mm OIS i-Function , přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Samsung NX11 + 18-55 mm OIS i-Function

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (74 - 65)

 • 74

  Avatar

  Reaguje na (71) | Dobrý den, se Samsungem jsou kompatibilní odpalovače pro Canon. Například Trigmaster.

  Vojtěch Svoboda - Megapixel, Zástupce vedoucího, 21.03.2013 | Reagovat

 • 73

  Avatar

  Reaguje na (72) | Dobrý den, Samsung momentálně nabízí tyto Reaguje na (16) | =samsung">dva.

  Vojtěch Svoboda - Megapixel, Zástupce vedoucího, 20.03.2013 | Reagovat

 • 72

  Avatar

  Dobrý den,jaký externí blesk lze použít u NX11.Děkuji B.Malík

  Bohuslav Malík, 19.03.2013 | Reagovat

 • 71

  Avatar

  Dobrý den,chci se zeptat zda je možné na NX11 připojit další studiové blesky pomocí konektoru,děkujiB.Malík.

  Bohuslav Malík, 19.03.2013 | Reagovat

 • 70

  Bouška

  Reaguje na 69 | Dobrý den, o bezdrátové dálkové spoušti také nevím. Stativ mohu nabídnout například Vanguard Alta 203AP.

  Luděk Bouška - Megapixel, 11.07.2012 | Reagovat

 • 69

  Avatar

  Zdravím mám dotaz na internetu jsem nikde nenašel bezdrátovou spoušť pro samsung NX11, našel jsem jen drátový, který není úplně moc pohodlný http://www.samsung.com/cz/consumer/cameras-camcorders/nx-system/nx-accessories/ED-SR9NX01 Dále prosím o radu s výběrem stativu - něco za rozumnou cenu pro začátečníka

  mirecekp, 11.07.2012 | Reagovat

 • 68

  Lukeš

  Reaguje na 67 | Dobrý den, s dotazem na dostupnost se prosím obracejte na naše obchodní oddělení (dostupnost@megapixel.cz). V odkazech naleznete doporučenou brašnu a stativ.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 07.05.2012 | Reagovat

 • 67

  Avatar

  Dobrý den, měl bych zájem o tento přístroj i s pancakem, prodával se (myslím, že i u vás, ale i u konkurence) v sadě s oběma objektivy okolo 13000, ale všude je vyprodáno. Nebude? 7700 Kč za samotný pancake je (ve srovnání s touto sadou) dost drahá záležitost. Na skladě máte jeden kus základního setu (s 18-55mm), vzhledem k tomu, že jde na trh nová NX20 a NX11 už není nejnovější, budou se ještě doplňovat zásoby NX11, nebo se doprodává a mám pospíšit s rozhodováním? Můžete případně doporučit stativ a brašnu na NX11 (s 18-55mm + 30mm), dohromady pokud možno zhruba pod 2000 Kč? Předem děkuji za odpověď.

  zennie, 07.05.2012 | Reagovat

 • 66

  Bouška

  Reaguje na 65 | Dobrý den, já bych dal přednost určitě NX11.

  Luděk Bouška - Megapixel, 23.04.2012 | Reagovat

 • 65

  Avatar

  Děkuji za odpověď a NX11 v porovnání s Canon G12? Kterému by jste dal přednost? Moc děkuji !

  Jakub, 22.04.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím