Stěhujeme prodejnu v Ostravě. Od 21. 9. nás najdete na nové adrese 28. října 960/178, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky, 709 00.

ID: 015256

Bezzrcadlovka Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 21,6 Mpx
 • Typ bajonetu: Samsung NX
 • Rychlost sériového snímání: 8 sn./s

Sháníte Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function?

„Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function?

Začít s výkupem

Samsung NX20 je další ze stále se rozšiřující rodiny kompaktů s výměnnými objektivy a snímačem velikost APS-C. Nabízí zajímavou funkci Wi-Fi připojení pro sdílení fotografií a videa. CMOS velikosti APS-C 23,5 x 15,7 mm s rozlišením 20,3 Mpx nabízí prvotřídní kvalitu fotek, které si můžete díky 3" AMOLED displeji s vysokým rozlišením (614.000 px) prohlédnout třeba i na přímém slunci. Možnost natáčení Full HD videa už jen vyzdvihuje univerzálnost tohoto přístroje.

Obsahem zvýhodněné sady je:

Samsung NX20 tělo + Samsung NX 18-55mm f/3,5-5,6 O.I.S.

Samsung NX20 je další ze stále se rozšiřující rodiny kompaktů s výměnnými objektivy a snímačem velikost APS-C. Nabízí zajímavou funkci Wi-Fi připojení pro sdílení fotografií a videa. CMOS velikosti APS-C 23,5 x 15,7 mm s rozlišením 20,3 Mpx nabízí prvotřídní kvalitu fotek, které si můžete díky 3" AMOLED displeji s vysokým rozlišením (614.000 px) prohlédnout třeba i na přímém slunci. Možnost natáčení Full HD videa už jen vyzdvihuje univerzálnost tohoto přístroje.

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Samsung rozšířil svou modelovou řadu o další kompakt s výměnnými objektivy. Ten nese označení NX20 a nejen na pohled velmi připomíná skutečnou zrcadlovku. Zrcadlovce se přibližuje velmi kvalitním
Celá recenze

Kompletní recenze
Samsung NX20 tělo

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function

Parametry a popis

Samsung NX20

Fotoaparát NX20 je plně kompatibilní s inovativními objektivy i-Function společnosti Samsung, což znamená, že ho můžete jednoduše ovládat bez znalosti všech jeho složitých nastavení. V uživatelském rozhraní je vše jasné a přehledné bez ohledu na to, zda jste nováček nebo profesionál. Fotoaparát NX20 disponuje mnoha novými funkcemi včetně režimu panoramatu, inteligentního filtru, funkce přidání zvuku ke snímkům a kompatibility s modulem GPS (volitelná funkce). Díky svému mimořádně velkému snímači velikosti APS-C a rychlému automatickému zaostřování vám fotoaparát NX20 umožní vytvářet dokonalé snímky s úžasnými detaily.

Nejnovější SMART funkce umožňují sdílení snímků jedním stiskem tlačítka, můžete je sdílet na sociálních sítích včetně Facebooku a Picasa, nebo je pošlete přátelům emailem přímo ze svého fotoaparátu. Fotoaparáty také nabízejí další možnosti pro uchování a prohlížení snímků a videí na dalších elektronických zařízeních - můžete je propojit se smartphony Samsung, které vám následně poslouží jako „dálkový hledáček", anebo si díky funkci Samsung Mobile Link prohlédnete fotografie na větší obrazovce tabletu nebo televize.

Integrovaná Wi-Fi - snadno sdílejte a ukládejte
Nejnovější SMART funkce umožňují sdíllení snímků jedním stiskem tlačítka, můžete je sdílet na sociálních sítích včetně Facebooku a Picasa, nebo je pošlete přátelům emailem přímo ze svého fotoaparátu. Fotoaparáty také nabízejí další možnosti pro uchování a prohlížení snímků a videí na dalších elektronických zařízeních - můžete je propojit se smartphony Samsung, které vám následně poslouží jako „dálkový hledáček", anebo si díky funkci Samsung Mobile Link prohlédnete fotografie na větší obrazovce tabletu nebo televize.

Punc kreativity jedním stiskem tlačítka
Své snímky nemusíte sdílet v podobě, v jaké vznikly. Série NX skýtá řadu kreativních funkcí, s nimiž můžete např. na Facebooku sdílet hotová umělecká díla bez toho, že byste je tvořili za použití počítače.
Například deset Smart filtrů a funkce Selective Color dovolí uživatelům upravit vzhled a atmosféru snímků. Kromě toho jsou všechny tři fotoaparáty vybaveny funkcí Panorama a Panorama 3D, takže „celý příběh" zaznamenáte v jedom obraze. Smart Panel, který najdete také u všech tří modelů, usnadní nastavení a užívání aplikací, takže vytvoření uměleckého dojmu je snadnější než kdy dříve.

Vlastnosti


Velký obrazový snímač přináší vysokou kvalitu snímků
Fotoaparát NX20 je vybaven velkým obrazovým snímačem CMOS velikosti APS-C, který minimalizuje šum a umožňuje zachytit jasnější snímky v bohatších a přirozenějších barvách. Umožňuje také používat vysokou citlivost ISO v prostředí s nedostatečným osvětlením, protože minimalizuje šum. Velký snímač také usnadňuje dosažení menší hloubky ostrosti k získání dramatičtějších výsledků.
Ovládněte záběr s pomocí objektivu se systémem i-Function
Ať jste ještě začátečníci nebo už se můžete považovat za odborníky, duální režim objektivu se systémem i-Function splní všechny vaše potřeby. Odborníci mohou velmi rychle upravit ruční nastavení, jako jsou rychlost závěrky a expozice v režimech P/A/S/M, zatímco integrovaný režim priority objektivu dovoluje i začátečníkům snadno a přitom správně používat různé objektivy.
Nastavte si správně záběr pomocí režimu priority objektivu
V režimu priority objektivu fotoaparát rozpoznává nasazený objektiv a poskytne pro něj optimalizované nastavení. Pokud objektiv vyměníte, nastavení se automaticky přizpůsobí pro optimální snímání. Stačí stisknout tlačítko i-Function a otáčet objektivem - o všechno ostatní se postará fotoaparát.
Zachyťte celý pohled v režimu panoramatu
Vytváření strhujících širokoúhlých záběrů je v současnosti velmi jednoduché. Stačí stisknout tlačítko spouště v režimu panoramatu a pohybovat fotoaparátem v požadovaném směru. Ukazatel průběhu na displeji vás upozorní na dosažení maximální šířky - jde o dokonalé řešení pro záběry, které se nevejdou do standardního formátu 4 x 6.
3,0" displej AMOLED: jasný, rychlý, tenký
Displej AMOLED je jasnější než displeje LCD a díky dynamickému kontrastnímu poměru 10 000:1 nabízí ostřejší obrázky v živých, téměř opravdových barvách. Odezva je tisíckrát rychlejší, než je tomu u displejů LCD. Displej navíc zůstává rovnoměrně osvětlen, a umožňuje tak sledování z libovolného úhlu.
Rychlé automatické zaostřování umožňuje okamžité snímání životních okamžiků
Chcete fotoaparát, který s vámi dokáže držet krok? Model NX20 obsahuje rychlé, přesné a vysoce optimalizované automatické zaostřování (AF), které dokáže zaostřit během neuvěřitelných přibližně 170 ms (0,17 s)*. Už nikdy vám neunikne žádná fotografická příležitost, ani vám neutečou děti ze záběru. Zachyťte dokonale pomíjivé chvíle dříve, než vás zcela minou.
* Testováno ve standardních podmínkách ve společnosti Samsung. Může se lišit na základě firmwaru a nastavení fotoaparátu.
Elektronický hledáček modelu NX20 zobrazuje přesně stejné informace, které vidíte na displeji AMOLED. Díky tomu, že se na obrazovém náhledu ihned projeví nastavení fotoaparátu, uvidíte v elektronickém hledáčku stejný obraz, který vyfotíte.
Nahrávání videa v rozlišení HD
Fotoaparát NX20 umožňuje nahrávat videozáznamy v kvalitě FullHD s rozlišením 1080p a v pokročilém formátu pro kompresi videa H.264. Jeho mimořádně velký snímač CMOS o velikosti APS-C nabízí nejen ostré videoklipy plné detailů, ale umožňuje také snímat objekty tak, aby vystupovaly z obrazu - přesně jako ve filmech.
Interní blesk
Externí blesk a expozimetr můžete nechat doma. Fotoaparát NX20 je vybaven integrovaným bleskem, který vám po vysunutí umožní rychle zachytit i ty nejspontánnější životní okamžiky. Automatický režim TTL navíc automaticky nastavuje světelný jas, díky čemuž získáte dokonalé fotografie nasnímané pomocí blesku.
Obraz se zvukem
Zachyťte obraz i zvuk mimořádných událostí. Součástí modelu NX20 je funkce obrazu se zvukem, která umožňuje na pozadí nahrávat hudbu nebo smích vašich blízkých při fotografování. Oživování vzpomínek se stane mnohem živějším zážitkem.


Typ fotoaparátu
Podle použití: Pokročilý
 
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 21,6 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišení fotografií: 5472x3080
Poměr stran snímku: 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 23,5 x 15,7
 
Objektiv
Typ bajonetu: Samsung NX
Crop faktor: 1,5 x
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
Blokování AE: Ano
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 12800
 
Závěrka
Typ závěrky: Mechanická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/16000
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P, A (Av), M, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 8 sn./s
Prodleva samospouště: Programovatelná
3D režim: Ne
Panorama: Ano
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace / v Kelvinech
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 1440000
Pokrytí hledáčku: 100 %
Dioptrická korekce: -4 až +4
Zvětšení hledáčku: 1,04 x
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 614000
Živý náhled (Live View): Ano
Výklopný displej: Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/180
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/2 EV
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: MPEG-4
Rozlišení videa: HD ready (1280×720)
Audiozáznam: Ano
Bracketing: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ne
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Kabelová
Wi-Fi: Ano
Výdrž baterie (sn.): 300 snímků
Rozhraní: USB, HDMI
Typ akumulátoru: BP1310
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Plast
Rozměry v mm: 122 x 90 x 40
Hmotnost: 341 g
Barva: černá
 
Ostatní
Ocenění: EISA
Značka: Samsung

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (47 - 38)

 • 47

  Michalík

  Reaguje na (46) | Dobrý den, vzhledem k tomu, že se již tento fotoaparát neprodává tak bohužel ne. Doporučuji model NX30, který je v mnoha ohledech  lepší.

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 17.03.2014 | Reagovat

 • 46

  Avatar

  Bude možnost tento fotoaparát koupit i v létě asi 29.6.2014 ?

  Jakub, 16.03.2014 | Reagovat

 • 45

  Avatar

  Reaguje na (44) | A to se vůbec neomlouvejte, nic vážného se nestalo ;) 

  Vojtěch Svoboda - Megapixel, Zástupce vedoucího, 01.07.2013 | Reagovat

 • 44

  Avatar

  Reaguje na (43) | omlouvám se.

  Jáchym Kachlík, 26.06.2013 | Reagovat

 • 43

  Avatar

  Reaguje na (42) | Dobrý den, výstup je srovnatelný s D3200 i 600D. Zatím máme v nabídce z těch neoriginálních pouze pevné objektivy od firmy Samyang (např. rybí oko). Dotaz stačí napsat jednou..

  Vojtěch Svoboda - Megapixel, Zástupce vedoucího, 26.06.2013 | Reagovat

 • 42

  Avatar

  Dobrý den mohl bych se zeptat jestli se tento fotoaparát dá výslednou fotografií srovnávat např. s Nikonem d3200 nebo Canonem 600d. Dělají se fotoaparátům NX i nějaké jiné objektivy než jenom ty od samsungu a je tento fotoaparát vhodný jako alternatyvní produkt k dvoum výše zmíněným zrcadlovkám?

  Jáchym Kachlík, 23.06.2013 | Reagovat

 • 41

  Bouška

  Reaguje na 40 | Dobrý den, pokud vím, tak to nejde, když ovládáte tabletem, nefunguje nic jiného.

  Luděk Bouška - Megapixel, 24.01.2013 | Reagovat

 • 40

  Avatar

  Reaguje na 37 | Díky. A co použití tabletu jako vzdálený hledáček a ovládání přes klasickou kabelovou spoušť? Je to možné? A lze při tom mít vypnutý display i hledáček?

  BobMB, 22.01.2013 | Reagovat

 • 39

  Bouška

  Reaguje na 38 | Dobrý den, pokud vím, tak bohužel ne.

  Luděk Bouška - Megapixel, 16.01.2013 | Reagovat

 • 38

  Avatar

  dobry den, ma fotoaparat fci HDR? diky za info

  pavel, 16.01.2013 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím