ID: 004838

Systémový kompakt Samsung NX5 + 18-55 mm OIS

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 14,6 Mpx

Sháníte Samsung NX5 + 18-55 mm OIS?

„Samsung NX5 + 18-55 mm OIS“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Samsung NX5 + 18-55 mm OIS?

Začít s výkupem

Revoluční koncept kompaktního těla se srdcem zrcadlovky!. Rozlišení 14,6 Mpx čipu CMOS velikosti APS-C 23,4 x 15,6 mm, elektronický hledáček + 3" displej, možnost plnně manuálního režimu A/S/M, záznam HD videa 720p Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Samsung

Parametry a popis

Samsung NX5 vytváří svět podle vašich představ. Díky vylepšené rychlé funkci automatického zaostřování a snadné přenosnosti je fotoaparát Samsung NX5 dokonalý na okamžité zachytávání akčních momentů. Super velký obrazový snímač Samsung CMOS velikosti APS-C s rozlišením 14,6 megapixelů nabízí vynikající kvalitu obrazu a bohaté, přirozené barvy Systém Samsung NX5 včetně tří malých výměnných objektivů je přesně to, co potřebujete k pořizování fotografií podle svých představ.

Dokonalý na okamžité zachycení akčních momentů

Moderní fotoaparát Samsung NX5 s ideální velikostí a hmotností bez zrcadla a pětibokého hranolu je malý a dostatečně lehký,
abyste jej mohli běžně nosit s sebou. Díky jeho rychlému a přesnému automatickému zaostřování
ihned zachytíte prchavé okamžiky, než pominou. Od nynějška buďte vždy připraveni fotografovat
nezapomenutelné chvíle, protože skvělé snímky vznikají, když je nejméně očekáváte.

Super velký obrazový snímač nabízí maximálníkvalitu obrazu a bohaté, přirozené barvy

Samsung NX5 je vybaven super velkým snímačem CMOS velikosti APS-C,
díky němuž pořizuje čisté snímky s bohatými, přirozenými barvami.
Tento snímač umožňuje používat vysokou citlivost ISO v prostředí
s nedostatečným osvětlením, protože minimalizuje šum, který
zhoršuje kvalitu fotografií, a podává ostrý a kvalitní obraz.

Když jde o jas, je dokonalý

Když jsme navrhovali fotoaparát Samsung NX5 tak, aby byl brilantní, měli jsme na mysli oba významy tohoto slova. Je inteligentní a zářivý zároveň. Jeho 3" displej QVGA TFT s vylepšeným kontrastem a podáním barev umožňuje snímat širší a jasnější fotografie. Displej také automaticky detekuje okolní osvětlení a upraví jas pro optimální zobrazení. Fotoaparát NX5 myslí na vás, a proto je pro vás tou správnou volbou.

Filmy v rozlišení HD jako v kině

Samsung NX5 umožňuje nahrávat filmy v rozlišení HD 720p v pokročilém kompresním formátu H.264. Díky super velkému snímači CMOS velikosti APS-C lze nejen pořizovat detailní a ostré videoklipy, ale objekty v záběru také vyniknou jako ve filmu. Fotoaparát je dále vybaven rozhraním HDMI pro přenos nekomprimovaných digitálních dat, jehož prostřednictvím budete moci sledovat video ve vysokém rozlišení na televizoru.

Filmy v rozlišení HD jako v kině

Samsung NX5 umožňuje nahrávat filmy v rozlišení HD 720p v pokročilém kompresním formátu H.264. Díky super velkému snímači CMOS velikosti APS-C lze nejen pořizovat detailní a ostré videoklipy, ale objekty v záběru také vyniknou jako ve filmu. Fotoaparát je dále vybaven rozhraním HDMI pro přenos nekomprimovaných digitálních dat, jehož prostřednictvím budete moci sledovat video ve vysokém rozlišení na televizoru.

To, co vidíte, odpovídá skutečnosti

Na rozdíl od optického hledáčku, který ukazuje pouze obrazy odražené od zrcadla s omezenými informacemi, dokáže elektronický hledáček fotoaparátu Samsung NX5 zobrazovat další informace přímo na displeji. Díky tomu, že se na obrazovém náhledu ihned projeví nastavení fotoaparátu, uvidíte v elektronickém hledáčku téměř stejný obraz, jaký vyfotíte.

Jednoduchá navigace a ovládání v reálném čase

Tím nejobtížnějším při používání vyspělého digitálního fotoaparátu je hloubka nabídky a složité nastavení každého kroku. Toho se však s fotoaparátem Samsung NX5 naprosto nemusíte obávat. Vzhledem k tomu, že Samsung NX5 má jednoduché a praktické ovládání založené na struktuře kompaktního fotoaparátu, mohou jeho nabídku snadno a rychle používat i začátečníci a uživatelé kompaktních fotoaparátů.

Automatické řízení expozice pomocí funkce Smart Range

Jsou-li v záběru velice jasné i velice tmavé oblasti, funkce Smart Range umožní zachytit a zobrazit dobře prokreslený snímek. Jasné oblasti nebudou syté a tmavá místa nebudou příliš temná.

Automatické nastavení fotoaparátu za účelem pořizování nejlepších snímků

Funkce Smart Auto použije automatické nastavení fotoaparátu za účelem pořizování nejlepších snímků. Tato funkce automaticky aplikuje nejlepší podmínky snímání pro různé scény, jako jsou nádherné portréty, malebné snímky krajiny a živé momentky dětí, tak, aby se podařilo bez nutnosti dalších úprav zhotovit ty nejlepší možné fotografie.

HDMI a Anynet+

Jedinečná technologie Anynet+ společnosti Samsung umožňuje ovládat přístroje pomocí jediného dálkového ovladače. Díky funkcím Anynet+ (CEC) lze fotoaparát ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru.

Krásná tvář

S naším jedinečným systémem Krásná tvář můžete vytvářet nádherné portrétní snímky za všech podmínek a v každém okamžiku.
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 14,6 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišení fotografií: 1472x976, 1920x1080, 1920x1280, 3008x1688, 3008x2000, 3872x2176, 3872x2592, 4592x2584, 4592x3056
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Typ bajonetu: Samsung NX
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 230000
Živý náhled (Live View): Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/180
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 123 x 87 x 39,8
Hmotnost: 353 g
 
Ostatní
Příslušenství v balení: Nabíječka, akumulátor, popruh, USB kabel, AC kabel, návod, Software CD
Značka: Samsung
 
Externí blesk
Směrné číslo: 11

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Samsung NX5 + 18-55 mm OIS v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Samsung NX5 + 18-55 mm OIS, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Samsung NX5 + 18-55 mm OIS

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (70 - 61)

 • 70

  Avatar
  Dobrý den,koupil jsem NX5 před měsícem jako doplněk k zrcadlovce.Ovládání srozumitelné,jednoduché.Zpracování fotoaparátu se nedá nic vytknout,nikde nic nevrže,neskřípe,vše funguje jak má(zatím):).Nejvíc mě překvapila kvalita setového objektivu,třeba ze setovým Canonem se nedá srovnat,Samsung je o třídu výš.Obrazová kvalita díky většímu snímači je perfektní.Rozlišení hledáčku mi nepřijde nijak omezující,dá se v pohodě používat i na manuální ostření.Myslím si že za ty peníze perfektní volba.

  Petr, 09.04.2011 | Reagovat

 • 69

  Avatar
  Dobrý den, koupil jsem NX-5-tku v setu s 18-55mm + 55-200mm objektivy. Zatím mohu mašinku jen pochválit. Objektivy mají stabilizaci, v originálním návodu je uvedena i protiprachová ochrana. Rozhodoval jsem se mezi klasickou zrcadlovkou, nebo tuto tzv falešnou. Obsluha je jednoduchá, zkoušel jsem fotit vše, jak statické, tak předměty v pohybu, proti světlu, ze světla do tmy a naopak a je to naprosto OK. Perfektní je sekvenční snímání (až 30 snímků za sec) a snímky jsou v solidní kvalitě. Ozvučené video sekvence v HD jsou taky super a to jak za světla tak i v interiéru. Zátím pro mé účely jsem maximálně spokojen. PS:Nejsem profík, ale ani žádný amatér.

  Radas, 17.02.2011 | Reagovat

 • 68

  Bouška
  Reaguje na 67 | Dobrý den, ano, menu je v češtině. Pokud jde o porovnání NX5 a GF1, tak mi přijde, že Panasonic fotí o trošku lépe.

  Luděk Bouška - Megapixel, 04.02.2011 | Reagovat

 • 67

  Avatar
  Dobrý den,chci se zeptat jak se NX5 ovládá a je ovládání v češtině? Jsem úplný začátečník tak proto mě to zájímá a také bych chtěl vědět, co je lepší NX5 nebo Panasonic GF-1?

  martin, 03.02.2011 | Reagovat

 • 66

  Lukeš
  Reaguje na 64 | Dobrý den, pokud Vám jde o ochranu proti prachu pak je z uvedených nejodolnější http://www.megapixel.cz/olympus-mju-tough-6020

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 03.02.2011 | Reagovat

 • 65

  Lukeš
  Reaguje na 63 | Dobrý den, uvedený model SONY NEX-3 je na tom po obrazové stránce velice dobře. Mohu ho tedy doporučit. Jak se Vám ale bude držet nevím. To by bylo asi lepší vyzkoušet přímo na některé z našich prodejen.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 03.02.2011 | Reagovat

 • 64

  Avatar
  Dobrý den, fotoaparát Samsung NX5 nám doporučili ve vaší prodejně. Jak je to s ochranou proti prachu? Má ji opravdu? Ve speciálních parametrech uvedena je. Potřebujeme přístroj jak do prašných interiérů tak i k focení našich dětí. Tedy aby byl spokojen tatínek v práci i maminka doma a měli jsme krásné obrázky! Původně jsme chtěli Olympus Mju Tough 6020 a dále nám byl doporučen i Nikon S8100 (ten však bude co se týče odolnosti proti prachu nejslabší). Který byste nám s těchto tří doporučil? Děkuji Dani.

  Dani, 03.02.2011 | Reagovat

 • 63

  Avatar
  Dobrý den, celý život fotím na film (svitek i kinofilm), ale rád bych místo kinofilmu už něco malého na věci, které je nevhodné fotografovat středoformátem. Myslíte, že z tohoto NX 5 budou kvalitou stejné fotografie než z kinofil diáků. Nižší dynamický rozsah mi nevadí, jsem zvyklý z diáků, tam je ten rozsah ještě menší, než u tohoto přístroje. Uvažoval jsem o Sony NEX-3, ale jsem na rozpacích ohledně držení, mám poměrně velké ruce.Děkuji předem za odpověď. Dobré světlo! Luděk

  Čupera L., 03.02.2011 | Reagovat

 • 62

  Avatar
  Reaguje na 58 | právě pro fotografování osob bych volil přítroj s vysokým "dynamickým rozsahem", pro porovnání... http://www.megapixel.cz/nikon-d3s#dia-8 & http://www.megapixel.cz/pentax-k-r#dia-4 vs. http://www.megapixel.cz/samsung-nx5#dia-6 Pentax u přístrojů K-x a K-r učinil fotoamatérům nabídku která se neodmítá. S použitím kvalitnější optiky (např. objektivu Tamron 17-50, Pentax 16-45 ED, nebo setovým objektivem 18-55 a objektivem Pentax DA 35 mm) jste na ceně kolem dvaceti tisíc, ale máte možnot dělat opravdu kvaliní fotografie.

  vesi, 25.01.2011 | Reagovat

 • 61

  Avatar
  Reaguje na 52 | děkuji (:

  , 25.01.2011 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím