010960
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Samsung PL70 růžový
- Rozlišení snímače: 12,2 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 3 "
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Samsung PL70 růžový?
„Samsung PL70 růžový“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.09.2009

Samsung PL70 růžový
Parametry
Kompaktní digitální fotoaparát s širokoúhlým objektivem od 28 mm. Rozlišení 12,2 Mpx, 5x optický zoom (28-140 mm), optická stabilizace obrazu, ISO až 3200, LCD 3,0 palce, HD video 720p 30 sn./s, stereo zvuk.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,33 |
| Rozlišení snímače | 12,2 Mpx |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-140 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 140 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 80 cm |
|---|---|
| Makro od | 5 cm |
Expozice a fotografování
| ISO - minimální citlivost | 80 |
|---|---|
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 4 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 96 x 60 x 24 |
|---|---|
| Hmotnost | 149 g |
| Barva | růžová |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,076 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Samsung PL70 růžový
Související články s Samsung PL70 růžový
Akce na nové modely SAMSUNG GALAXY
Potřebujete nový, výkonný fotomobil? Využijte naší výhodnou nabídku. Zakoupíte-li si nový Samsung Galaxy řady A nebo S, kromě akční ceny obdržíte automaticky i dárek v hodnotě 7000 Kč. A to se…
MARTIN HÁJEK • 6. 6. 2017 v 9:58

Srovnání nejlepších fotomobilů: iPhone 7, Samsung S7, Huawei P9
Klasické mobilní telefony jsou v podstatě už přežitkem. Nahradily je chytré telefony - smartphony, nebo prostě fotomobily. A právě jejich fotoaparáty už neslouží jen k dokumentárnímu “cvakání”.…
MARTIN HÁJEK • 27. 3. 2017 v 11:00

Nikon Capture NX-D nový software pro formáty RAW
Společnost Nikon vydala nový software pro nekomprimovaný obrazový formát RAW. Nikon Capture NX-D postupně nahradí velmi populární Nikon Capture NX 2. Beta verze nová aplikace je v současné chvílí…
MARTIN LUKEŠ • 25. 2. 2014 v 14:56














Komentáře