8801089768544
zkopírováno do schránky
004866
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Samsung SG-i6 stříbrný
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Samsung SG-i6 stříbrný?
„Samsung SG-i6 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 11.08.2008

Samsung SG-i6 stříbrný
Hlídat dostupnost Samsung SG-i6 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Samsung SG-i6 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Fotoaparát Samsung SG-i6 mě velice překvapil. Dokázal přesvědčit nejen svými funkcemi ale také kvalitou fotografií, ve kterou jsem neveřila. Než fotoaparát zapnete všimnete si jak lehce se drží v ruce díky záhybu pod spouští. Chybí bohužel pruhledovy hledáček, za to displej je o úhlopříčce 2.5…
Popis a parametry
Stylový ultrakompaktní fotoaparát se zabudovaným MP3 a video přehrávačem (Xvid MPEG4), rozlišení 6 Mpx, 3x optický zoom (39-117 mm), režim Program AE, video 640 x 480 se zvukem
Samsung i6 PMP navazuje na tenký digitální fotoaparát i5, který vzbudil senzační ohlasy v květnu loňského roku. Novinka i6 PMP má tloušťku těla pouze 18,5 mm a disponuje zvětšeným gripem. Silná stránka tenkého digitálního fotoaparátu nové třídy dosahuje vrcholu: i6 PMP ohromí neopakovatelným stylovým designem. Tento fotoaparát má pozoruhodný tvar „vlny". Ta uživateli umožňuje pevný úchop a spolehlivé fotografování i přesto, že drží fotoaparát jen jednou rukou.
Také funkce modelu i6 PMP nezůstávají za designem pozadu. i6 PMP nabízí technologickým labužníkům světově unikátní novinku: pokročilé multimediální schopnosti díky upgradu MP3 funkcí a přidání PMP funkcí. Nový model tak nabízí přehrávání nejenom MP3 hudebních souborů, ale také video souborů včetně filmových a hudebních videí s použitím konverzních programů! Uživatel tedy může fotografovat či chystat slide-show, zatímco poslouchá MP3 hudební soubory...
Charakteristické vlastnosti Digimax i6 PMP:
- Světově unikátní PMP (Portable Media Player) - přenosný multimediální přehrávač
- 6 megapixelů, 3x optický zoom, 5x digitální zoom
- Pokročilý, velký 2,5" TFT LCD displej
- ASR (Pokročilá stabilizace obrazu) - funkce pro potlačení otřesů
- Funkce filmového záznamu - MPEG-4, VGA 30 fps
- Schopnost fotografování čistých a přírodních fotografií v místnosti bez použití blesku
- Vlastní funkce editace videa
- Redukce jevu červených očí
- Funkce Super-Macro již od 1cm, automakro
- Funkce nabíjení při použití nabíječky pro mobilní telefon
- I přes svůj tenký vzhled poskytuje bezpečné uchopení díky gripu
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 1600x1200, 2272x1704, 2592x1944, 2816x2112 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 39-117 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 39 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 117 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 1 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 5 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 16 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 96 x 61 x 19 |
|---|
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 8801089768544 |
|---|---|
| Značka | Samsung |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Samsung SG-i6 stříbrný
Související články s Samsung SG-i6 stříbrný
Akce na nové modely SAMSUNG GALAXY
Potřebujete nový, výkonný fotomobil? Využijte naší výhodnou nabídku. Zakoupíte-li si nový Samsung Galaxy řady A nebo S, kromě akční ceny obdržíte automaticky i dárek v hodnotě 7000 Kč. A to se…
MARTIN HÁJEK • 6. 6. 2017 v 9:58

Srovnání nejlepších fotomobilů: iPhone 7, Samsung S7, Huawei P9
Klasické mobilní telefony jsou v podstatě už přežitkem. Nahradily je chytré telefony - smartphony, nebo prostě fotomobily. A právě jejich fotoaparáty už neslouží jen k dokumentárnímu “cvakání”.…
MARTIN HÁJEK • 27. 3. 2017 v 11:00

Nikon Capture NX-D nový software pro formáty RAW
Společnost Nikon vydala nový software pro nekomprimovaný obrazový formát RAW. Nikon Capture NX-D postupně nahradí velmi populární Nikon Capture NX 2. Beta verze nová aplikace je v současné chvílí…
MARTIN LUKEŠ • 25. 2. 2014 v 14:56














Komentáře
H
Honza, 2. 7. 2008 |Samsung SG-i6 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 3. 2008 |Samsung SG-i6 stříbrný |Reagovat
D
Deily, 9. 3. 2008 |Samsung SG-i6 stříbrný |Reagovat