ID: 014236

Digitální kompakt Samsung ST77 černý

Samsung ST77 černý Hodnocení zákazníků: 4.0 z 5 1×

  • Značka: Samsung
  • Rozlišení: 16,1 Mpx
  • Velikost displeje: 2,7 "

Sháníte Samsung ST77?

„Samsung ST77 černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Samsung ST77?

Začít s výkupem

Samsung ST77 je elegantní kompakt s rozlišením 16,1 MPx a optickým zoomem 5x. Má širokoúhlý objektiv od 25 mm a nabízí řadu scénických režimů a inteligentní režim SmartAuto. Produktová sekce: Digitální kompakty Samsung

Nahoru

Recenze a hodnocení

Názor Megapixelu

Tento nový kompakt mě hned ze startu překvapil dvěma věcmi, miniaturností a v druhé řadě také cenou. Obvykle v této kategorii najdeme nevzhledné a příliš veliké přístroje, zatímco ST77 oplývá krásným
Celá recenze

Hodnocení zákazníků

Je to pěkný jak velikostně , tak dizainově.Je spolehlivý,má kvalitní a barevně pěkné fotografie.Rozmanitost funkcí je dostatečná.Tento fotoaparát si dovolím doporučit .

Ověřený zákazník
Hana Šubrtova, 10.07.2012
4 z 5

Další zákaznická hodnocení

Kompletní recenze
Samsung ST77

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Samsung ST77

Parametry a popis

Samsung ST77

Vlastnosti

Čistější záběry ve tmě
Užíváte si noc ve městě? Objektiv se světelností F 2,5 zachytává dostatek světla k tomu, abyste mohli ve tmě pořizovat čistější záběry. Díky tomuto jasnému objektivu se světelností F 2,5 nebylo snímání okamžiků v noci ještě nikdy tak snadné. Ať fotografujete západ slunce nebo večeři se svíčkami, můžete si okamžiky vychutnávat přesně takové, jaké jsou, a nemusíte se obávat, že výsledné fotografie budou tmavé a rozmazané nebo že budete jasným bleskem fotoaparátu rušit lidi ve svém okolí.

Zachyťte čistější a širší vizi
Díky svému pozoruhodnému rozlišení 16,1 megapixelů vám tenký a stylový fotoaparát ST77 přináší vaše vzpomínky prostřednictvím živých záběrů s ostrými detaily. Širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 25 mm zajistí, že získáte pamětihodné skupinové záběry, na kterých nebude nikdo chybět. S pětinásobným optickým zoomem se zase i v případě, že fotografujete z velké dálky, dostanete tak blízko, jak potřebujete, a zároveň zůstane zachována optimální kvalita záběrů.

Zůstává dokonale nehybný, i když se pohnete
S optickým stabilizátorem obrazu (OIS) fotoaparátu ST77 získáte stabilní a zaostřené záběry, i když nejste zcela nehybní. Ať už fotografujete v nedostatečných světelných podmínkách, přibližujete fotografovaný subjekt nebo se vám právě třesou ruce, vaše fotografie budou vždy ostré a čisté.

Podívejte se, co se chystáte vyfotit
Pomocí funkce živého panorámatu, která umožňuje vytvářet ohromující 180 stupňové panoramatické záběry, zachytíte každý štít rozlehlého pohoří a každý mrakodrap na velkolepém horizontu města. Záběry si dokonce můžete prohlédnout na displeji LCD dříve, než je pořídíte. Stačí, když stisknete spoušť, přejedete fotoaparátem po celé scéně a ještě před vytvořením záběru uvidíte, jakou fotografii získáte.

Videozáznamy v rozlišení HD jako na dlani
Pomocí tohoto stylového a zároveň výkonného fotoaparátu můžete nahrávat videozáznamy ve formátu MJPEG, v kvalitě 720p HD a rychlostí 30 snímků za sekundu. Získáte tak čistější obraz než při nahrávání videa pomocí běžného kompaktního digitálního fotoaparátu.
Vytvářejte videa v kvalitě HD, ať jste kdekoli - ať už v koncertním sále nebo na narozeninové oslavě.

Ukažte obě strany příběhu
Jeden obrázek může vydat za tisíc slov, ale jedna fotografie nemusí vždy povědět celý příběh. Pomocí funkce obrazu v obraze můžete vložit jeden záběr do druhého, takže můžete vytvořit například záběr vítězného gólu s oslavujícím davem na pozadí. Velikost a umístění menšího záběru můžete libovolně upravit, což vám umožní prezentovat celou scénu tak, jak jste ji zažili.

Vyvolejte smích
Rozesmějte své přátele a členy rodiny tak, že je ohnete, roztáhnete nebo zdeformujete. Díky funkci Legrační obličej můžete pouhým stisknutím 5směrného tlačítka zvětšovat hlavy nebo nosy či vytvářet zábavné deformace. A když pohnete fotoaparátem, funkce sledování tváří zachová zábavný vzhled přesně tak, jak chcete.

Jednoduchá cesta k profesionalitě
Pokud fotografujete při silném světle a nevidíte do tváře fotografované osoby, můžete použít režim kompenzace protisvětla a získat čistější záběr pomocí inteligentního automatického režimu Smart Auto 2.0 (pro fotografie a videozáznamy). Při každém záběru tak získáte nejlepší možné výsledky. Technologie rozpoznávání scény identifikuje až 16 různých podmínek při fotografování, okamžitě analyzuje klíčové prvky kompozice a potom automaticky optimalizuje nastavení a přizpůsobuje je konkrétní situaci.

Vytvářejte působivé fotografie pomocí funkce Magic Frame
Proměňte portrét na fotografii jako ze starého filmu nebo umístěte tvář přítele na billboard. Pomocí funkce Magic Frame můžete snadno vytvářet důmyslné záběry v kvalitě plakátu. Stačí, když si vyberete jednu z vestavěných šablon pozadí, jako je například šablona Malba na stěně, Úplněk, Časopis nebo Dovolená. Potom už jen namiřte fotoaparát na fotografovaný subjekt, zarovnejte ho se šablonou na displeji a zachyťte zábavu. Výsledek si potom můžete pověsit na stěnu nebo se o něj můžete podělit.

Vytvářejte speciální záběry pomocí různých zábavných efektů
S 13 efekty objektivu a barev funkce Smart Filter 2.0 se vaše kreativita dostane na novou úroveň. Během přehrávání můžete vybrat efekt vinětace, který vytvoří poutavý kompoziční kontrast, efekt rybího oka k vylepšení videí pomocí skvělého zkresleného vzhledu nebo efekt miniatury, který vašim subjektům dodá vzhled zmenšených modelů. Barevné efekty, jako je například efekt Skica nebo Odstranění mlhy, propůjčí vašim záběrům mimořádně živý nádech nebo jiný umělecký vzhled.

Displej LCD s 230.000 body
Inteligentní displej LCD s úhlopříčkou 2,7" a vysokým rozlišením 230.000 bodů poskytuje vyšší kontrast a vylepšené podání barev, díky čemuž vytváří širší a ostřejší obraz. Tento displej také automaticky zjišťuje intenzitu osvětlení okolního prostředí, díky čemuž upravuje svůj jas k dosažení optimálního obrazu. Můžete tak na něm sledovat a nastavovat dokonalé záběry.

Inteligentní portrét
Funkce Inteligentní portrét vám pomáhá prozkoumat všechny úhly a vybrat ten nejlepší. Pořiďte širokoúhlý záběr svého přítele a fotoaparát zachytí ještě další dva vhodné úhly a kompozice, aniž byste museli znovu stisknout spoušť. Můžete si ponechat všechny tři záběry nebo vybrat jen ten nejlepší - s fotoaparátem ST77 máte na výběr.


Inteligentní rozpoznávání a sledování tváří
S funkcí inteligentního rozpoznávání tváří můžete fotografovat své oblíbence. Tato funkce rozpoznává a upravuje zaostření a expozici až na 20 tváří, které vyberete (nebo které nejčastěji fotografujete), a nechá je ve skupině vyniknout. Funkce sledování tváří zase zajišťuje optimální nastavení pro tváře v pohybu, takže vaši oblíbenci budou vždy dokonale zaostření.

Technologie Sound Alive
Sound Alive, pokročilá technologie společnosti Samsung k potlačování nežádoucích zvuků při zoomování, pomáhá eliminovat bzučení funkce zoomování během snímání videa a nahrávání zvuku. Při nahrávání videa v kvalitě HD můžete přibližovat a oddalovat, jak jen chcete, a přesto si během přehrávání budete moci vychutnávat křišťálově čistý zvuk s optimální kvalitou.


Systém Dokonalý portrét
Systém Dokonalý portrét pomáhá snadno vytvářet bezchybné portréty. Funkce zjišťování tváří automaticky upravuje nastavení tak, aby bylo dosaženo ideálního zaostření a expozice. Funkce Krásná tvář se společně s funkcí odstranění efektu červených očí stará o detaily - retušuje odstíny pokožky a odstraňuje nedokonalá místa na tváři a červené oči.


Inteligentní album
Funkce Inteligentní album automaticky uspořádá vaše fotografie podle typu, data, barvy, týdne a dokonce tváří, díky čemuž můžete okamžitě vyhledat jeden konkrétní záběr. Chcete rychle přejít na požadovaný snímek? Nechejte funkci Inteligentní album, ať prohledá tváře, nebo použijte možnost nabídky přehrávání a prohlédněte si až 16 záběrů najednou.

Ostatní
Značka: Samsung
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
Podle použití: Rodinný
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 16,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Poměr stran snímku: 16:9, 4:3
Poměr stran snímače: 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
Velikost snímače (mm): 6,17 x 4,55
 
Objektiv
Digitální zoom: 5
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 25-125
Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 125 mm
 
Zaostřování
Makro od: 5 cm
 
Nastavení expozice
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
 
Fotografování
Prodleva samospouště: 10, 2
Scénické režimy: Smart Auto: Portrét, Noční portrét, Portrét s protisvětlem, Noc, Protisvětlo, Krajina, Bílá, Přirozená zeleň, Modrá obloha, Západ slunce, Makro, Makro text, Makro barva, Tripod, Akce, Ohňostroj
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ne
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: JPEG
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Počet audio kanálů: 1.0
Zoom při videu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Výdrž baterie: 180 snímků
Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 90,5 x 52,6 x 16,9
Hmotnost: 101 g
Barva: bílá, černá, červená, fialová, stříbrná
Vodotěsnost: Ne

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Samsung ST77 v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Samsung ST77, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Samsung ST77

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím