PN: LU32D97KQSR/EN, ID: 024917

Samsung UHD UD970 31,5"

Sháníte Samsung UHD UD970 31,5"?

„Samsung UHD UD970 31,5"“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Samsung UD970 31,5" nabízí vyjímečnou kvalitu obrazu s rozlišením UHD a nejpřesnějším zobrazením barev ideálním pro profesionální filmaře, designéry a fotografy. Úhlopříčka 31,5 palce umožňuje dokonalé zobrazení všech detailů, podporuje kreativitu, efektivitu a angažovanost v každém okamžiku tvůrčího procesu. Jako jediný LED monitor zobrazuje 99.5 % stupnice Adobe RGB, což umožňuje extrémně přesnou prezentaci barev což umožňuje extrémně přesnou prezentaci barev. Výsledkem jsou minimální výstupní chyby a barevné rozdíly při tisku. Kombinace UHD kvality obrazu a skutečné 10-bitové barevné hloubky zprostředkuje přes 1 miliardu barev. Pozorovací úhel 178°. Produktová sekce: Monitory Samsung

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Samsung UHD UD970 31,5"

Popis výrobce

  • Přesná kalibrace, minimální barevné rozdíly mezi vstupem a výstupem a snadné nastavení obrazovky zajišťují citlivější a bezproblémový provoz.
  • „Monitor Samsung UD970 je stvořen pro profesionální kreativce, kteří potřebují co nejpřesnější zobrazení barev, aby mohli vytvářet vysoce kvalitní obsah a design,” řekl JungSoo Bog, ředitel divize Enterprise Business ve společnosti Samsung Electronics. „Model UD970 rozšiřuje barevnou škálu výjimečnou prezentací, barevnou jednotností, jasností a čistotou obrazu, a to vše v elegantním, moderním a ergonomicky navrženém monitoru.”
  • Každý monitor UD970 prochází v továrně přesnou kalibrací, což umožňuje plynulou a přesnou gradaci barev, čistotu a jas obrazů v odstínech šedé a vyvážení bílé. Přístroj zobrazuje jednotné, konzistentní barvy na celé ploše obrazovky díky 16bitové tabulce LUT (Look-Up-Table). Výsledkem je, že UD970 umožňuje plynulejší gradaci, která upravuje barvu bez omezení a maximalizuje schopnosti monitoru.
  • Unikátní kalibrační hardware technologie monitoru poskytuje barevnou dokonalost nejlepší ve své třídě a přesnost ΔE≤ 1.0.
  • Jako jediný LED monitor zobrazuje 99.5 % stupnice Adobe RGB, což umožňuje extrémně přesnou prezentaci barev. Výsledkem jsou minimální výstupní chyby a barevné rozdíly při tisku. Kombinace UHD kvality obrazu a skutečné 10-bitové barevné hloubky zprostředkuje přes 1 miliardu barev.
  • Profesionálům zpříjemní práci také 8 různých přednastavených barevných módů, které splní požadavky každého projektu.
  • Pro efektivitu a práci na více projektech současně nabízí monitor Dual color mode: zobrazenídvou různých jednobarevných módů na jedné obrazovce. Monitor také zobrazí dva odlišné barevné výstupy bez ohledu na jejich zdroj. Funkce zobrazení čtyř oken picture-by-picture (PBP) umožní otevřít až 4 FHD okna současně na jedné obrazovce, zatímco díky funkci Dual windows PBP je možné být připojen na dva počítače a zobrazovat dva obrazy z různých zdrojů současně vedle sebe v původním rozlišení. Samostatná funkce obraz v obraze (PiP) 2.0 zobrazí obsah PiP na jedné obrazovce.
  • Široký pozorovací úhel 178° spolu s možností sklápění, otáčení a natočení obrazovky horizontálně i vertikálně poskytne uživatelům jedinečné možnosti práce na monitoru. Pomocí držáku na stěnu VESA lze dosáhnout ideálního umístění monitoru. Držák se snadno instaluje a je praktický, bezpečný a kompatibilní.
  • Samozřejmostí je flexibilní stojan s možností natáčení výšky, otáčení a naklápění obrazovky a nechybí ani systém VESA. Co se týče rozhraní, ve výbavě je jeden Dual Link DVI, dva DisplayPort 1.2, jeden HDMI 1.4, sluchátkový konektor a čtyři porty USB 3.0. 

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím