Digitální kamera Samsung VP-MX20 stříbrná

  • Značka: Samsung
  • Optický zoom: 34 x

Sháníte Samsung VP-MX20 stříbrná?

„Samsung VP-MX20 stříbrná“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Kompaktní digitální videokamera, nahrává video přímo na SD/SDHC karty, rozlišení 0,8 Mpx, 34x optický zoom, technologie Face Detection AF, LCD 2,7 palce, 270 g. Produktová sekce: Videokamery Samsung

Parametry a popis

Samsung VP-MX20

natáčejte a sdílejte vaše vzpomínky

SAMSUNG VP-MX20 vám nabízí záznam videa v tak vysoké kvalitě, že oživuje vašem vzpomínky svěží a přirozenou krásou. Kombinace špičkových obrazových technologií VP-MX20 vytváří videokameru, která vám přináší to nejlepší ze všeho: přirozenou reprodukci barev, stabilitu obrazu, pokročilou redukci šumu, objektiv nejvyšší kvality a nejčistší videozáznam, jaký jste doposud viděli.

nové řešení integrovaného čipu s technologií SAMSUNG

Zažijte nejpřirozenější překrásný obraz s novou technologií SAMSUNG. Kombinace technologií Advanced Color Expression, Hyper Digital Image Stabilizer, Super LCD plus a Face Detection Auto Focus vytváří fantasticky reálný digitální obraz.
Čip SAMSUNG v kamerách VP-MX20 umožňuje delší životnost baterie, rozšířenou dobu záznamu a vyšší kvalitu digitálního obrazu. Vývojem a realizací výkonného systému řízení v jednom čipu se výrazně snížila spotřeba energie, což umožňuje zachytit více vzpomínek, které mohou být opatrovány po zbytek života.

delší doba záznamu, více cenných vzpomínek

Užívejte si delší dobu videozáznamu ve vysoké kvalitě s videokameramou VP-MX20. Díky vysoce výkonnému kodeku H.264 umožňuje videokamera SAMSUNG VP-MX20 delší dobu záznamu vašich vzpomínek než videokamery používající kodek MPEG2. Se stejnou kapacitou pořídí VP-MX20 1,5x delší záznam než v případě použití kodeku MPEG2. Vytvořené komprimované videosoubory se rychleji posílají emailem a ukládají na web, což maximálně usnadňuje sdílení, bez ztráty obrazové kvality.

intervalový záznam

Nastavením časového intervalu pro záznam snímků můžete plně využívat funkce intervalového záznamu. Tato funkce vám, s použitím výběrového zachytávání snímků, umožňuje záznam s rozšířenou periodou času, takže můžete vidět efekt dlouhodobého záznamu komprimovaného do kratšího časového rámce. Představte si přelet mraků na obloze nebo západ slunce na vodě.

technologie Face Detection AF

Narozdíl od běžných videokamer zaostřuje pokročilá technologie Face Detection AF v kameře VP-MX20 na obličeje v záběru. S inteligentním autofokusem detekujícím obličej jsou obličeje vždy zaostřeny, dokonce i když nejsou ve středu záběru. Technologie SAMSUNG Face Detection AF umožňuje snímáním čistšího, kvalitnějšího obrazu.

natáčení ve volném stylu

Vícepolohová otočná rukojeť videokamery VP-MX20 nabízí úplnou flexibilitu a svobodu pohybu v celém rozsahu podmínek natáčení.
Inovativní otočná rukojeť umožňuje nepřerušovaný pohyb videokamery mezi normální a dolní pozicí, což vám přináší úplnou kontrolu jak a co natáčíte.

stejně jasné barvy jako ve vašich vzpomínkách

Technologie Digital Natural Color Processing vytváří rozšířenou paletu barev, které se více blíží barvám pozorovaným v přírodě. Vnitřní úpravou obrazu přesahující RGB do 4 barev CMYK odpovídajícím spektru umožňuje VP-MX20 přesně znovu vytvořit barvy, které se více blíží tomu, co vidíte očima, jsou bližší vašim vzpomínkám a bližší skutečnosti.

sdílejte vaše vzpomínky, sdílejte život

Sdílení života s přáteli a rodinou se díky VP-MX20 stává jednodušší. Výběrem režimu Web & Mobile můžete snímat ve formátu ideálním pro přehrávače MP3 podporující kodek H.264 a pro YouTube. Videosoubory zaznamenané pomocí VP-MX20 mohou být snadno použity v programu pro přenos a přehrávány na MP3 přehrávači podporujícím kodek H.264. Program pro ukládání na YouTube v balíku softwaru Mediashow umožňuje přímé ukládání na YouTube, čímž vynechává domovskou stránku YouTube.

3D redukce šumu

VP-MX20 přesahuje tradiční hranice uvedením 3D redukce šumu, která dramaticky omezuje šum při zachování originálních hran a vzorů obrazu.Analýzou pohybu mezi snímky jsou snímky rozděleny na snímky se vzorem/hranami a různé snímky procházejí oddělenými filtry, které zachovávají vzor a hrany a odstraňují šum. Po průchodu filtrem jsou snímky znovu zkombinovány pro vytvoření jasnějšího a čistšího obrazu.

životnost baterie vás nikdy nenechá na holičkách

S dlouhou životností baterie umožňuje SAMSUNG VP-MX20 nahrávat, přehrávat a užívat si zábavy tak dlouho, jak potřebujete. Baterie pro dlouhý čas nabízí neuvěřitelné 3 hodiny svobody záznamu (1,9 W, 850 mAh) v porovnání s výrobkem společnosti A s 1 hodinou a 10 minutami (2,9 W, 1.000 mAh) a výrobkem společnosti B s 1 hodinou a 20 minutami (3,8 W, 800 mAh), což vám přináší čas potřebný pro vytvoření vzpomínek, které zůstanou na celý život.

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/6
Typ snímače: CCD
 
Objektiv
Optický zoom: 34 x
Digitální zoom: 1200
Světelnost objektivu zoom: 1,6-4,3
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 1,6
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 4,3
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 1/60
Nejkratší expoziční čas: 1/10000
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 112000
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Počet audio kanálů: 2.0
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 60 x 60,5 x 125
Hmotnost: 270 g
 
Další parametry
Značka: Samsung

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím