Digitální kompakt Samsung WB500 šedý + dálkové ovládání zdarma!

  • Značka: Samsung
  • Rozlišení: 10,2 Mpx
  • Optický zoom: 10 x
  • Velikost displeje: 2,7 "

Sháníte Samsung WB500 šedý + dálkové ovládání zdarma!?

„Samsung WB500 šedý + dálkové ovládání zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Samsung WB500 šedý + dálkové ovládání zdarma!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 2 539 Kč?

Začít s výkupem

Kompaktní digitální fotoaparát WB500 s rozlišením 10 Mpx, 24mm ultra širokoúhlý objektiv s 10x optickým zoomem, duální stabilizace obrazu, ISO 80-3200, LCD 2,7 palců, záznam HD videa 720p (kodek H.264) s 30fps, stereo zvuk. Produktová sekce: Digitální kompakty Samsung

Parametry a popis

0SAMSUNG představuje 24mm ultraširokoúhlý fotoaparát s 10násobným optickým zoomem

Nový model WB500 umožňuje nahrávání HD videa, fotografování s menší ohniskovou vzdáleností a ultrazoomem

WB500 je nový kompaktní digitální fotoaparát společnosti Samsung s rozlišením 10,2 megapixelu, který posouvá kategorii širokoúhlých fotoaparátů na novou úroveň. Díky 24mm ultraširokoúhlému objektivu Schneider překonává WB500 fotoaparáty s 28mm širokoúhlou ohniskovou vzdáleností, které nabízejí jiní výrobci, a navíc se pyšní výkonným 10x optickým zoomem s telefotografickou schopností při ohniskové vzdálenosti 240 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu).

Díky menší ohniskové vzdálenosti nabízí 24mm ultraširokoúhlý objektiv WB500 spoustu příležitostí k rozvoji tvůrčích schopností. Jelikož objektiv zachytí požadovanou scénu ve větší šíři, nemusejí již uživatelé žádat fotografované osoby, aby si stouply blíže k sobě, a vešly se tak na fotografii. Uživatelé mohou také pořizovat ještě úchvatnější obrázky krajiny, zachytit celou krásu pohoří nebo dokonce městského panoramatu tak, jak je vidí, aniž by se museli před stisknutím spouště rozhodovat, co oželí.

Telefotografický zoom přístroje WB500 při ohniskové vzdálenosti 240 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu) rovněž umožňuje uživatelům při fotografování větší kreativitu a flexibilitu, dodává jejich mysli na klidu s vědomím, že se mohou spolehnout na to, že jim fotoaparát pomůže z jakékoli vzdálenosti zachytit požadovaný obraz. Tak velký zoom je ideální při sportovních akcích, zejména ve velké vzdálenosti od vlastního dění, nebo při cestování, kdy není možno určit, jaký režim fotografování zvolit. Pro vyšší stabilitu a ostrost snímků, zejména při maximálním přiblížení, zakomponovala společnost Samsung do WB500 jak optický, tak digitální stabilizátor obrazu. Fotograf tak má k odstranění neostrosti způsobené chvěním ruky možnost použít buď pouze optický stabilizátor obrazu, což je ideální pro dobře osvětlené prostředí, nebo zvolit duální stabilizaci obrazu a kombinovat přednosti optické a digitální stabilizace obrazu. Duální stabilizace obrazu je ideální pro spoře osvětlená prostředí, kde není žádoucí použití blesku, jelikož využívá obě formy stabilizace zároveň.

Fotografům, kteří chtějí mít nad pořizováním digitálních snímků větší kontrolu, nabízí WB500 celou řadu manuálních ovládacích prvků. Uživatelé mohou manuálně konfigurovat rychlost uzávěrky od 16 ~ 1/1 500 s, a rovněž upravit nastavení ohniskové vzdálenosti a clony. Uživatelé mohou také kolečkem nastavit expozici po krocích 1/3EV na maximálně ±2EV a zvolit požadovanou hodnotu ISO, a to 80, 100, 200, 400, 800, 1 600 či dokonce 3 200 při snížení rozlišení na tři megapixely.

WB500 také obsahuje program Smart Album vytvořený společností Samsung. Smart Album představuje užitečný nástroj, který uživatelům umožňuje prohledávat různé soubory uložené na paměťové kartě a hledat konkrétní fotografie. Smart Album automaticky organizuje digitální snímky a umožňuje zúžit vyhledávání na základě takových kritérií jako datum nebo měsíc pořízení snímku, typ souboru, jde-li o fotografii, video či hlasovou poznámku, a celkový barevný tón.

WB500 dává fotografům možnost pořizovat videosekvence ve vysokém rozlišení 720p při 30 snímcích za sekundu (fps). Díky kompresi H.264 mohou uživatelé nahrávat videosekvence po delší dobu, což jim umožňuje lépe využít zbývající paměťovou kapacitu SD nebo SDHC karet. Při nahrávání videosekvencí mohou fotografové využít optický stabilizátor obrazu a 10x optický zoom a také nahrávací režim Successive Recording, který uživateli umožňuje pozastavit a pak znovu pokračovat v nahrávání bez nutnosti ukládat jednotlivé klipy jako samostatné soubory.

Režim rozpoznání tváře (Face Detection), jehož úkolem je zajistit pořizování kvalitnějších snímků, zejména portrétů a skupinových fotografií rodinných příslušníků a přátel, dokáže rozpoznat až devět obličejů a automaticky upravit ohniskovou vzdálenost a expozici pro lepší kompozici a vyšší kvalitu obrazu. V režimu rozpoznání úsměvu (Smile Shot) pořídí WB500 snímek pouze v případě, že fotoaparát rozpozná úsměv na tváři focené osoby, a v režimu rozpoznání mrknutí (Blink Detection) automaticky pořídí tři po sobě jdoucí snímky, pokud zjistí, že má focená osoba zavřené oči - jde o užitečnou funkci, protože při kompozici snímku na LCD obrazovce je často obtížné zavřené oči rozeznat. Další jedinečnou, automatickou funkcí WB500 je režim Beauty Shot, který automaticky zesvětlí a vyrovná barvu pleti a odstraní též její nedokonalosti. Komplexní soubor automatických ovládacích prvků zahrnuje 13 scénických režimů, které uživatelům umožňují snadno nastavit fotoaparát a v jakékoli situaci pořídit nejlepší možný snímek.

Fotoaparát se dodává ve dvou barevných provedeních se stříbrnými ovládacími prvky, má rozměry 105 mm Š x 61,4 mm V x 36,5 mm H a je opatřen velkou LCD obrazovkou s úhlopříčkou 7 cm (230 000 pixelů).

 

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,33
Rozlišení: 10,2 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 2048x1536, 2592x1944, 3072x2304, 3648x2056, 3648x2432, 3648x2736
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 10 x
Digitální zoom: 5
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 24-240
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 240 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 5 cm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 16
Nejkratší expoziční čas: 1/1500
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, M, P
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 4,7 m
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Audiozáznam: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 105 x 61,4 x 36,5
Hmotnost: 219 g
Barva: šedá
 
Další parametry
Značka: Samsung

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Samsung WB500 šedý + dálkové ovládání zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Samsung WB500 šedý + dálkové ovládání zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Samsung WB500 šedý + dálkové ovládání zdarma!

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím