Digitální kompakt
Samsung WP10 černý
- Rozlišení snímače: 12,2 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Samsung WP10 černý?
„Samsung WP10 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.02.2011

Samsung WP10 černý
Popis a parametry
Můžete vyfotit zábavu ve vodě až do hloubky tří metrů.Pod hladinou se skrývá další nádherný svět plný ryb, kamenů a rostlin, a tak neváhejte vzít si WP10 s sebou na pláž nebo k bazénu. WP10 vám nesmí chybět na dovolené. Díky protiprachovému systému jej lze používat za různých podmínek, dokonce i v poušti. Písek na pláži či v poušti, déšť nebo sníh - nic z toho vám nebrání, abyste zachytili zábavu. WP10 je zárukou dokonalých snímků za každé situace.
Nakloněná spoušť vám přesně padne do ruky, takže můžete fotoaparát uchopit pevněji a při stisknutí spouště se vám nebudou tolik třást ruce. Díky 5x vnitřnímu zoomu má fotoaparát štíhlejší a stylovější vzhled a objektiv je také lépe chráněn ve vodě. Pomocí těla nakloněného o 7 stupňů můžete fotografovat přirozenější pózy z rovné podložky.
12,2megapixelový snímač fotoaparátu WP10 poskytuje živé barvy a díky výkonnému objektivu s 5x optickým zoomem zachytíte více detailů z větší vzdálenosti. Uvidíte tak svět zcela novým způsobem.
Samsung WP10 je inteligentní a velice světelný. Jeho 2,7" displej s vylepšeným kontrastem a podáním barev umožňuje snímat širší a jasnější fotografie. Displej také automaticky detekuje okolní osvětlení a upraví jas pro optimální zobrazení. Myslí za vás a tím dělá z WP10 rozumnou volbu.
Inteligentní filtr Samsung, a efekty objektivu propůjčí vašim fotografiím a videu umělecký nádech. Filtr Miniatura dodá objektům miniaturní vzhled, filtr Viněta vytváří poutavý kompoziční kontrast a filtr Rybí oko zajímavým způsobem zkreslí video. Buďte kreativní s fotoaparátem Samsung!
Představte si fotoaparát se schopností nahrávání videa v rozlišení HD, který se vám vejde do dlaně. Takový, který nabízí video v úžasné kvalitě 720 p HD, 30 snímků za sekundu. S podporou formátu H.264, který poskytuje dvakrát delší dobu záznamu než formát MPEG-4 a čtyřikrát delší než formát MJPEG. A s tímto fotoaparátem můžete být kreativní - stačí použít některý z mnoha originálních efektů, jako například režim Skica. Potom fotoaparát připojte k jakémukoli HD televizoru nebo monitoru s rozhraním HDMI a budete se moci podělit o nahranou akci ve vysokém rozlišení.
I sebemenší záchvěv dokáže pokazit snímek. Řešením je duální stabilizace obrazu. Společnost Samsung zkombinovala převratnou technologii mechanismu optické stabilizace obrazu (OIS) s nejpokročilejšími algoritmy digitální stabilizace obrazu (DIS). Výsledkem je ostrý obraz za všech podmínek. Ať fotíte při nízkém osvětlení, zoomujete nebo se vám zkrátka jen třesou ruce, vaše fotografie budou ostré a zřetelné. Fotoaparát Samsung jednoduše fotí neotřesitelně dobře.
Proměňte jakýkoli okamžik v dokonalou vzpomínku a profesionální fotografii. Ať je v záběru pár přátel ze včerejšího večírku nebo měsíční odraz na jezeře, funkce Smart Auto 2.0 (fotografie a video) okamžitě analyzuje hlavní prvky kompozice a automaticky vybere z mnoha různých fotografických režimů nebo režimů videa, aby byl snímek dokonalý. A protože život není statický, funkce sledování objektů zachytí objekty, které nemohou nebo nechtějí zůstat v klidu.
Fyzikální specifikace
| Vodotěsnost | 3 metry |
|---|---|
| Rozměry v mm | 93,8 x 61 x 18,5 |
| Hmotnost | 121 g |
| Barva | černá |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,33 |
| Rozlišení snímače | 12,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1024x768, 3264x2448, 2592x1944, 4000x3000, 3984x2656, 3968x2232 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-175 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 175 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 80 cm |
|---|---|
| Makro od | 5 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|---|
| Zoom při videu | Ano |
Rozhraní a napájení
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,02 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Samsung WP10 černý
Související články s Samsung WP10 černý
Akce na nové modely SAMSUNG GALAXY
Potřebujete nový, výkonný fotomobil? Využijte naší výhodnou nabídku. Zakoupíte-li si nový Samsung Galaxy řady A nebo S, kromě akční ceny obdržíte automaticky i dárek v hodnotě 7000 Kč. A to se…
MARTIN HÁJEK • 6. 6. 2017 v 9:58

Srovnání nejlepších fotomobilů: iPhone 7, Samsung S7, Huawei P9
Klasické mobilní telefony jsou v podstatě už přežitkem. Nahradily je chytré telefony - smartphony, nebo prostě fotomobily. A právě jejich fotoaparáty už neslouží jen k dokumentárnímu “cvakání”.…
MARTIN HÁJEK • 27. 3. 2017 v 11:00

Nikon Capture NX-D nový software pro formáty RAW
Společnost Nikon vydala nový software pro nekomprimovaný obrazový formát RAW. Nikon Capture NX-D postupně nahradí velmi populární Nikon Capture NX 2. Beta verze nová aplikace je v současné chvílí…
MARTIN LUKEŠ • 25. 2. 2014 v 14:56














Komentáře