Recenze SanDisk SSD Extreme Pro Portable 1TB

Popis a parametry

Popis a parametry

SanDisk SSD Extreme Pro Portable 1TB - Přenosný SSD disk SanDisk Extreme Pro Portable využívá bleskově rychlou technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB/s, které vám umožní rychleji přesunovat soubory a upravovat je přímo na disku, ať už se jedná o fotografie nebo video. Odolné pouzdro s úrovní ochrany IP55 (proti prachu a vodě) pomáhá chránit váš obsah všude, kam ho s sebou vezmete. A díky kapesnímu provedení není problém soubory přenášet vždy s sebou. Nezáleží na tom, jestli používáte PC nebo Mac a USB konektory typu C nebo A. SSD disk SanDisk Extreme Pro Portable pracuje vaším způsobem a stejně rychle jako vy.

Maximální výkon

SanDisk Extreme Pro využívá bleskově rychlou technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB/s a plně využívá rozhraní USB 3.1 druhé generace. Takže budete moci upravovat soubory přímo na disku – plnohodnotné úpravy s minimálním narušováním – a ušetříte čas a vnitřní úložný prostor ve vašem počítači.

Odolná konstrukce se speciálně vytvořenými materiály

Odolná konstrukce s tělem z kovaného hliníku chrání jádro SSD disku a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu.

SanDisk SSD Extreme Pro Portable 01

Nízká hmotnost a kapesní velikost

Malé a lehké provedení disku Extreme Pro SSD znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší.

Univerzální kompatibilita

SSD disk Extreme Pro spolupracuje s počítači PC i Mac hned po vybalení a lze ho připojit pomocí konektorů USB-C a USB-A. To usnadňuje zahájení práce a její pokračování téměř ve všech situacích.

SanDisk SSD Extreme Pro Portable 03

Odolný proti vodě

IP55 pro odolnost vůči vodě a prachu.

SanDisk SSD Extreme Pro Portable 02

Rozhraní a napájení

Rozhraní USB-C

Fyzikální specifikace

Materiál těla Hliník
Rozměry v mm 96,2 × 49,5 × 8,9
Hmotnost 79 g

Ostatní

Číslo produktu SDSSDE80-1T00-G25
Značka SanDisk

Disk

Technologie SSD
Speciální funkce Odolný
Určeno pro Windows
Kapacita disku 1 TB

Zobrazit popis a parametry