020072
zkopírováno do schránky
Objektiv
Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon
- Průměr filtru: 95 mm
Sháníte Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon?
„Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 23.02.2017
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Vlastníte Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 3 489 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?
Alternativy k již neprodávanému Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon
Alternativy k již neprodávanému Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon
Fujifilm XF 35 mm f/1,4 R
5 (5×)
16 990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Pentax DA 35 mm f/2,4 AL SMC
5 (2×)
3 890 Kč

Nikon 40 mm f/2,8 AF-S G DX Micro
4.3448 (29×)
8 490 Kč

ProtiúčetBonus 10 %
Nikon 85 mm f/1,8 AF-S G
4.7143 (21×)
13 490 Kč


Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon
Hlídat dostupnost Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon použitý objektiv v bazaru
Bazar pro Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon
Parametry
Objektiv PC-TS MAKRO-SYMMAR 90 mm F 4,5 HM je vhodný jak pro portrétní, tak i produktovou fotografii, u níž navíc možnost kontroly perspektivy a hloubky ostrosti zajišťuje dosažení optimálních výsledků. Delší ohnisková vzdálenost dává vetší prostor mezi fotoaparátem a snímaným objektem a umožňuje tak jeho lepší nasvícení. Užší úhel záběru eliminuje nutnost použití zbytečně rozměrného pozadí.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 1 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF, Nikon F, Sony / Minolta A |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 90 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 90 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 4,5 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 4,5 |
| Konstrukce objektivu | 6 členů / 4 skupin |
| Typ sluneční clony | Ano (součást balení) |
| Délka objektivu | 138,8 mm |
| Vhodný pro žánr | Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 57 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 95 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 500 g |
Ostatní
| Značka | Schneider Kreuznach |
|---|
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Schneider Kreuznach 90mm f/4,5 HM PC-TS Makro-Symmar pro Canon
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS 1000D tělo

Canon EOS 100D tělo

Canon EOS 1100D tělo

Canon EOS 1200D tělo

Canon EOS 1300D tělo

Canon EOS 1D C tělo

Canon EOS 1D Mark II N

Canon EOS 1D Mark III tělo

Canon EOS 1D Mark IV tělo

Canon EOS 1D X Mark II tělo

Canon EOS 1D X Mark III tělo

Canon EOS 1D X tělo

Canon EOS 1Ds Mark II

Canon EOS 1Ds Mark III tělo

Canon EOS 2000D + 18-55 mm IS II - Zánovní!

Canon EOS 2000D tělo

Canon EOS 200D tělo

Canon EOS 20D

Canon EOS 20Da

Canon EOS 250D tělo

Canon EOS 250D tělo černý - Zánovní!

Canon EOS 30D

Canon EOS 350D tělo

Canon EOS 4000D tělo

Canon EOS 400D tělo

Canon EOS 40D tělo

Canon EOS 450D tělo

Canon EOS 500D tělo

Canon EOS 50D tělo

Canon EOS 550D tělo

Canon EOS 5D Mark II tělo

Canon EOS 5D Mark III tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D tělo

Canon EOS 5DS R tělo

Canon EOS 5DS tělo

Canon EOS 600D tělo

Canon EOS 60D tělo

Canon EOS 60Da tělo

Canon EOS 650D tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo bazar

Canon EOS 6D tělo

Canon EOS 700D tělo

Canon EOS 70D tělo

Canon EOS 750D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 77D tělo

Canon EOS 77D tělo - Zánovní!

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo - zánovní!

Canon EOS 7D tělo

Canon EOS 800D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!

Canon EOS 850D tělo

Canon EOS 850D tělo bazar

Canon EOS 90D tělo

Canon EOS 90D tělo bazar

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 90 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |







Komentáře