Magazín

Videa

Série fotografií řekne podstatně více | Megapodcast se Zdeňkem Dvořákem

Matyáš ČenskýAktualizováno: 20. 4. 2023 v 10:20 • Rubrika: Videa

Série fotografií řekne podstatně více | Megapodcast se Zdeňkem Dvořákem

Hostem již 15. dílu Mega Podcastu je dokumentární a reportážní fotograf, Zdeněk Dvořák, který je držitelem mnoha prestižních tuzemských i zahraničních ocenění, včetně nejvyššího místa v Czech Press Photo. Zdeněk fotí především člověka a dění kolem něj, ale ve svém portfoliu má i záběry ze svateb a komerční zakázky.

Obsah

V novém dílu Mega Podcastu bychom vám kromě talentovaného Zdeňka rádi představili i naši novou moderátorku Andreu, která po boku zkušeného kolegy, Martina, povede další rozhovory se známými a úspěšnými tvůrci z foto a video světa. 

Audio verzi Mega Podcastu si můžete už nyní poslechnout na SpotifyApple Podcasts či Podcast Addict a s obrazem si můžete podcast pustit na našem YouTube.

Vše o Mega Podcastu


Tvorbu Zdeňka si můžete prohlédnout na jeho webové stránce, Instagramu nebo v naší Galerii

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Indruch

Velký prostor ke zlepšení máte ve zvuku. Začněte používat kompresor ať je hlasitost zvuku normalizovaná a pokud už chcete mít mikrofony na stole, tak třeba pomocí nástroje https://podcast.adobe.com/enhance# odstraňte to rušivý bouchání. Je to nástroj zdarma. O světle, kompozici raději ani nemluvím. Na to, že je toto 15 díl, tak Zdeňkovi z hlavy vyrůstá zelený obdélník zelené trávy z hlavy a narozdíl od rohu místnosti je ve stínu. Ale ono jde vlastně hodně znát, že tento prostor nebyl desingovaný na natáčení. Ta rušivá knihovna na druhé straně to prozrazuje.

2

Martin Indruch, 30. 3. 2023 |Reagovat

jan hromádko

link na galerii opravte .)

1

jan, 28. 3. 2023 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.