Servis a reklamace

Pokud jste navštívili právě tuto stránku, máte pravděpodobně problém s foťákem, objektivem, bleskem, stativem, nebo s některým jiným z výrobků, které jste u nás zakoupili. I v této situaci se o vás postaráme. Vyřídíme za vás veškeré záruční i nezáruční opravy všeho, co jste u nás nakoupiliNabízíme vyřízení záručních oprav pro u nás zakoupené výrobky a nezáruční servis na vše co prodáváme..

Nezáruční servis a reklamace

Pokud jste navštívili právě tuto stránku, máte pravděpodobně problém s foťákem, objektivem, bleskem, stativem, nebo s některým jiným z výrobků, které jste u nás zakoupili. I v této situaci se o vás postaráme. Vyřídíme za vás veškeré záruční i nezáruční opravy všeho, co jste u nás nakoupili. Nabízíme vyřízení záručních oprav v rámci reklamace pro u nás zakoupené výrobky a nezáruční servis na vše, co prodáváme.

Jak to funguje? Jednoduše

Doručte nám osobně nebo zásilkou výrobek s popisem vady a v případě reklamace i prodejním, nebo záručním dokladem, nebo jeho kopií. Nezapomeňte na sebe uvést kontakt, budeme jej potřebovat, abychom vás mohli informovat o stavu zakázky.

Zásilky přijímáme na adrese:

Jakub Maňas / reklamační oddělení
MEGAPIXEL s. r. o.
Komunardů 42
Praha 7, 170 00

Osobně nás můžete navštívit na našich prodejnách v Praze, Brně a Ostravě. Pokud se pohybujete mimo tato města, můžeme vám objednat svoz pomocí PPL na naše náklady.

Chcete se ještě na něco zeptat?

Napište nám na e-mail: servis@megapixel.cz.

  • Záruční servis probíhá v rámci reklamace a slouží pro případy, kdy se u výrobku projevila závada samovolně v průběhu záruční doby přístroje.
  • Nezáruční servis slouží pro všechny ostatní typy problémů, tedy závady způsobené uživatelem, vodou, nebo závady, které se projevily po uplynutí záruční doby výrobku.

Kolik stojí nezáruční servis?

Vyúčtování placené opravy v rámci nezáručního servisu se skládá z níže uvedených položek, na které vám vystavíme daňový doklad.

Paušální poplatek ve výši 390 Kč

  • Je vybírán při převzetí výrobku na opravu a je nevratný.
  • Pokrývá náklady zprostředkovatele včetně dopravy do servisu.

Variabilní poplatek dle vyúčtování servisu

  • Pokrývá náklady na zjištění závady a způsobu její opravy,
  • opravu (po odsouhlasení zákazníkem),
  • přepravu ze servisu ke zprostředkovateli.

Pokud nám výrobek k opravě doručíte zásilkou, naúčtujeme si za přepravu výrobku zpět k vám 129 Kč.

Detailní informace naleznete v obchodních podmínkách.

 Seznam autorizovaných servisů

 

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc
Rozumím