Magazín Produktové aktuality

Setkání fotografů - tentokrát v Praze Produktové aktuality

Setkání fotografů - tentokrát v Praze

Vydáno: 7. 5. 2010 v 10:00 • Rubrika: Produktové aktuality

Po nedávném Setkání fotografů, které proběhlo v Brně, je tady konečně i pražský termín. Tato velmi oblíbená a hojně navštěvovaná akce proběhne na tradičním místě, tedy v kulturním centru Zahrada na pražském Chodově. Přijďte se podívat, srdečně vás zveme.

Setkání fotografů - akce pro každého kdo rád fotí

Celorepublikové Setkání fotografů, tradiční akci pro všechny příznivce fotografie ať již z řad široké veřejnosti nebo profesionálů, pořádá v sobotu 15. května 2010 na pražském Chodově fotografický server FotoAparát.cz. Již po dvanácté se mohou začínající fotografové, kteří si teprve nedávno pořídili první fotoaparát, i ostřílení profíci setkat a vyměnit zkušenosti a zážitky. Setkání fotografů totiž není jen pro fotografy, ale pro každého, kdo fotí rád.

Na Setkání fotografů nebudou chybět přednášky a prezentace profesionálů - jmenovat můžeme třeba cestovatele a fotografa Andreje Macenauera, předního českého makrofotografa Pavla Krásenského, profesionálního fotografa Milana Šustu, který se dlouhá léta věnoval sportovní reportáži a profesionálního výtvarného fotografa Kamila Vargu. Ke slovu se dostanou i odborníci na úpravy a zpracování fotografií - nedílnou součást vzniku digitální fotografie. A kromě přednášek a prezentací bude i prostor pro diskuzi s přednášejícími.

Aby vznikla fotografie, je nutné stisknou spoušť. Proto budou po celý den probíhat fotografické workshopy aktu a portrétu s modelkami a v praxi si mohou návštěvníci vyzkoušet i produktovou fotografii a makrofotografii. K vyzkoušení bude také nejnovější fotografická technika u stánku Megapixel.

Protože Setkání fotografů se celé točí kolem fotografie a zvláště digitální, nebude chybět ani poslední krok jejího vzniku: tisk. Každý účastník si může nechat zdarma upravit a vytisknout fotografii jak na velkoformátové tiskárně Canon, tak ve velikosti A3 a menší.

A ani ten, kdo si nechce nechat tisknout fotografie, neodejde s prázdnou. Každý návštěvník dostane drobný dárek, 20% slevu na software pro úpravy fotografií Zoner Photo Studio a může soutěžit o fotoaparát, fotografický kurz a fotopříslušenství.

Dvanácté celorepublikové Sekání fotografů se koná v sobotu 15. května v KC Zahrada na pražském Chodově. Začátek akce je v 9 hodin a poslední přednášky končí v 19 hodin. V příjemné tvůrčí atmosféře tak můžete strávit celý den. A díky mnoha přednáškám, workshopům, prezentacím poradnám a dalším akcím se rozhodně nebudete nudit. A to nejlepší nakonec: všechny přednášky, poradny, diskuze, tisk a soutěže jsou v ceně akce, která po registraci na www.setkanifotografu.cz činí jen 200kč!


NAKUPUJTE NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ!

Tuto výhodnou nabídku vám přináší Megapixel ve spojení s Home Credit. V našich kamenných prodejnách i e-shopu můžete v termínu 3.-8. 5. 2010 využít nákup na splátky s nulovým navýšením:

  • platba v hotovosti ve výši 30 %
  • 4 splátky*
  • výše splátky z hodnoty úvěru je 25 %

*RPSN 0,0 %

Více informací o splátkovém prodeji najdete zde.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím