Workshop

Seznámení s ateliérovými LED světly FOMEI

Přijďte se seznámit s posledními modely LED světel FOMEI na workshop s Janem Novákem – odborníkem na ateliérovou techniku ze společnosti FOMEI a zároveň zkušeným fotografem. Dozvíte se, jak se dá s LED světly vytvořit měkké světlo a jak s ním při focení pracovat. Vše si v praxi vyzkoušíte pod vedením lektora.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Přijďte se přesvědčit o schopnostech moderních LED světel FOMEI

Proč tedy fotit s LEDkama? Jedná se o trvalé světlo, takže první důvodem je, že na fotografii bude přesně to, co vidíte před sebou. Také se nabízí možnost kombinovat umělé světlo s původním, nebo okolním osvětlením, takže nemusíte vytvářet kompletní světelnou scénu, ale pouze doplnit dosavadní scénu o hlavní, či vedlejší světlo. 

Technika FOMEI, kterou bude možné na workshopu vyzkoušet :

 

 Lektor

 

Jan Novák pracuje jako produktový specialista a lektor značky Fomei, navhuje fotostudia a zabývá se také svícením při prestižních projektech, na kterých se Fomei podílí. Jako fotograf se nejvíc věnuje portrétní a sportovní fotografii, především akčním sportům. Jeho oblíbenou technikou je šerosvit, kterým se inspiroval u barokních obrazů, rád používá staré manuální objektivy.

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.