Fotografické kurzy
ZX_Seznámení s kompaktem s výměnným objektivem

ZX_Seznámení s kompaktem s výměnným objektivem

Pořídili jste si svůj první kompakt s výměnným objektivem a nemáte s jeho obsluhou naprosto žádné zkušenosti? Nevíte si rady s tím, kdy a jak nastavit různé režimy a připadá vám, že váš fotoaparát nabízí daleko víc možností, než dovedete využít? Pokud ano, je tento kurz určen právě vám. Seznámíme vás se základními funkcemi kompaktu s výměnným objektivem a naučíme vás tyto funkce vhodně používat tak, by vám fotografování dělalo radost.

 • Úroveň kurzu:

  začátečník

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

 


korekce expozice (+/- EV)

Cíl kurzu:

Smyslem tohoto kurzu je seznámit vás se základními funkcemi kompaktu s výměnnými objektivy. Po absolvování kurz získáte zkušenosti přímo z praxe. Seznámíte se s fotoaparátem a dozvíte se o tom, jaké má funkce, ale také kdy a za jakých podmínek je dobré tyto funkce využívat a nastavit.

Kurz bude doprovázen promítáním prezentace se spoustou ukázkových snímků a je založen na velmi otevřené komunikaci lektora s posluchači. Ale také na neustálém praktickém zkoušení jednotlivých funkcí přístroje s okamžitou kontrolou výsledků. Ihned tak uvidíte, jaký vliv má daný režim a konkrétní nastavení na výsledný snímek.

Nebudeme vás zatěžovat žádnými technickými podrobnostmi, takže je tento kurz vhodný pro naprosté začátečníky, kteří nemají s fotografováním s kompakty s výměnnými objektivy vůbec žádné zkušenosti.

Obsah kurzu:

 • Seznámení s funkcemi a ovládacími prvky vašeho kompaktu s výměnnými objektivy
 • Užitečné rady a tipy pro různé fotografické situace
 • Praktické ukázky ovládání během celého kurzu
 • Individuální konzultace v průběhu kurzu


citlivost ISO / hladina šumu

Cílová skupina:

Kurz Seznámení s kompaktem s výměnným objektivem je určen všem, kteří se chtějí blíže seznámit se svým novým fotoaparátem a vhodný je tedy především pro úplné začátečníky, kteří si pořídili svůj první kompakt s výměnným objektivem a nemají s ním doposud žádné zkušenosti, ale chtějí dosahovat lepších výsledků. Poukazy na kurzy Seznámení s kompaktem s výměnným objektivem a Seznámení s digitální zrcadlovkou je možno využít nejpozději 12 měsíců od data jejich vydání a počet vyhlášených termínů je velmi omezen. Doporučujeme tedy registrovat se co možná nejdříve.

Proč přijít na kurz?

 • Kurzy jsou založeny na vzájemné komunikaci účastníků a lektora
 • Registrace do kurzů je snadná a rychlá
 • Snadno si vyberete termín kurzu, který vám bude nejlépe vyhovovat
 • Kurzy vedou zkušení lektoři Megapixelu
 • Všichni naši lektoři aktivně fotografují a zároveň umí učit
 • Získáte kompletní službu. Koupíte si fotoaparát a my vás s ním naučíme zacházet


rozlišení / komprese / obrazový formát

Co budete potřebovat s sebou:

 • Vlastní kompakt s výměnným objektivem s nabitou baterkou a paměťovou kartou
 • Chuť se něco naučit

Využijte aktuálně vyhlášených termínů, další v dohledné době neplánujeme.

Máte zájem o pronájem atelieru? Stačí vyplnit kontaktní formulář, ozveme se vám.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (2 - 1)

 • 2

  Avatar

  [1]

  , 11.08.2012 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den, těší mne, že máte zájem o názory vašich zákazníků,. Kurzu jsem se zúčastnila s představou, že se naučím zacházet s Nikonem J1, jsem úplná začátečnice.Nemohu říci, že jsem se nic nenaučila i když se pan Bouška musel věnovat všem zúčastněným, kteří přišli s fotoaparáty všech značek, které jsou na trhu.Začátečníkovi stěžuje orientaci různé ovládání podle typů značek. Uvítala bych kurz, který by se věnoval Nikonu a event. jemu podobným. Vím, že se mám učit podle manuálu, ale to je přece jen trochu složitější, než-li když před Vámi znalec odborně foťák z ruky do ruky předvede. Když je možné si vše na místě vyzkoušet. Kdyby 17. 8. přišlo víc lidí s Nikonama, přehodila bych si program, abych se mohla zúčastnit. Ale uvítala bych kurz na nikony. zdravím Vás - Gubinová

  Ludmila Gubinová, 11.08.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím