Magazín

Blog

Seznamte se... fotograf Ondra Duffek

Nikola UlrichováAktualizováno: 25. 4. 2022 v 16:01 • Rubrika: Blog

Seznamte se... fotograf Ondra Duffek

Připravili jsme pro vás nový formát videí, ve kterém se seznámíte se spoustou fotografů i fotografek, které znáte nebo jste o nich možná ještě neslyšeli, což by byla rozhodně škoda. V prvním videu poznáte Ondru Duffka, fotografa jídla, lifestyle a svateb, kterého jsme navštívili u něj ve studiu.

Obsah

Co považuje za nejdůležitější vlastnosti, které by měl fotograf mít, jaký je podlě něj ideální postup postprocesu a proč raději pracuje ve studiu? Nejen o svůj příběh a fotografické zkušenosti se s vámi Ondra podělí ve videu. Neváhejte a seznamte se!

„Být dobrý člověk a dělat práci, za kterou si můžu já stát. Doporučení je v naší brandži ten nejsilnější nástroj, kterej máme. Když odvedeš dobrou práci, lidi si o tobě hrozně rádi řeknou. Často je důležitější, jak těm lidem s tebou je, než ten samotnej výstup. Samozřejmě, že ten výstup je hrozně důležitej, ale myslím si, že ty lidi hledají i někoho, s kým se jim bude dobře spolupracovat. A když je fotíš, tak se budou cejtit dobře," říká Ondra ve videu. Také popsal například svůj klasický setup, který nejčastěji pro focení používá.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.