Magazín

Produktové aktuality

Sháníte bezdrátový mikrofonní systém? S Wireless ME od RODE už nemusíte!

Lucie VořechováVydáno: 30. 3. 2023 v 12:03 • Rubrika: Produktové aktuality

Sháníte bezdrátový mikrofonní systém? S Wireless ME od RODE už nemusíte!

Rozlučte se s rozměrnými mikrofony a hromadou kabelů. Novinka od RODE přináší zcela bezdrátový systém, který zjednodušuje práci všem kreativním tvůrcům. Kromě standardních funkcí nabízí inovace, jako je automatické párování či bezobslužné nastavení úrovně.

Obsah

Pokud se řadíte mezi vlogery, youtubery, influencery nebo mobilní novináře, zpozorněte. Společnost RODE si pro vás připravila zcela nový mikrofon s kompaktními rozměry, který se může pochlubit bezpečným digitálním přenosem Series IV 2,4 HGz se 128bitovým šifrováním od RODE v dosahu až 200 metrů. Přivítejte bezdrátový set Wireless ME.

RODE bezdrátový set Wireless ME

Využijte svobodu bezdrátového připojení s novým mikrofonem Wireless ME. Jedná se o první produkt tohoto druhu, který obsahuje mikrofony vestavěné do vysílače i přijímače. Díky tomu je možné zachytit zvuk před i za kamerou, což je ideální pro dvoukanálový záznam. 

Bezdrátový mikrofon od RODE | Megapixel

Model obsahuje všesměrové mikrofony pro zachycení kvalitního zvuku, který je díky technologii GainAssist ještě čistější než kdy dřív. Inteligentní algoritmy ve zvukovém procesu totiž automaticky řídí úrovně zvuku, aby bylo zajištěné jejich vyvážení a nedocházelo k ořezávání. 

Další výhodou produktu je okamžité párování, které nastane hned po vybalení vysílače a přijímače. Nepřetržitou práci až 7 hodin zvládnete díky akumulátoru, jenž se automaticky dobíjí při připojení k USB-C kabelu disponujícím napájením 5 V. 

Bezdrátový systém | Megapixel

Praktický klipový design umožňuje připevnění na oblečení, k fotoaparátu, smartphonu nebo počítači bez nutnosti dalšího vybavení.

Wireless ME nabízí vše, co potřebujete pro okamžité zahájení nahrávání. Je navíc kompatibilní se systémem Windows, Mac, iOS i Android a podporuje aplikace, jako je RØDE Central, Connect, Reporter a Capture.

Pokud vyžadujete křišťálově čistý zvuk, bezdrátový systém a intuitivní ovládání, je Wireless ME od RODE to pravé pro vás! 

Chci Wireless ME

Komunita video svět | Megapixel

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.