Recenze Shimoda Accessory Case Medium - River blue

Andrea Škrabalová

Andrea Škrabalová • 11. 11. 2020

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Rozměry
  • Objem
  • Kvalita zpracování

Co se nám nelíbí

  • Pouze jedno barevné provedení

Představení Shimoda Accessory Case Medium

Představení Shimoda Accessory Case Medium

Shimoda Designs je výrobce, který se především specializuje na vybavení fotoaparátů pro fotografy do přírody a dobrodruhy. Společnost Shimoda, kterou založil Ian Miller, bývalý hlavní designér F-Stop Gear, je známá především svými batohy řady Explore a batohy řady Action X. Tato společnost však nevyrábí jen foto brašny a batohy, ale i řadu fotografického příslušenství jako jsou například Shimoda Accessory Cases.

Multifunkční pouzdro Shimoda Accessory Case je voděodolné a vyrobeno z velmi kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost produktu. S použitím speciální technologie z pryskyřice pospolu s velmi kvalitními YKK zipy si můžete být jisti, že Vaše příslušenství bude v bezpečí.  V ruce to vypadá jako velmi špičkový produkt a jeho odolnost a malé detaily vám poskytnou skvělý pocit, koneckonců o tom celá značka Shimoda vlastně je. 

Shimoda pouzdro má 4 organizační části, které lze využít jako ochranu a organizaci digitální techniky a příslušenství- různé kabely, krytky, paměťové karty, redukce, adaptéry, baterie či, nabíječky. Pouzdro je opatřeno uchycovacími poutky a je průhledné ze stran. Je tu možnost tento produkt připevnit na kufr, nebo jej můžete nosit pomocí ramenního odnímatelného popruhu. Upevnit jej můžete i na batoh.
Tento produkt přichází na trh ve třech různých velikostech- small, meditum a large. 
Pokud hledáte chytřejší způsob toho, jak uspořádat celou řadu drobností a doplňků vaší fotovýbavy, tyto pouzdra od Shimody by Vám určitě mohly přinést spoustu radosti. 

Parametry

Parametry

Multifunkční pouzdro Shimoda Accessory Case Medium – má 4 organizační složky pro ochranu a organizaci digitální techniky a příslušenství - kabelů, krytek, karet, redukcí, adaptérů, baterek, nabíječek atp. Pouzdro je opatřeno YKK zipy, uchycovacími poutky a průhlednými stranami. Lze připevnit na kufr, nebo nosit pomocí ramenního odjímatelného popruhu. Upevňovací smyčky umožňují připevnění na batoh. Voděodolný, lehký, kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost. Rozměry 28,5 × 14,5 × 8 cm.

Obecné

Úroveň produktu Poloprofesionál a pokročilý

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 285 × 145 × 80
Hmotnost 145 g
Barva modrá
Uchycení na stativ Ano

Ostatní

Číslo produktu 520-094
Značka Shimoda
Nadstandardní záruka 5 let

Zobrazit parametry