Recenze Shimoda dámské popruhy Petite Shoulder Strap

Ondřej Vachek

Ondřej Vachek • 11. 11. 2020

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Jednoduchá výměna
  • Pohodlné polstrování
  • Bezpečnostní popruhy
  • Píšťalka

Co se nám nelíbí

  • Pouze jedno barevné provedení

Představení Shimoda dámské popruhy Petite Shoulder Strap

Představení Shimoda dámské popruhy Petite Shoulder Strap

Batohy Shimoda jsou známé nejen svou odolností, kvalitním zpracováním a skvělými materiály, ale také svou modularitou. Opravdu si svůj batoh můžete přizpůsobit přesně podle svých představ, podle své velikosti i podle toho, jaký druh cesty zrovna podnikáte. Nedílnou součástí batohu, která ovlivňuje Vaše pohodlí snad nejvíce jsou popruhy. No a Shimoda ví, jak moc důležité je mít popruhy, které Vám perfektně sedí a tak mají jejich batohy možnost popruhy sundavat a měnit podle potřeby.

Popruh drží na batohu ve třech bodech, a tak se není třeba obávat náhodného odepínání. První je dvojitý suchý zip a standardní pojezdový zip držící popruh k tělu batohu, další jsou dva nastavitelné nylonové řemeny na vrchní a spodní straně batohu. Ty se po nasazení dále dají sepnout k sobě pro pevnější obepnutí těla ve dvou bodech, kdy jedna z přezek ukrývá i malou píšťalku. Ta se může hodit, pokud se někde v horách, či lesích ocitnete v nesnázích.

Tento Petite Shoulder Strap popruh je unikátní svou stavbou především pro dámy. Nikde netlačí a zároveň zajistí pohodlné cestování. Je trošku užší, než běžné popruhy a proto se hodí i na nošení lehčích nákladů. Díky této šířce je ideální pro dámy drobné postavy, které jinak bojují se širokými popruhy standardních cestovních batohů. Nemusíte se bát, že za popruhy celá zmizíte a pořádně ani neuvidíte na cestu.

Barevně popruh ladí s většinou Shimoda batohů a opravdu Vám ulehčí cestování po kopcích či na dlouhých pochodech.

Parametry

Parametry

Shimoda dámské popruhy Petite Shoulder Strap - - tato velikost je vhodná pro dámy slečny menšího vzrůstu a menším hrudníkem. Tvar je přizpůsoben s dámským tvarům a díky tomu rozkládá lépe hmotnost batohu na klíčových místech. Dva bederní popruhy umožňují bezpečné obepnutí, tak aby nebyl hlavní tlak popruhu uprostřed hrudníku. Design popruhů je jednodušší než popruh koncipovaný pro muže a Tech verze dámského a hrudní pásy jsou polohovatelné, aby zajistili co největší pohodlí. Horní část popruhů je vybavena malými kapsičkami na zip.

Obecné

Nadstandardní záruka 5 let

Fyzikální specifikace

Hmotnost 200 g

Ostatní

Číslo produktu 520-201
Značka Shimoda

Zobrazit parametry