Recenze Shimoda dámské popruhy Tech Shoulder Strap

Ondřej Vachek

Ondřej Vachek • 11. 11. 2020

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Jednoduchá výměna
  • Pohodlné polstrování
  • Bezpečnostní popruhy
  • Píšťalka

Co se nám nelíbí

  • Pouze jedno barevné provedení

Představení Shimoda dámské popruhy Tech Shoulder Strap

Představení Shimoda dámské popruhy Tech Shoulder Strap

Batohy Shimoda jsou známé nejen svou odolností, kvalitním zpracováním a skvělými materiály, ale také svou modularitou. Opravdu si svůj batoh můžete přizpůsobit přesně podle svých představ, podle své velikosti i podle toho, jaký druh cesty zrovna podnikáte. Nedílnou součástí batohu, která ovlivňuje Vaše pohodlí snad nejvíce jsou popruhy. No a Shimoda ví, jak moc důležité je mít popruhy, které Vám perfektně sedí a tak mají jejich batohy možnost popruhy sundavat a měnit podle potřeby.

Popruh drží na batohu ve třech bodech, a tak se není třeba obávat náhodného odepínání. První je dvojitý suchý zip a standardní pojezdový zip držící popruh k tělu batohu, další jsou dva nastavitelné nylonové řemeny na vrchní a spodní straně batohu. Ty se po nasazení dále dají sepnout k sobě pro pevnější obepnutí těla ve dvou bodech, kdy jedna z přezek ukrývá i malou píšťalku. Ta se může hodit, pokud se někde v horách, či lesích ocitnete v nesnázích.

Tento Tech Shoulder Strap popruh je unikátní svou stavbou především pro dámy. Nikde netlačí a zároveň zajistí pohodlné cestování. Je trošku širší, než běžné popruhy a proto se hodí i na nošení těžších nákladů. Díky této šířce má také více místa, kterého by bylo škoda nevyužít, a tak jsou rovnou na něm připevněné rovnou dvě kapsy a řemínky na příslušenství. Kapsa na pravé straně je opatřená gumovým okrajem a bez problémů se do ní vejde třeba mobilní telefon, nebo menší kompaktní fotoaparát. Na druhé straně je kapsa opatřena zipem na zavírání a je ideální třeba na klíče, kompas, balíček náplastí nebo podobné drobnosti. V poslední řadě jsou na popruhu malé gumové řemínky na uchycení přeba nožíku, či psacích potřeb.

Barevně popruh ladí s většinou Shimoda batohů a opravdu Vám ulehčí cestování po kopcích či na dlouhých pochodech.

Parametry

Parametry

Shimoda dámské popruhy Tech Shoulder Strap pro batohy Shimoda - tato velikost je vhodná pro dámy s větším hrudníkem nebo širokými rameny. Tvar počítá s dámským tvarem hrudníku. Rozkládá lépe hmotnost batohu na dámském těle na klíčových místech. Dva bederní popruhy umožňují bezpečné obepnutí, tak aby nebyl hlavní tlak popruhu uprostřed hrudníku. Tyto popruhy s označením Tech jsou navíc vybaveny kapsami - jednou elastickou a druhou na zip, které můžete využít na mobilní telefon, lahev s vodou a příslušenství.

Obecné

Fyzikální specifikace

Hmotnost 200 g

Ostatní

Číslo produktu 520-200
Značka Shimoda

Vyřazené parametry - NEVYPLŇOVAT!!!

Nadstandardní záruka 5 let

Zobrazit parametry