Recenze Shimoda Passport Wallet

Andrea Škrabalová

Andrea Škrabalová • 11. 11. 2020

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Kvalitní materiály
  • Pevné provedení
  • Malé rozměry

Co se nám nelíbí

  • Pouze jedno barevné provedení

Představení Shimoda Passport Wallet

Představení Shimoda Passport Wallet


Shimoda Designs je výrobce, který se především specializuje na vybavení fotoaparátů pro fotografy do přírody a dobrodruhy. Společnost Shimoda, kterou založil Ian Miller, bývalý hlavní designér F-Stop Gear, je známá především svými batohy řady Explore a batohy řady Action X. Tato společnost však nevyrábí jen foto brašny a batohy, ale i řadu fotografického příslušenství jako je například Shimoda Passport Wallet.

Fotografové na cestách mohou mít své dokumenty v bezpečí a uspořádané v této velmi praktické peněžence. Má vyhrazené pasové pouzdro se sekundární kapsou na účtenky a další předměty. Je také vybavena kapsou na mince na zip a poutkem na pero. Peněženka má speciální polstrování EVA, která chrání obsah před případnými nárazy. Odepínatelné poutko je zde pro zajištění v kapse batohu nebo pro připevnění na popruh či opasek.
Pokud hledáte chytřejší způsob toho, jak uspořádat celou řadu osobních dokladů nebo finančního obnosu, tato Passport Wallet by měly být na prvním místě vašeho seznamu úvah. 

Popis a parametry

Popis a parametry

Shimoda Passport Wallet - peněženka na cestovní pas, platební karty, propisku, atp. Kapsa na cestovní pas, kapsa na mince je uzavíratelná zipem, očko na psací potřeby, 4 kapsy na karty nebo průkazy. Stěna peněženky je z vnější části polyesterová pro vyšší odolnost a jádro stěny je EVA pěna, která chrání obsah před případnými nárazy. Odepnutelné poutko je zde pro zajištění v kapse batohu nebo pro připevnění na popruh či opasek.

Prezentační video výrobce:

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 160 x 114,3 x 30,5
Hmotnost 91 g

Ostatní

Číslo produktu 520-207
Značka Shimoda

Zobrazit popis a parametry