Objektiv
Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
- Průměr filtru: 77 mm
Sháníte Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma?
„Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma“ již není v prodeji.
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Vlastníte Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 5 842 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?
Alternativy k již neprodávanému Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
Alternativy k již neprodávanému Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
Pentax D FA 70-200 mm f/2,8 ED DC AW
60 990 Kč

ProtiúčetBonus 15 %
Laowa 25 mm f/2,8 2,5-5X Ultra Macro černý pro Nikon Z
5 (1×)
12 490 Kč
11 290 Kč

Sleva 1 200 KčProtiúčetBonus 10 %
Laowa Ranger S35 17-50 mm T2,9 Cine pro Arri PL
62 790 Kč


Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
Hlídat dostupnost Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma použitý objektiv v bazaru
Bazar pro Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
Ukázkové snímky
Popis a parametry
V konstrukci použity čočky vyrobené z SLD, Pět optických skupin zoomu, zadní ostření, Odnímatelný stativový třmen.
Telezoom
Kompaktní apochromatický zoomový teleobjektiv má redukovanou distorzi obrazu pod 1% použitím asferického členu v optické konstrukci. Barevná vada a astigmatismus jsou odstraněny čočkami vyrobenými ze skla s nízkým rozptylem světla (SLD). Pětiskupinový zoom a zadní systém zaostřování zajišťuje plynulý autofokus, stabilitu obrazu při zoomování a pohodlné ovládání.
Objektiv je vybaven odnímatelným stativovým třmenem pro snímky ze stativu.
Dodává se s odnímatelnou sluneční clonou nasazovanou na přední přírubu objektivu bajonetem.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Sigma SA |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 400 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 4,5 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 4,5 |
| Maximální clona (F) | 32 |
| Konstrukce objektivu | 13 členů / 11 skupin |
| Délka objektivu | 183,6 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 200 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 1245 g |
Ostatní
| Značka | Sigma |
|---|
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 135 - 400 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | zoom |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Související články s Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
Související články s Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma
Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Trojice nových objektivů Sigma z řady Contemporary pro E-Mount a L-Mount
Majitelé fotoaparátů s bajonety E-Mount a L-Mount zbystřete. Společnost Sigma představila hned tři nové objektivy z řady Contemporary s pevnou ohniskovou vzdáleností právě pro vás. Objektivy Sigma 50…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 18. 8. 2023 v 9:41

Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Společnost Sigma oznámila vývoj objektivů pro bajonet Nikon Z
Ano, Nikoňáci, čtete dobře. Sigma otevírá dveře dalšímu bezzrcátkovému systému, kterým je tentokrát Nikon Z. Kdy se novinek dočkáme ještě nebylo stanoveno, ale informace o jejich vývoji už máme.…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 2. 2023 v 15:24












Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 9. 7. 2008 |Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma |Reagovat
H
Honza, 9. 7. 2008 |Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 17. 9. 2007 |Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma |Reagovat
A
Anonymní, 14. 9. 2007 |Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 19. 6. 2007 |Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma |Reagovat
A
Anonymní, 19. 6. 2007 |Sigma 135-400 mm F 4,5-5,6 APO DG ASPHERICAL RF pro Sigma |Reagovat