Objektiv
Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!
- Průměr filtru: 72 mm
Sháníte Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!?
„Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!“ již není v prodeji.
Vlastníte Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 11 659 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!
Hlídat dostupnost Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma! použitý objektiv v bazaru
Bazar pro Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!
Ukázkové snímky
Popis a parametry
Zdarma Sigma utěrka 31 x 31 cm v hodnotě 190 Kč! Vnitřní systém zaostřování, speciální antireflexní úprava zadní čočky. Záruka 4 roky!
Snímky v životní velikosti
Telemakroobjektiv s nejrychlejším autofokusem ve své třídě. Velmi lehký, kompaktní a příjemný při práci. Je určený pro náročné fotografické práce, pro digitální a klasické kinofilmové zrcadlovky. Umožňuje poměr zobrazení až 1:1 (ostří od 38cm). Dva optické členy jsou vyrobeny ze speciálního optického skla s nízkým rozptylem světla (SLD).
Ostření je prováděno dvěma různými skupinami čoček uvnitř objektivu (plovoucí konstrukce), výborně je tím kompenzován astigmatismus a asférická aberace.
Objektiv je kompatibilní s telekonvertory 1.4x a 2.0x. Při použití telekonvertoru 1.4x získáte objektiv 210 mm F4.0 AF, s použitím telekonvertoru 2.0x objektiv 300 mm F5.6 MF.
V dodávce s objektivem je bajonetová nasazovací sluneční clona, zamezující vniknutí nežádoucích bočních paprsků do objektivu.
Použití cirkulárního polarizačního filtru je možné.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Sigma SA |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 150 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 150 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2,8 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 16 členů / 12 skupin |
| Délka objektivu | 137 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 38 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 895 g |
Ostatní
| Značka | Sigma |
|---|
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 150 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Související články s Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!
Související články s Sigma 150 mm F 2,8 EX APO DG HSM pro Sigma + utěrka Sigma zdarma!
Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Trojice nových objektivů Sigma z řady Contemporary pro E-Mount a L-Mount
Majitelé fotoaparátů s bajonety E-Mount a L-Mount zbystřete. Společnost Sigma představila hned tři nové objektivy z řady Contemporary s pevnou ohniskovou vzdáleností právě pro vás. Objektivy Sigma 50…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 18. 8. 2023 v 9:41

Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Společnost Sigma oznámila vývoj objektivů pro bajonet Nikon Z
Ano, Nikoňáci, čtete dobře. Sigma otevírá dveře dalšímu bezzrcátkovému systému, kterým je tentokrát Nikon Z. Kdy se novinek dočkáme ještě nebylo stanoveno, ale informace o jejich vývoji už máme.…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 2. 2023 v 15:24


















Komentáře