062207
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon bazar
- Typ bajonetu: Canon EF
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Zboží s tovární zárukou do: 16.02.2022
- Značka: Sigma
Sháníte Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon bazar?
„Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 08.07.2019
Alternativy k již neprodávanému Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon bazar
Alternativy k již neprodávanému Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon bazar

Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Objektiv Sigma 35 mm f/1,4 DG HSM patří do kategorie objektivů pro ty nejnáročnější fotografy. Vyniká špičkovou světelností f/1,4, prvotřídní kvalitou obrazu a v neposlední řadě i dobrým vzhledem rozostřeného pozadí při nastavení nízkých clonových čísel. Stejně dobré je i jeho zpracování nebo…
Luděk Bouška, 05.02.2013

Celkové hodnocení
zákazníků
Po kalibraci ostření je výborná. S kalibraci jsem počítal, stojí za to. Sigma je kontrastní, ostrá, skvělá kresba a barevnost
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jiří, Štramberk, 15.11.2025
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 1 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 1,4 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 1,4 |
| Maximální clona (F) | 16 |
| Konstrukce objektivu | 13 členů / 11 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | LH730-03 (součást balení) |
| Délka objektivu | 94 mm |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Reportáže, Móda, Street foto, Koncerty, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 30 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 67 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 665 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Ostatní
| Značka | Sigma |
|---|---|
| Nadstandardní záruka | 4 roky |
Související články s Sigma 35 mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon použitý objektiv
Související články s Sigma 35 mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon použitý objektiv
Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Trojice nových objektivů Sigma z řady Contemporary pro E-Mount a L-Mount
Majitelé fotoaparátů s bajonety E-Mount a L-Mount zbystřete. Společnost Sigma představila hned tři nové objektivy z řady Contemporary s pevnou ohniskovou vzdáleností právě pro vás. Objektivy Sigma 50…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 18. 8. 2023 v 9:41

Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Společnost Sigma oznámila vývoj objektivů pro bajonet Nikon Z
Ano, Nikoňáci, čtete dobře. Sigma otevírá dveře dalšímu bezzrcátkovému systému, kterým je tentokrát Nikon Z. Kdy se novinek dočkáme ještě nebylo stanoveno, ale informace o jejich vývoji už máme.…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 2. 2023 v 15:24





























Komentáře