Recenze Sigma 70-300 /4,0-5,6 MACRO SUPER II
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí Sigma 70-300 /4,0-5,6 MACRO SUPER II od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 6.3 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 70 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/125 s |
| Clona: | 6.3 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 70 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 4.5 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 70 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | - |
| Clona: | - |
| ISO: | - |
| Ohnisko: | - |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/400 s |
| Clona: | 10 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 70 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/40 s |
| Clona: | 4.5 |
| ISO: | 320 |
| Ohnisko: | 100 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 4 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 120 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/40 s |
| Clona: | 14 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 82 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/400 s |
| Clona: | 5 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 220 mm |
|
Tělo: - |
|

Představení Sigma 70-300 /4,0-5,6 MACRO SUPER II
Představení Sigma 70-300 /4,0-5,6 MACRO SUPER II
Parametry
pro KONICA MINOLTA, NIKON, PENTAX
Ostatní
| Značka | Sigma |
|---|
