Slavnostní otevření pro zákazníky dopadlo skvěle Blog

Slavnostní otevření pro zákazníky dopadlo skvěle

David ŠnajdrAktualizováno: 30. 4. 2013 v 12:15 • Rubrika: Blog

Atmosféra v prodejně byla při sobotním slavnostním otevření pro zákazníky skutečně skvělá. Za prodejnou, ale i přímo v ní, se proháněla dítka s házecími letadly, nebo novými fotbalovými míči, které jsme pro ně měli přichystané. Dospělí si vychutnávali kávu v kavárně a nebo vynikající grilovanou krkovičku v prostoru za prodejnou. Odtud měli dobrý výhled na své ratolesti dovádějící na nafukovacím skákacím hradu a nebo na účastníky workshopu focení pohybu. Mezi tím vším se pohybovali lidé s fotoaparáty v rukou a úsměvem na tváři.

Slavnostní otevření pro zákazníky

V sobotu 27.4. proběhla první velká akce v naší nové prodejně v pražských Holešovicích. Slavnostního otevření prodejny se zúčastnilo celkem cca 350 návštěvníků, což i vzhledem k jejich kladným ohlasům na celou akci, pokládáme za veliký úspěch.

Na avizované workshopy se začátkem v 9 hodin, si ti nedočkaví dokonce vystáli frontu ještě před otevřením prodejny. Někteří zákazníci pak na prodejně strávili dokonce úplně celý den a domů si odnesli nové, ale i bazarové fotovybavení. Není divu, o zábavu a fotografické vyžití bylo postaráno dobře.

Po celý den bylo pro návštěvníky k dispozici také občerstvení v prostoru za prodejnou, kde byl i skákací hrad pro děti. Ten měl obrovský úspěch a zaujal především malé návštěvníky, kterým focení ještě nic neříká.

Během celého dne také probíhaly už zmíněné workshopy, besedy, fotografování v ateliéru a velká spousta neformálních setkání a diskusí nad fotografiemi, technikou a nebo jen tak. Největší úspěch měl workshop Fotíme pohyb, kde nám jako model posloužila break dance skupina.

V poslední hodině pak proběhla aukce fotoaparátu Nikon D5200 s objektivem 18-105 mm. Na tuto předem inzerovanou aukci přišlo cíleně 8 zájemců a další 4 se přidali z řad návštěvníků prodejny. Fotoaparát byl nakonec vydražen a prodán za 20 000 Kč, takže vítěz ušetřil oproti běžné ceně zhruba 4000 Kč.

Všem vám moc děkujeme za návštěvu a i pro nás velice příjemný den. Těšíme se na vás zase příště.

Více fotek uvidíte na našem Facebookovém profilu.

 Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím