Magazín

Produktové aktuality

Snadné ovládání a kompaktní rozměry nabízí nový Canon EOS R100 pro začínající tvůrce

Žaneta SikorováAktualizováno: 24. 5. 2023 v 19:58 • Rubrika: Produktové aktuality

Snadné ovládání a kompaktní rozměry nabízí nový Canon EOS R100 pro začínající tvůrce

Hledáte ideální přístroj pro zaznamenání zvláštních příležitostí s rodinou či přáteli? Nejnovější základní bezzrcadlovka systému Canon EOS R byla navržená tak, aby vás mohla provázet při každém dobrodružství. Společně s fotoaparátem je na trh uvedený také objektiv RF 28 mm f/2,8 STM, zatím nejmenší a nejlehčí objektiv RF, a nový kabel OC-E4A pro připojení příslušenství mimo patici fotoaparátu. Objevte tyto novinky!

Obsah

Nová kompaktní bezzrcadlovka Canon EOS R100

Canon EOS R100 je vybavený 24,1megapixelovým APS-C snímačem, což je plocha několikrát větší než u snímačů špičkových smartphonů. Poskytuje tak znatelný posun v kvalitě obrazu a videa. To přináší nejen dokonalé barvy a neuvěřitelné detaily.

Výkon snímače doplňuje procesor DIGIC 8, díky čemuž je možné nahrávat kvalitní 4K 25p video s ořezem. Lze s ním natáčet i Full HD video při 60 fps a 120 fps v rozlišení 720p, což je ideální pro kreativní plynulá zpomalená videa například z dovolené.

Chci Canon R100

Fotoaparát Canon | Megapixel

Novinka nabízí inteligentní automatické zaostřování včetně systému Dual Pixel CMOS AF s rychlou a přesnou detekcí objektů. Sleduje oči lidí při použití hledáčku nebo LCD displeje, drží krok s akcí a zaostřuje na to, co je skutečně důležité. S možností kontinuálního snímání rychlostí až 6,5 fps s One Shot AF pomáhá zachytit každý výjimečný okamžik.

Chci Canon R100

Canon EOS R100 | Megapixel

Určitě vás potěší přenosný design fotoaparátu. Váží pouhých 356 gramů, takže je menší a lehčí než tradiční digitální zrcadlovka. Nezabere tak příliš místa v batohu ani brašně. Ideální pro ty z vás, kteří chtějí fotografovat na cestách. 

Oceníte také jeho pohodlný úchop, elektronický hledáček, intuitivní ovládání a asistované uživatelské rozhraní pro snadnou a rychlou práci. 

Fotoaparát EOS R100 nabízí možnost drátového i bezdrátového připojení, a přináší tak několik způsobů přenosu fotografií a videí, ale i dálkového ovládání fotoaparátu. Bezzrcadlovka disponuje portem USB-C, micro-HDMI a také 3,5mm portem pro mikrofon. Pro bezdrátový přenos a dálkové ovládání fotoaparátu je k dispozici 2,4 GHz Wi-Fi a Bluetooth rozhraní.

Chci Canon R100

Nejmenší a nejlehčí RF objektiv Canon

Pokud hledáte objektiv ideální pro cestování nebo street fotografii, sáhněte po této novince. Jedná se o neuvěřitelně lehký a kompaktní objektiv typu pancake RF 28 mm f/2,8 STM s pevnou ohniskovou vzdáleností. Vejde se do každé brašny a poslouží i jako kryt těla.

Kombinace těla Canon EOS R a objektivu RF umožňuje využívat řadu korekčních funkcí, které pomohou začínajícím fotografům a tvůrcům videa, nabízejí lepší kvalitu obrazu s objektivem menších rozměrů.

Chci Canon RF

Canon objektiv | Megapixel

Větší flexibilita s novým kabelem Canon OC-E4A pro multifunkční patici

Umožňuje použití multifunkčního příslušenství, jako jsou blesky Speedlite, mimo fotoaparát pro správné osvětlení při fotografování na výšku, aby se zabránilo vzniku stínů a omezil efekt červených očí. OC-E4A může také napájet zařízení jako jsou mikrofony.
Byl navržený tak, aby umožňoval použití s objektivem RF 5,2 mm F2,8L DUAL FISHEYE. 
Je kompatibilní s modely Canon EOS R3, EOS R6 Mark II, EOS R7, EOS R8, EOS R10, EOS R50 a EOS R5 C.

Chci Canon OC-E4A

Příslušenství Canon | Megapixel

Vyměňte starou techniku za novou s výkupním bonusem až 20 %!

Plánujete upgrade techniky? Přineste nám svůj starý funkční fotoaparát nebo objektiv a my vám kromě výkupní ceny přihodíme na nové modely i bonus až 20 %! Zkuste si v naší kalkulačce, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Canon | Megapixel

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.