Magazín

Produktové aktuality

Sony A7C, RX 100 VA nebo ZV-1 s užitečnými dárky v hodnotě až 7 880 Kč

Tom KalousVydáno: 16. 4. 2021 v 16:07 • Rubrika: Produktové aktuality

Sony A7C, RX 100 VA nebo ZV-1 s užitečnými dárky v hodnotě až 7 880 Kč

Chcete foťák takzvaně do kapsy? Vybrali jsme 3 ideální kandidáty značky Sony a přihodili k nim pár dárků, abychom vám nakupování zpříjemnili. Podívejte se na ně!

Akční nabídka platí do 30. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob!

Sony ZV-1

Dárky v hodnotě 4 570 Kč

Sháníte foťák do kapsy, se kterým snadno natočíte i nějaké to video nebo dokonce snad vlog? Sony ZV-1 je ten pravý! Má univerzální zoomový objektiv s perfektní světelností, nabízí výklopný displej pro focení selfies nebo právě natáčení vlogů. Jeho funkce na video jsou blogování přímo uzpůsobené a práce s foťákem vás tak bude neustále bavit. Náš ambasador Kubajsz foťák měl a rovnou s ním vyrazil na výlet. Podívejte se, jaké video z toho vzniklo.

Sony CyberShot DSC-RX100 VA

Dárky v hodnotě 5 470 Kč

Nabízí stejně perfektní zoomový objektiv jako ZV-1. Sony RX100 VI strčí do kapsy i kdejaké zrcadlovky. V kompaktu je snímač Exmor RS BSI CMOS s rozlišením 20,1Mpx a s 315 ostřícími body s fázovou detekcí, takže ostří super rychle a velmi přesně. Oceníte zejména jednoduché a intuitivní dotykové ovládání a také sekvenční snímání s rychlostí až 24 snímků za sekundu. Tento model má také výklopný displej, který můžete vyklápět o 180 stupňů nahoru a o 90 dolů. 

Sony A7C tělo

Dárky v hodnotě 7 880 Kč

Nedávno představená A7C rozvířila svou velikostí a funcemi trh s full-frame fotoaparáty. Má stejné vlastnosti jako velmi populární Sony A7 III, avšak nabízí vylepšené ostření, které dokáže sledovat objekty či lidskou tvář v reálném čase, takže není třeba se obávat, jestli bude ostré to co chcete. Určitě je zajímavý pro cestovatele, vlogery či blogery, ale i pro filmaře, kteří potřebují kvůli specifickým podmínkám menší tělo. 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.