ID: 011343

Digitální zrcadlovka Sony Alpha A350 tělo

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 14,2 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 2,5 sn./s

Sháníte Sony Alpha A350 tělo?

„Sony Alpha A350 tělo“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Sony Alpha A350 tělo?

Začít s výkupem

Na splátky bez navýšení! Zoner Photo Studio 12 Megapixel edition zdarma! Digitální zrcadlovka Sony Alpha A 350 se stabilizátorem, výklopným LCD a živým náhledem. Vysoké rozlišení 14,2 Mpx, protiprachový filtr, ISO 100-3200, závěrka 30-1/4000s, 582 g. Produktová sekce: Digitální zrcadlovky Sony

Alternativy k již neprodávanému Sony Alpha A350 tělo

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Sony Alpha A350 tělo

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Sony není pro mnohé zrovna typická a tradiční fotografická značka, ale v žádném případě to neznamená, že nemá v kategorii zrcadlovek co nabídnout, právě naopak. Model A350 je zrcadlovka, která
Celá recenze

Kompletní recenze
Sony Alpha A350 tělo

Parametry a popis

Neuvěřitelné reakce: nová digitální pravá zrcadlovka Alpha se 14,2 megapixely a rychlým automatickým ostřením Live View

 • Funkce živého náhledu fotografované scény Live View s velmi rychým AF
 • Velmi vysoké efektivní rozlišení 14,2 megapixelu, formát CCD snímače APS-C pro - v této kategorii - nevídaný výkon
 • 2,7palcový výklopný LCD displej
 • Vylepšená stabilizace obrazu SuperSteadyShot™ nabízí prodloužení expozice až o 2,5-3,5 EV u všech kompatibilních objektivů
 • Citlivost až ISO 3200 s funkcí „High ISO Noise Reduction" zaručující extrémě nízkou hladinu šumů i při vysokém ISO

Řada digitálních zrcadlovek Alpha se rozšiřuje o dva nové fotoaparáty Sony, které kombinují fotografování 've volném stylu' s funkcí Live View pro pohotové fotografování, špičkovou kvalitou obrazu a výkonnými, snadno použitelnými funkcemi.

Model A350 využívá zcela nový CCD snímač formátu APS-C s efektivním rozlišením 14,2 megapixelu pro neuvěřitelně prokreslené obrazy. Model A300 nabízí téměř stejnou funkční výbavu, jen snímač je jiný, s rozlišením 10,2 megapixelu.
Oba nové fotoaparáty rozšiřují řadu alpha na čtyři snadno použitelné a funkcemi nabité modely, od úvodního A200 po odolný a rychle reagující A700 pro skutečné nadšence a poloprofesionály. Řada Alpha také nabízí více než 24 kompatibilních objektivů a navíc osvětlovací systémy a řadu dalšího příslušenství.

Funkce Live View s velmi rychlým AF pro ‚akční' focení

A350 a A300 jsou první digitální zrcadlovky, které nabízejí technologii Live View. Jde o jedinečný systém od společnosti Sony, který kombinuje živý náhled obrazu s rychle reagujícím systémem „TTL phase detection" a rychlé sekvenčního snímání, který jistě ocení každý uživatel. Systém rychlého ostření Live View vůbec poprvé překonává technická omezení, která dříve znemožňovala ultrarychlé fotografování a přehrávání s živým náhledem obrazu.

Kromě toho je díky novému 9bodovému snímači AF zajištěna rychlejší a přesnější funkce AF při fotografování pomocí živého náhledu na LCD displeji i pomocí optického hledáčku.
Fotografové mohou díky 2,7palcovému LCD displeji komfortněji a rychleji komponovat záběry. Díky možnosti naklápění displeje o 130 stupňů nahoru a 40 stupňů dolů se nemusíte za fotoaparátem hrbit ani si stoupat na špičky. Vliv kompenzace expozice i vyvážení bílé lze sledovat přímo v živém náhledu obrazu. Alternativou k fotografování pomocí „Live View" je jasný a čistý optický hledáček.
Dokonalá kvalita obrazu
A350 využívá nejnovější generaci obrazového procesoru Sony BIONZ umožňujícího optimální využití výjimečného výkonu CCD snímače s vysokým rozlišením.

Procesor BIONZ obsahuje optimalizátor dynamického rozsahu, který automaticky vyvažuje expozici záběrů s bohatým prokreslením světel i stínů. Díky zlepšené detekci protisvětla jsou výsledky ještě lepší než dříve, a to i u problematických scén, v nichž jsou subjekty osvětleny zezadu.

Citlivost byla zvýšena až na maximální hodnotu ISO 3200, takže lze fotografovat z ruky i při slabém osvětlení a bez blesku. Speciální režim snížení obrazového šumu při vysoké hodnotě ISO (High ISO Noise Reduction) dále zlepšuje kvalitu obrazu při vyšších nastaveních citlivosti.

Zabudovaná stabilizace obrazu Super SteadyShot™ nyní nabízí lepší ochranu proti rozmazání při fotografování z ruky se všemi objektivy Alpha. Nový ovládací algoritmus nyní nabízí prodloužení expozice o 2,5 až 3,5 EV, v porovnání s rozsahem 2,0 - 3,5 u modelu A100.

Pohodlnější fotografování i prohlížení

Modely A350 a A300 byly navrženy pro zlepšení komfortu a rozšíření kreativních možností při fotografování, a to i pro začínající fotografy, kteří s digitální zrcadlovkou nikdy dříve nepracovali.

V režimu Live View je k dispozici funkce Smart Teleconverter, která umožňuje prodloužení ohniska vybraného objektivu Alpha digitálním zoomem 1,4x nebo 2x. I po aktivaci digitálního zoomu je díky vysokému rozlišení 14,2 megapixelu zajištěno dokonalé prokreslení obrazu.

Ovládání obou fotoaparátů je velmi usnadněno intuitivním displejem, který umožňuje snadno vyvolat často používané funkce pouhým stiskem funkčního tlačítka.

Nové modely mají stejně jako ostatní členové řady Alpha sytémy zabraňující vnikání prachu a ochrannou vrstvu na obrazovém snímači, což omezuje problém s vniknutím prachu do fotoaparátu při výměně objektivu.

Oba modely také nabízejí špičkovou výdrž akumulátorů, až 730* snímků (410 v režimu Live View) na jedno nabití akumulátoru InfoLITHIUM™ (NP-FM500H). Přitom se na 2,7palcovém LCD displeji přesně zobrazuje stav zbývající energie v akumulátoru v %, takže nemusíte mít strach, zda vám během fotografování nedojde energie.
*dle normy CIPA

Volitelný blesk HVL-F42AM ideálně pokrývá potřeby zkušených digitálních fotografů i začátečníků. Kromě možnosti měření ADI a bezdrátového dálkového ovládání podporuje automatické nastavení vyvážení bílé pomocí přenosu informací o barevné teplotě, a také propracovaný systém natočení směrem nahoru až o 90?, doleva až o 90? a doprava až o 180?, pokud chcete využít nepřímý (odražený) záblesk.

Další volitelnou položkou je battery grip VG-B30AM, který umožní pohodlně fotit na výšku. Grip lze osadit až dvěma akumulátory NP?FM500H pro pořízení až 1460* snímků (820 v režimu Live View) na jedno nabití akumulátorů.
*dle normy CIPA

S GPS jednotkou budete vždy vědět původ snímku

Oba fotoaparáty mohou spolupracovat s novou GPS jednotkou GPS-CS1KASP. Ta má velmi malé rozměry, je slučitelná se všemi modely Sony Alpha, Cyber-shot a Handycam a umožňuje ukládání polohových údajů po dobu až jednoho měsíce, takže vždy víte, kde jste pořídili který snímek. K fotografiím mohou být doplněny údaje o poloze a lze zobrazovat webové mapy nebo vytvořit 'stopu' vašeho pohybu.

 

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Digitální zrcadlovka (DSLR)
 
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 14,2 Mpx
Obrazový snímač: CCD
Rozlišení fotografií: 4592x3056, 4592x2576, 3408x2272, 3408x1920, 2288x1520, 2288x1280
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Stabilizátor snímače: Ano
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: BIONZ
 
Objektiv
Typ stabilizátoru: Mechanický
Crop faktor: 1,5 x
Typ bajonetu: Sony / Minolta A
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové, Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P, A (Av), M, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 2,5 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
Pokrytí hledáčku: 95 %
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/160
 
Záznam
Typ paměťového media: CF (Compact Flash), MS (Memory Stick)
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 130,8 x 98,5 x 74,7
Hmotnost: 582 g
 
Ostatní
Ocenění: EISA
Značka: Sony
 
Externí blesk
Směrné číslo: 12

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Sony Alpha A350 tělo v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Sony Alpha A350 tělo, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Sony Alpha A350 tělo

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (75 - 66)

 • 75

  Bouška
  Reaguje na 74 | Dobrý den, bohužel nemá. Panoramatické snímky se skládají až při zpracování v počítači. Je to velmi snadné, umožňuje to například software http://www.megapixel.cz/zoner-photo-studio-12-prof essional.

  Luděk Bouška - Megapixel, 13.08.2010 | Reagovat

 • 74

  Avatar
  Dobrý den, chci se zeptat, zda má tato DSLR funkci panoramatického snímání. Díky za odpověď.

  Eva, 12.08.2010 | Reagovat

 • 73

  Bouška
  Reaguje na 72 | Dobrý den, A350 bohužel neposkytuje moc dobré výsledky při nastavení vysokých citlivostí, které se používají při focení pohybu. Já bych doporučil vynikající set http://www.megapixel.cz/nikon-d3000-18-105-mm-vr, dodávaný objektiv je velmi univerzální a ve své kategorii asi to nejlepší, co mohu nabídnout.

  Luděk Bouška - Megapixel, 21.07.2010 | Reagovat

 • 72

  Avatar
  Dobrý den, jelikož jsem u vás již nakupovala jednou a byla jsem spokojena, obracím se tedy o radu opět na vás. Chtěla bych začít fotit se zrcadlovkou,jsem velký nadšenec do focení, ale amatér. Vybírám mezi Canon EOS 450D a Sony A350. Kamarádka fotí s uvedeným Canonem a objektivem Sigma 17-70mm velice krásné fotky (nádherné jsou s rozostřeným pozadím), ale chvíli už pročítám recenze a komentáře a Sony A350 vypadá také dobře. Poradil byste mi jaký je lepší volba a pokud Sony, jaký objektiv k tělu koupit? Jde mi hlavně o focení dětí (i portrétky),sportu ale i krajiny. Jelikož mám ročního synka a ten opravdu moc nepostojí,podaří se ostré fotky v pohybu? Koukala jsem, že se asi A 350 již doprodává, pokud to nestihnu k vám na prodejnu včas, je nějaký nový model v podobné cenové relaci s podobnými parametry, který bystě mě doporučil (nebo u Canonu?)? Díky za odpověď, Magda

  Magda, 21.07.2010 | Reagovat

 • 71

  Bouška
  Reaguje na 70 | Dobrý den, ano, objektivy z Minolty jsou se zrcadlovkami Sony kompatibilní.

  Luděk Bouška - Megapixel, 19.04.2010 | Reagovat

 • 70

  Avatar
  Dobrý dne uvažuji o koupi Sony mám objektivy z předešlého fotoaparatu Minolta ještě co byla na kinofilm myslíte že budou sedět i na tento tip fotoaparatu děkuji

  Alena , 17.04.2010 | Reagovat

 • 69

  Bouška
  Reaguje na 68 | Dobrý den, já bych pro dané účely vybral raději objektiv Sigma 17-70. Na tuto sestavu se hodí například http://www.megapixel.cz/lowepro-topload-zoom-1.

  Luděk Bouška - Megapixel, 28.11.2009 | Reagovat

 • 68

  Avatar
  Dobrý den uvažuji o koupi přístroje Sony A350 jako dárek. Je to pro člověka, který je nadšený amatér..prosím o info zda by jste doporučili spíše koupi setu s DT 180-70mm a DT 55-200mm nebo s Sigma 17-70mm. Přístroj bude využíván na focení maker, portrétů a home foto. Prosím ještě o info resp. doporučení vhodné tašky pro aparát a objektiv. Velmi děkuji

  Ina, 27.11.2009 | Reagovat

 • 67

  Bouška
  Reaguje na 66 | Dobrý den, co je pro Vás "rozumná cena"? Možností je spousta. Mohu nabídnout například velmi dobrý objektiv http://www.megapixel.cz/sigma-17-70-mm-f28-45-dc-m acro-pro-sony a k němu polarizační filtr http://www.megapixel.cz/marumi-polarizacni-filtr-d hg-c-pl-72-mm.

  Luděk Bouška - Megapixel, 09.11.2009 | Reagovat

 • 66

  Avatar
  Zdravím... Ve světě digitálních zrcadlovek jsem totální začátečník (doteď jsem fotila pouze ,,křámy´´) a pořádný aparát v podobě SONY A350 se midostal do ruky až teď a já bych potřebovala pomoc s výběrem výbavy...(filtrů,objektivů) Chytám se fotit hlavně přírodu,nic jiného pro mě téměř nepřichází v úvahu... Tak jsem chtěla poprosit o nějaké doporučení v ,,rozumné´´ cenové relaci... Děkuji!

  Veronika, 08.11.2009 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím