066674
zkopírováno do schránky
Bezzrcadlovka
Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní!
- Formát snímače: Full Frame / FX
- Rozlišení snímače: 24,3 Mpx
- Typ bajonetu: Sony E
- Rychlost sériového snímání: 5 sn./s
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní!?
„Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 31.03.2020
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Vlastníte Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní!?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 5 592 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?
Alternativy k již neprodávanému Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní!
Alternativy k již neprodávanému Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní!
Sony Alpha A7 III tělo - zpětná sleva 3 750 Kč
4.8947 (95×)
32 990 Kč
31 990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Dárky za 4 980 KčStudentský cashback 3 750 KčProtiúčetBonus 10 %
Sony Alpha A7 IV tělo - zpětná sleva 7 500 Kč
4.96 (50×)
53 990 Kč
51 990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Dárky za 6 480 KčStudentský cashback 7 500 KčProtiúčetBonus 15 %

Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní!
Popis a parametry
Sony Alpha A7 II tělo je první plnoformátový kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy vybavený pětiosou stabilizací. Disponuje 24,3Mpx snímačem CMOS Exmor. Jako předchůdce Alpha A7 disponuje 117 body fázové detekce a 25 body detekce kontrastu pro dokonalé a o 30% rychlejší automatické ostření. Sony Alpha A7 II podporuje XAVC S kodek a nahrává FullHD 1080/60p video o vysokém bitrate až 50Mbps.
Pečlivé zpracování
Dokonalost vyžadovaná profesionály
Propracované ovládací prvky umožňují intuitivní ovládání a rychlé nastavení při sledování scény hledáčkem, a posunují tak ovládání na zcela novou úroveň.



Plná podpora výhod snímače Full-Frame
Objektivy s bajonetem E i A pro fotoaparáty Full-Frame
Sony rozšiřuje vaše fotografické obzory s vylepšenou řadou bezkonkurenčně výkonných objektivů s bajonetem E i A pro fotoaparáty Full-Frame.

Snadný bezdrátový přenos snímků
Připojte fotoaparát ke smartphonu nebo tabletu jediným dotykem!

Skvělá služba stahování
Zdokonalte fotografické vyjádření podle svých vlastních kreativních požadavků.
Profesionální příslušenství otevírá nové možnosti.
Umocněte radost z fotografování a dodejte svým fotografiím profesionální punc pomocí příslušenství určeného speciálně pro tento model.

Podporováno softwarem Capture One Express (for Sony)
Jeden z nejlepších konvertorů RAW na světě od společnosti Phase One
Capture One Express (for Sony) je jedním z nejlepších konvertorů RAW na světě, který s přesností vykresluje barvy a neuvěřitelné detaily. Flexibilní správa digitálních zařízení, všechny důležité nástroje pro úpravu a rychlý a citlivý výkon – vše v ucelené přizpůsobitelné aplikaci.10
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | Full Frame / FX |
| Rozlišení snímače | 24,3 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 6000x4000, 6000x3376, 3936x2624 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 35,8 x 23,9 |
| Crop faktor | 1 x |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ne |
| Externí blesk v balení | Ne |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 350 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | 3,5mm jack (sluchátka), 3,5mm jack (mikrofon), USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | BIONZ X |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Sony E |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 5 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 25600 |
| Rychlost sériového snímání | 5 sn./s |
| Panorama | Ano |
| HDR | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka / elektronická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 1/30 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/8000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|---|
| Rozlišení hledáčku v bodech | 2359000 |
| Zvětšení hledáčku | 0,71 x |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1230000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ne |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ne |
Záznam
| Formáty souborů | MP4, JPEG, MPEG-4, RAW |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Časosběrné snímání | Ne |
| Video formát | MPEG-4, AVC/H.264 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 60 sn./s |
Obecné
| Podle použití | Pokročilý |
|---|
Fyzikální specifikace
| Materiál | Hořčík |
|---|---|
| Rozměry v mm | 127 x 96 x 60 |
| Hmotnost | 599 g |
| Barva | černá |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Sony |
|---|---|
| Typ produktu | Bezzrcadlovka |
Hodnocení zboží
| Celkové hodnocení | 91 % |
|---|---|
| Obrazová kvalita | 93 % |
| Konstrukce a zpracování | 90 % |
| Ovládání | 90 % |
| Funkční výbava | 95 % |
| Poměr cena/výkon | 87 % |
Bezdrátové sítě
| Wi-Fi | Ano |
|---|
Doporučené objektivy
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené příslušenství
Hlídat dostupnost Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní! bezzrcadlovka v bazaru
Hlídat dostupnost Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní! bezzrcadlovka v bazaru
Související články s Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní! bezzrcadlovka
Související články s Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní! bezzrcadlovka
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony Alpha A7 II tělo - Zánovní! bezzrcadlovka
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.















































Komentáře