Poradna

Sony Alpha A7S tělo

Komentáře

RN

Právě ono rozlišení 12.1 Mpix na FF snímači, které zároveň odpovídá 4K záznamu bez jakéhokoliv zásahu, komprimace a dalšího "znásilňování" v editorech, je to nejlepší, co mohlo Sony udělat. Velké světločivé senzory s velkou plochou v kombinaci nové technologie sběru obrazu a perfektního zachycení detailů při filmování 4K videa z něj činní naprostou špičku. Věřím, že Canon vyrobí alternativu se stejným rozlišením, protože to je přesně to, co "chceme". Tedy: Kvalitní ostrý a čistý obraz za jakéhokoliv osvětlení.

30

Radim Nytl, 16. 06. 2016 |Reagovat

Vít Paraska

Dobrý den, v současnosti umí 4K video pouze model A7SII, A7RII. Model A7S dokáže nahrávat 4K video pouze s externím rekordérem, který Sony nedodává. Nicméně kvalita Full HD videa v kodeku XAVC-S, je podstatně lepší než u konkurence, která používá standartní AVCHD kodek. Modely A7SII a A7RII vyžadují pro nahrávání 4K minimalní rychlosti SD karet 100mb/s a velikost minimálně 64GB. Nová verze firmwaru by měla umožnit použití i menších karet. Co se týče samotného obrazu, volil bych nejspíše model A7S případně mark II, který má snímač vybavený AA filtrem pro odstaranění moaré, kdežto A7RII tento filtr nemá. Dálší vyhodou A7S(II) je, že disponuje přesným počtem pixelů pro 4K video. Za zvážení také stojí model A6300, který disponuje lepším autofocusem a výkonem je srovnatelný s modelem A7SII. 

29

Prodejce Megapixel.cz, Vít Paraska, 04. 06. 2016 |Reagovat

TK

Dobrý den, jestli se nepletu na natáčení 4K je potřeba externí 4K rekordér. Chtěl bych buď A7/A7S/A7II a nemůžu se rozhodnout. Osobně mi jde o kvalitu videa jenže mám velmi omezený rozpočet. Na kolik by mohl takový rekorér vyjít ? A myslíte že se za takovou cenu 4K vyplatí ? Díky

28

Tom Kamín, 03. 06. 2016 |Reagovat

TK

Dobrý den, jestli se nepletu na natáčení 4K je potřeba externí 4K rekordér. Chtěl bych buď A7/A7S/A7II a nemůžu se rozhodnout. Osobně mi jde o kvalitu videa jenže mám velmi omezený rozpočet. Na kolik by mohl takový rekorér vyjít ? A myslíte že se za takovou cenu 4K vyplatí ? Díky

27

Tom Kamín, 03. 06. 2016 |Reagovat

DM

Reaguje na (25) | Dobrý den, bohužel ne. 

26

Prodejce Megapixel.cz, Dan Maxant, 14. 05. 2015 |Reagovat

KN

Dobrý den, je u vás možnost pořídit adapter z Canon ef na sony fe bajonet? A takový, který by uměl aktivovat IS a uměl aspoň pomalý autofocus u canon skel? Dekuji

25

Kurt Neubauer, 13. 05. 2015 |Reagovat

OK

Reaguje na (19) | istalaci lze obejit tak, ze si pri zakladani uctu (na sonyentertainmentnetwork.com) zvolite napriklad polsko (nemecko...), tedy zeme, ktere jsou "povolene". penize do uctu pak neposlete pres platebni kartu, ale na polskem (nemeckem...) e-shopu si koupite playstation predplacenou kartu pro konkretni zemi. ja si ji koupil zde: http://www.ultima.pl/). stala 100 zlotych a po zaplaceni byl v kolonce moje konto (musel sem si vytvorit ucet) nekolikamistny kod, ktery jsem vepsal na sonyentertainmentnetwork.com do me penezky. okamzite se mi na uctu objevila castka 100 pln. timelapse aplikace stala cca 42 pln.

24

Ondrej Karpisek, 25. 03. 2015 |Reagovat

DM

Reaguje na (22) | Dobrý den, děkujeme za upozornění nechám to navrhnout na doplnění. S pozdravem M.

23

Prodejce Megapixel.cz, Dan Maxant, 10. 03. 2015 |Reagovat

S

Reaguje na (21) | Nechci tady nejak prudit,ale právě min. týden mi foták přišel a v balení byla i velice dobrá nabíječka (ukazuje 3 stupně nabití svetel. signálem) a 2 originální baterie + plastové "udělátko" které se napojí na levý bok aby se nevytáhly kabely, možná by bylo dobré to tady uvést, děkuji!nakonec je to logické je to drahej foták ,nabíječka by fakt měl býát standard a navís je stavenej primárně navideo je to videt, 1 baterie se spotřebuje rychle...)

22

StandaR, 07. 03. 2015 |Reagovat

DM

Reaguje na (20) | Dobrý den, bohužel není dodávána  nabíječka. Nabíjí se přes USB v aparátu. . Baterka je FW-50

21

Prodejce Megapixel.cz, Dan Maxant, 18. 02. 2015 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.