Fotografické kurzy
Sony Alpha den besedy s odborníky

Sony Alpha den besedy s odborníky

Ambasadoři Sony a známé osobnosti se s vámi podělí o znalosti během doprovodných besed. Rezervujte si své místo dle časového harmonogramu popsaného níže. Pokud se nebudete moci dostavit, budeme rádi, když se odhlásíte a uvolníte místo dalším zájemcům.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

  • 10:30-11:00 KUbajsz: Odhalte kouzlo tvorby na Instagramu
  • 11:45-12:15 Tomáš Touha a Zachy: My YouTubeři
  • 13:15-13:45 Jan Tichý: Síla SONY systému
  • 14:30-15:00 KUbajsz: Odhalte kouzlo tvorby na Instagramu
  • 15:45-16:15 Jan Tichý: SONY Alpha A9

Besedy jsou volně otevřené veřejnosti, ale kapacita je omezena. Rezervujte si své místo výše. Pokud se nebudete moci dostavit, budeme rádi, když se odhlásíte a uvolníte místo dalším zájemcům. Rezervace propadá 5 minut před začátkem besedy.

Představení ambasadorů

KUbajsz - Odhalte kouzlo tvorby na Instagramu

Mág Instagramu KUbajsz vás seznámí s touto trendy sociální sítí a prozradí, jak kouzlit, aby vaše fotky měly tisíce followerů. Také příjde řada na Sony A7R II a objektivy Zeiss & Sony, kterými fotí vše od krajiny, přes portréty po akční fotky. Nezaostává ani s tvorbou videí.

Jakub Fišer, alias KUbajsz

Jakub je marketér a nadšený cestovatel, který fotí všechno a všechny. Díky focení poznává nová místa, nové lidi a nové věci. Fotí svatby, sportovní fotky, portréty a přírodu. Jeho fotky mají jistou dynamiku a šmrnc. Že by se v jeho tvorbě prolínal koníček - downhill a motocross?

Tomáš Touha a Zachy - My YouTubeři

Technika SONY si v podledním roce vydobývá místo mezi YouTubery. Je to kvůli kvalitě? Nebo intuitivnosti ovládání? Či tato generace sází na profesionální výstup ke zpracování? Nahlédněte do tajů tvorby videí od vytvoření scénáře po přetáčení scén, jejich editace a publikace na YouTube.

Tomáš Touha

Tomáš má toho za sebou hodně. Po jednom životním neúspěchu si “naordinoval” terapii natáčením videí. Chtěl inspirovat lidi v podobných životních situacích. Dnes natáčí nejčastěji tzv. daily vlogs, kdy máte kameru zapnutou nonstop. Je zakladatelem projektu #motivacejinak a #runjinak.

Lukáš Zachara alias Zachy

Ač je Lukášovi (alias Zachymu) teprve třináct let, má za sebou více než sto tísíc followerů a několik mediálních výstupů v televizi. Na kluka YouTubera si vybral neobvyklé zaměření - módu. Je kameramanem a hercem ale také režisérem, scénáristou, případně i osvětlovačem a zvukařem v jednom. Jak sám říká, baví ho dělat videa.

Jan Tichý - Síla SONY systému

Komplexnost produktů a jejich kombinaci oceňují jak nadšení amatéři, tak profesionálové. Na besedě budete seznámeni, jak nejlépe využívat kombinace těl SONY a objektivů Zeiss & Sony. Ambasadora SONY Jana Tichého se budete moci zeptat na všechny detaily ohledně techniky a triky k vytěžení maxima při její používání.

Jan Tichý - SONY Alpha A9

Tento Full Frame systémový kompakt je vymazlený do posledního detailu. Díky novému 24,2Mpx senzoru Exmor RS a BIONZ X procesoru je A9 schopný fotit bez zatmění hledáčku 20 snímků za sekundu s kontinuálním ostřením a nepřerušeným živým náhledem se snímkovou frekvencí 60fps. Tímto režimem uložíte až 362 JPEG a 241 RAW snímků. Využijete všech 693 AF bodů fázové detekce a Full Frame 4K video převzorkované z 6K obrazu? Pojďte se seznámit z blízka s tímto krasavcem.

Jan Tichý

Honza Tichý vás provede SONY systémem a představí SONY Alpha A9. Ve svém profesním životě se zaměřuje především na fotografování svateb, portrétů, architektury a města. Jeho specializací jsou pak postupy, při kterých využívá staré manuální objektivy určené pro kinofilmové přístroje. Díky této technice začal spolupracovat se společností Sony, pod jejíchž hlavičkou uskutečnil celou řadu workshopů.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím