ID: 012414

Digitální kompakt Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

 • Značka: Sony
 • Rozlišení: 10,2 Mpx
 • Optický zoom: 10 x
 • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!?

„Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 484 Kč?

Začít s výkupem

Kompaktní fotoaparát s výkonným zoomem, AVCHD videem a GPS, optický stabilizátor Steady Shot s novým aktivním režimem, objektiv s více než dostatečným rozsahem 25-250mm. Produktová sekce: Digitální kompakty Sony

Alternativy k již neprodávanému Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

Obsahem zvýhodněné sady je:

Sony CyberShot DSC-HX5 černý + Kingston SDHC 16GB Class 4 + Aha pouzdro 70J Mix

Kompaktní fotoaparát s výkonným zoomem, AVCHD videem a GPS, optický stabilizátor Steady Shot s novým aktivním režimem, objektiv s více než dostatečným rozsahem 25-250mm. Produktová sekce: Digitální kompakty Sony

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Inženýři u Sony již pouze nedrží krok s konkurencí, ale také zdatně určují nové trendy v tomto oboru techniky. Důkazem je tento špičkový kompakt splňující nejpřísnější měřítka současné doby,
Celá recenze

Kompletní recenze
Sony CyberShot DSC-HX5 černý

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Sony Cyber-shot HX5

Kompaktní fotoaparát s výkonným zoomem, AVCHD videem a GPS
Uvnitř propracovaného těla ukrývá Cyber-shot HX5 velké množství zobrazovacích technologií od Sony.

Pokročilý snímač Exmor R CMOS zachytí detailní snímky s minimem šumu i při fotografování za zhoršených světelných podmínek, který skvěle doplňuje objektiv Sony G s 10x optickým zoomem. Tento výkonný objektiv s více než dostatečným rozsahem 25-250mm (ekvivalent kinofilmu) uložený v kompaktním těle představuje ideální řešení pro každou fotografickou situaci od širokoúhlých záběrů krajiny, přes fotografie skupin, až po drobné detaily.

Zapomněli jste si videokameru? Žádný problém. Kromě skvělých fotografií s rozlišením 10,1 megapixelů umí HX5 také natáčet plynulé a detailně prokreslené Full HD video, o které se pak můžete snadno podělit. Stisknutím jediného tlačítka začne záznam videa (1920 x 1080i) ve formátu AVCHD. Po pořízení záznamu připojíte fotoaparát Cyber-shot k televizoru BRAVIA™ a vychutnáte si podívanou ve velkém stylu. Nebo jednoduše vložíte paměťovou kartu Memory Stick™ do DVD Direct MC6 a bez použití počítače záznam v HD kvalitě vypálíte na DVD, které si přehrajete na konzoli PS3 nebo přehrávači Blu-ray™ disků.

Optický stabilizátor Steady Shot s novým aktivním režimem (Active Mode) eliminuje chvění fotoaparátu při natáčení HD videa z ruky. Režim Active Mode poskytuje až 10x vyšší ochranu proti pohybu než běžné aparáty. Zajišťuje tedy nejostřejší a nejstabilnější video natočené z ruky, i když se při natáčení pohybujete.

Tento fotoaparát poprvé využívá inovativní funkci Sweep Panorama, která byla představena v loňských modelech Cyber-shot TX1 a WX1. Díky tomuto režimu velmi jednoduše vytvoříte kvalitní širokoúhlé záběry, a to i s pohybujícími se objekty. Fotoaparát při vytváření panoramatu vyhodnotí, jestli se fotografované objekty v daném úhlu záběru pohybují, a pomocí algoritmů zajistí, aby se při spojování snímků do jednoho záběru tyto objekty zobrazily správně.

Model HX5 je také prvním fotoaparátem na světě s integrovanými funkcemi GPS a kompasu, které zdokonalují zážitky s fotografováním na cestách. Vaši polohu fotoaparát zobrazuje v reálném čase na velkém 7,6 cm (3") Clear Photo LCD displeji. Na místa, kde jste fotografie a videoklipy s uloženou polohou („geotagging") pořídili, se můžete následně podívat na on-line mapách pomocí přiloženého programu Picture Motion Browser PC. Zajímavou novinkou je funkce kompasu, která ukazuje, jakým směrem se fotoaparát při pořizování záběru otáčel.

Poprvé se v řadě Cyber-shot objevuje technologie korekce protisvětla HDR (High Dynamic Range), která pořídí přirozené a vyvážené snímky vysoce kontrastních scén a záběrů s ostrým protisvětlem, což je oříšek pro každý fotoaparát. HX5 automaticky pořídí dva rychle po sobě jdoucí snímky téže scény s expozicí optimalizovanou nejprve pro nejjasněji osvícené plochy a pak i pro nejtemnější oblast. Následně je pomocí algoritmů prolne do jednoho detailně prokresleného snímku s velkým dynamickým rozsahem, s jasnými, rovnoměrně exponovanými světlými plochami i s detailně zobrazenými stinnými místy.

Zbrusu nový fotografický režim Portrét usnadňuje kompozici autoportrétů, při nichž nevidíte na displej. Jednoduše držíte fotoaparát v natažené ruce a stisknete spoušť. Cyber-shot pomocí funkce detekce obličeje stanoví, kdy je záběr správně uspořádán a automaticky spustí závěrku. K dispozici je navíc také nastavení pro fotografování dvou osob, které před pořízením snímku zkontroluje, zda jsou v záběru zároveň obě portrétované osoby.

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,4
Rozlišení: 10,2 Mpx
Typ snímače: CMOS
Poměr stran snímku: 16:9, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 10 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 25-250
Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 250 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 125
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/1600
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Scénické režimy: Soumrak, Portrét za soumraku, Soumrak se stativem, Protisvětlo, Portrét s protisvětlem, Krajina, Makro, Portrét
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 230400
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: MS (Memory Stick), SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 45 MB
Integrovaný GPS: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 102,9 x 57,7 x 28,9
Hmotnost: 170 g
 
Ostatní
Příslušenství v balení: dobíjecí baterie (NP-FG1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM, adaptér HDMI
 
Další parametry
Značka: Sony

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (26 - 17)

 • 26

  Lukeš
  Reaguje na 25 | Dobrý den, je mi líto, ale uvedený SW jsem neměl možnost vyzkoušet. Údaje o souřadnicích budou uloženy někde v inforrmacích o obrázku tzv. exif.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 25.07.2011 | Reagovat

 • 25

  Avatar
  Dobrý den, nejsem technický typ. Nainstaloval jsem si software z přiloženého CD, ale nevím, jak u fotografií vyvolat informace o poloze z GPS (byla zapnutá) a mapy, které by se měly ukazovat. Fotky mi to ukazuje s jakousi hvězdičkou. Poradíte mi, jak na to? Děkuji.

  Tomáš Pilát, 23.07.2011 | Reagovat

 • 24

  Lukeš
  Reaguje na 20 | Dobrý den, hledáček tento model bohužel nemá. Minimální zaostřovácí vzdálenost objektivu je 5cm.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 18.07.2011 | Reagovat

 • 23

  Lukeš
  Reaguje na 21 | Dobrý den, z uvedených modelů je můj favorit Nikon P300.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 18.07.2011 | Reagovat

 • 22

  Avatar
  Reaguje na 21 | Omlouvám se zapoměl jsem doplnit jméno a email.

  Tomáš Tecl, 17.07.2011 | Reagovat

 • 21

  Avatar
  Dobrý den, mám dotaz vybírám po dlohém přemýšlení nad zrcadlovkou a posléze G12, a S95. Nějaký menší kompakt z důvodu o malinko nižší ceny. Jelikož se aktivně věnuji sportování převážně tedy lezení potřebuji něco menšího než je zrcadlo a zase né tak drahého z důvodu možného pádu přeci jenom levnější hračka méně zabolí. Fotím převážně lidi, sport samozřejmně, zvířata a také krajiny, západy slunce a také rád dělám pokusy jako je dlouhý čas v noci atd. Vybírám tedy mezi Nikonem S8100 a P300, poté mezi Lumixem TZ18 a tímto Sony HX5. Samozřejmně požaduji co nejkvalitnější fotografie a dobré ovládání alespoň trošku podobné S95 prostě co nejrychlejší a nejpohodlnejší nastavení. Bohužel ovládání z G12 mi na takovéto "foťáčky" nikdo nedá ale aspoň trošku. Vím chci toho hodně ale co by jste mi poradily vy?:)

  , 17.07.2011 | Reagovat

 • 20

  Avatar
  Dobrý den, v technické specifikaci jsem nezjistil,zda má HX5 hledáček.Dále jaká je minimální vzdálenost pro focení makra.Prosím o upřesnění. Děkuji.

  Mirek, 17.07.2011 | Reagovat

 • 19

  Avatar
  Reaguje na 17 | Pokud preferujete větší rozlišení,berte H70,pokud Vám stačí 10 Mpx,rozhodně šáhněte po HX5 ,je určitě lepší i když je starší.

  Vlastimil, 22.06.2011 | Reagovat

 • 18

  Lukeš
  Reaguje na 17 | Dobrý den, ano máte pravdu jde o hodně podobné modely. Některé parametry má lepší HX5 a H70 má zase větší rozlišení.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 22.06.2011 | Reagovat

 • 17

  Avatar
  Dobrý den,prosím o jen o jedno..Stále se nemůžu rozhodnout mezi tímto HX5 a mezi novějším modelem od SONY H70 ... HX5 je starší ale kromě rozlišení je stále lepší??? díky moc za odpověď.

  Radek, 21.06.2011 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím