ID: 012414

Digitální kompakt Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

 • Optický zoom: 10 x
 • Rozlišení: 10,2 Mpx
 • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!?

„Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 560 Kč?

Začít s výkupem

Kompaktní fotoaparát s výkonným zoomem, AVCHD videem a GPS, optický stabilizátor Steady Shot s novým aktivním režimem, objektiv s více než dostatečným rozsahem 25-250mm. Produktová sekce: Digitální kompakty Sony

Alternativy k již neprodávanému Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

Obsahem zvýhodněné sady je:

Sony CyberShot DSC-HX5 černý + Kingston SDHC 16GB Class 4 + Aha pouzdro 70J Mix

Kompaktní fotoaparát s výkonným zoomem, AVCHD videem a GPS, optický stabilizátor Steady Shot s novým aktivním režimem, objektiv s více než dostatečným rozsahem 25-250mm. Produktová sekce: Digitální kompakty Sony

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Inženýři u Sony již pouze nedrží krok s konkurencí, ale také zdatně určují nové trendy v tomto oboru techniky. Důkazem je tento špičkový kompakt splňující nejpřísnější měřítka současné doby,
Celá recenze

Kompletní recenze
Sony CyberShot DSC-HX5 černý

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Sony Cyber-shot HX5

Kompaktní fotoaparát s výkonným zoomem, AVCHD videem a GPS
Uvnitř propracovaného těla ukrývá Cyber-shot HX5 velké množství zobrazovacích technologií od Sony.

Pokročilý snímač Exmor R CMOS zachytí detailní snímky s minimem šumu i při fotografování za zhoršených světelných podmínek, který skvěle doplňuje objektiv Sony G s 10x optickým zoomem. Tento výkonný objektiv s více než dostatečným rozsahem 25-250mm (ekvivalent kinofilmu) uložený v kompaktním těle představuje ideální řešení pro každou fotografickou situaci od širokoúhlých záběrů krajiny, přes fotografie skupin, až po drobné detaily.

Zapomněli jste si videokameru? Žádný problém. Kromě skvělých fotografií s rozlišením 10,1 megapixelů umí HX5 také natáčet plynulé a detailně prokreslené Full HD video, o které se pak můžete snadno podělit. Stisknutím jediného tlačítka začne záznam videa (1920 x 1080i) ve formátu AVCHD. Po pořízení záznamu připojíte fotoaparát Cyber-shot k televizoru BRAVIA™ a vychutnáte si podívanou ve velkém stylu. Nebo jednoduše vložíte paměťovou kartu Memory Stick™ do DVD Direct MC6 a bez použití počítače záznam v HD kvalitě vypálíte na DVD, které si přehrajete na konzoli PS3 nebo přehrávači Blu-ray™ disků.

Optický stabilizátor Steady Shot s novým aktivním režimem (Active Mode) eliminuje chvění fotoaparátu při natáčení HD videa z ruky. Režim Active Mode poskytuje až 10x vyšší ochranu proti pohybu než běžné aparáty. Zajišťuje tedy nejostřejší a nejstabilnější video natočené z ruky, i když se při natáčení pohybujete.

Tento fotoaparát poprvé využívá inovativní funkci Sweep Panorama, která byla představena v loňských modelech Cyber-shot TX1 a WX1. Díky tomuto režimu velmi jednoduše vytvoříte kvalitní širokoúhlé záběry, a to i s pohybujícími se objekty. Fotoaparát při vytváření panoramatu vyhodnotí, jestli se fotografované objekty v daném úhlu záběru pohybují, a pomocí algoritmů zajistí, aby se při spojování snímků do jednoho záběru tyto objekty zobrazily správně.

Model HX5 je také prvním fotoaparátem na světě s integrovanými funkcemi GPS a kompasu, které zdokonalují zážitky s fotografováním na cestách. Vaši polohu fotoaparát zobrazuje v reálném čase na velkém 7,6 cm (3") Clear Photo LCD displeji. Na místa, kde jste fotografie a videoklipy s uloženou polohou („geotagging") pořídili, se můžete následně podívat na on-line mapách pomocí přiloženého programu Picture Motion Browser PC. Zajímavou novinkou je funkce kompasu, která ukazuje, jakým směrem se fotoaparát při pořizování záběru otáčel.

Poprvé se v řadě Cyber-shot objevuje technologie korekce protisvětla HDR (High Dynamic Range), která pořídí přirozené a vyvážené snímky vysoce kontrastních scén a záběrů s ostrým protisvětlem, což je oříšek pro každý fotoaparát. HX5 automaticky pořídí dva rychle po sobě jdoucí snímky téže scény s expozicí optimalizovanou nejprve pro nejjasněji osvícené plochy a pak i pro nejtemnější oblast. Následně je pomocí algoritmů prolne do jednoho detailně prokresleného snímku s velkým dynamickým rozsahem, s jasnými, rovnoměrně exponovanými světlými plochami i s detailně zobrazenými stinnými místy.

Zbrusu nový fotografický režim Portrét usnadňuje kompozici autoportrétů, při nichž nevidíte na displej. Jednoduše držíte fotoaparát v natažené ruce a stisknete spoušť. Cyber-shot pomocí funkce detekce obličeje stanoví, kdy je záběr správně uspořádán a automaticky spustí závěrku. K dispozici je navíc také nastavení pro fotografování dvou osob, které před pořízením snímku zkontroluje, zda jsou v záběru zároveň obě portrétované osoby.

Objektiv
Optický zoom: 10 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 25-250
Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 250 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Scénické režimy: Soumrak, Portrét za soumraku, Soumrak se stativem, Protisvětlo, Portrét s protisvětlem, Krajina, Makro, Portrét
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: MS (Memory Stick), SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 45 MB
Integrovaný GPS: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 170 g
Rozměry v mm: 102,9 x 57,7 x 28,9
 
Ostatní
Základní příslušenství: dobíjecí baterie (NP-FG1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM, adaptér HDMI
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 10,2 Mpx
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: 1/2,4
Poměr stran snímku: 16:9, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 230400
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 125
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/1600

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Sony CyberShot DSC-HX5 černý + SD 16GB + pouzdro 70J!

Nahoru

Komentáře (26)

Zobrazeny komentáře (26 - 17)

 • 26

  Lukeš
  Reaguje na 25 | Dobrý den, je mi líto, ale uvedený SW jsem neměl možnost vyzkoušet. Údaje o souřadnicích budou uloženy někde v inforrmacích o obrázku tzv. exif.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 25.07.2011 | Reagovat

 • 25

  Avatar
  Dobrý den, nejsem technický typ. Nainstaloval jsem si software z přiloženého CD, ale nevím, jak u fotografií vyvolat informace o poloze z GPS (byla zapnutá) a mapy, které by se měly ukazovat. Fotky mi to ukazuje s jakousi hvězdičkou. Poradíte mi, jak na to? Děkuji.

  Tomáš Pilát, 23.07.2011 | Reagovat

 • 24

  Lukeš
  Reaguje na 20 | Dobrý den, hledáček tento model bohužel nemá. Minimální zaostřovácí vzdálenost objektivu je 5cm.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 18.07.2011 | Reagovat

 • 23

  Lukeš
  Reaguje na 21 | Dobrý den, z uvedených modelů je můj favorit Nikon P300.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 18.07.2011 | Reagovat

 • 22

  Avatar
  Reaguje na 21 | Omlouvám se zapoměl jsem doplnit jméno a email.

  Tomáš Tecl, 17.07.2011 | Reagovat

 • 21

  Avatar
  Dobrý den, mám dotaz vybírám po dlohém přemýšlení nad zrcadlovkou a posléze G12, a S95. Nějaký menší kompakt z důvodu o malinko nižší ceny. Jelikož se aktivně věnuji sportování převážně tedy lezení potřebuji něco menšího než je zrcadlo a zase né tak drahého z důvodu možného pádu přeci jenom levnější hračka méně zabolí. Fotím převážně lidi, sport samozřejmně, zvířata a také krajiny, západy slunce a také rád dělám pokusy jako je dlouhý čas v noci atd. Vybírám tedy mezi Nikonem S8100 a P300, poté mezi Lumixem TZ18 a tímto Sony HX5. Samozřejmně požaduji co nejkvalitnější fotografie a dobré ovládání alespoň trošku podobné S95 prostě co nejrychlejší a nejpohodlnejší nastavení. Bohužel ovládání z G12 mi na takovéto "foťáčky" nikdo nedá ale aspoň trošku. Vím chci toho hodně ale co by jste mi poradily vy?:)

  , 17.07.2011 | Reagovat

 • 20

  Avatar
  Dobrý den, v technické specifikaci jsem nezjistil,zda má HX5 hledáček.Dále jaká je minimální vzdálenost pro focení makra.Prosím o upřesnění. Děkuji.

  Mirek, 17.07.2011 | Reagovat

 • 19

  Avatar
  Reaguje na 17 | Pokud preferujete větší rozlišení,berte H70,pokud Vám stačí 10 Mpx,rozhodně šáhněte po HX5 ,je určitě lepší i když je starší.

  Vlastimil, 22.06.2011 | Reagovat

 • 18

  Lukeš
  Reaguje na 17 | Dobrý den, ano máte pravdu jde o hodně podobné modely. Některé parametry má lepší HX5 a H70 má zase větší rozlišení.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 22.06.2011 | Reagovat

 • 17

  Avatar
  Dobrý den,prosím o jen o jedno..Stále se nemůžu rozhodnout mezi tímto HX5 a mezi novějším modelem od SONY H70 ... HX5 je starší ale kromě rozlišení je stále lepší??? díky moc za odpověď.

  Radek, 21.06.2011 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím