Recenze Sony CyberShot DSC-HX9 černý + akumulátor + 8GB Ultra karta + pouzdro Aha 70J!

Zpět na detail

Hodnoceni
zakazniků:
4 z 5

Nahoru

Hodnocení zákazníků

 • Plusy: Skvělé video, vynikající režim "ručně držený soumrak", skvělý režim panorama, a další. Mínusy: Halové efekty při focení do slunka, nemožnost nastavení nuceného blesku v některých režimech, horší ergonomie držení, pomalé zpracování fotek a pomalá reakce na přepínání režimů. Jinak vynikající kompakt na expedice. Kupoval jsem ho těsně před odjezdem do zahraničí. Nafotil jsem s ním v Thajsku, Laosu a Kambodži již několik tisíc fotografií, a až na jeho pomalejší reakce a problematické focení do slunka jsem s ním naprosto spokojený.

  Ověřený zákazník
  Kamil Klečka, 28.02.2012
  4 z 5

 • Fotoaparát vynikající,souhlasím se vším uvedeným hodnocením kladným i záporným. Vybírat v modelech jiných značek stejné třídy je strašně složité ,ale myslím že tato značka mě utvrdila při mích požadavcích výběru i přes uvedené necnosti.S postupným dokonalejším seznamováním se dají vytvářet překvapující ještě lepší fotografie ,ale je třeba využívat celé škály nastavení režimů a parametrů . Fotoapárát doporučuji.

  Ověřený zákazník
  Pavel Šafář, 21.01.2012
  4 z 5

 • Příjemná malá hračka pro velké kluky. Mám Canon EOS 500D,ale chybělo mi něco menšího a výkonného do kapsy.hx9 mě mile překvapil,zvláště ručně držený soumrak a super auto.Sžívám se s ručním nastavením a volbou scén.Vnikající zoom -překvapil ostrým snímkem z ruky na max. přiblížení.Nevýhoda absence nabíječky - snad by to set tolik neprodražilo...Druhá baterie nutností, problém však neřeší!

  Ověřený zákazník
  Ivo Vlachynský, 07.01.2012
  4 z 5

 • Velmi pěkné fotky na automatický režim a špičkové video, což je pro mě priorita. Kvalitní provedení a made in Japan pro lepší pocit z utracených 7500Kč.

  Ověřený zákazník
  Jiří Štefl, 16.12.2011
  5 z 5

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím