061700
zkopírováno do schránky
Použitý fotoaparát
Sony CyberShot DSC-RX10 III bazar
- Stav zboží: Použité
- Zboží s tovární zárukou do: 28.04.2020
- Značka: Sony
Sháníte Sony CyberShot DSC-RX10 III bazar?
„Sony CyberShot DSC-RX10 III bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 15.10.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Sony CyberShot DSC-RX10 III bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Sony CyberShot DSC-RX10 III Zhruba tři čtvrtě roku po tom co společnost Sony představila druhou verzi digitálního fotoaparátu Sony CyberShot DSC-RX10, je tu další vylepšená verze. Na první pohled se Sony CyberShot DSC-RX10 III moc neliší od svého předchůdce neliší. Nenechte se ale mýlit. Novinka je…
Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů
Martin Lukeš, 13.04.2016

Celkové hodnocení
zákazníků
90% rozbil se mi vstup karty SD . Nejde už nikdy vyndat. Já to umím ale nedělám to. Jednou jsem to udělal jen proto, že jsem tam dal 64 KB, a teď jí tam nechávám a fotky stahuji kabelem.
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Milan, Teplice, 23.02.2022
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Profesionál a výkon |
|---|---|
| Podle použití | Ultrazoom, Pokročilý |
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 133 x 94 x 127 |
|---|---|
| Hmotnost | 1051 g |
| Barva | černá |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
Ostření
| Manuální ostření | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 3 cm |
| Makro od | 3 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1" / CX |
| Rozlišení snímače | 20 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 5472x3648 |
| Technologie snímače | BSI-CMOS |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 13,2 x 8,8 |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Směrné číslo blesku | 10,8 |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 420 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | 3,5mm jack (sluchátka), 3,5mm jack (mikrofon), USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | BIONZ X |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 25 x |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 24 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 600 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2,4 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 4 |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Typ sluneční clony | Ano (součást balení) |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 1:1, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 3 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 12800 |
| Rychlost sériového snímání | 14 sn./s |
| Panorama | Ano |
| HDR | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/32000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|---|
| Rozlišení hledáčku v bodech | 2359300 |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1228800 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
Záznam
| Formáty souborů | MPEG-4, XAVC S |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | 4K UHD (3840x2160) |
| Časosběrné snímání | Ano |
| Zoom při videu | Ano |
| Video formát | MPEG-4, AVC/H.264, AVCHD, XAVC S |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 30 sn./s |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Sony |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Sony CyberShot DSC-RX10 III použitý fotoaparát
Související články s Sony CyberShot DSC-RX10 III použitý fotoaparát
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony CyberShot DSC-RX10 III použitý fotoaparát
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.


































Komentáře