011468
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony CyberShot DSC-S980 černý
- Rozlišení snímače: 12,1 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony CyberShot DSC-S980 černý?
„Sony CyberShot DSC-S980 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 20.12.2009
Vlastníte Sony CyberShot DSC-S980 černý?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 239 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony CyberShot DSC-S980 černý
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-S980 černý použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-S980 černý použitý fotoaparát v bazaru
Popis a parametry
Kompaktní digitální fotoaparát, snadné použití, kvalitní 4x optický zoom s širokým úhlem, stabilizace SteadyShot a funkce Face Detection. Rozlišení 12,1 Mpx, ISO až 3200, LCD 2,7 palce.
Sony CyberShot DSC-S980
Pokročilé funkce v dostupném provedení
Toto je váš dokonalý vstup do světa úžasných snímků z fotoaparátu Cyber-shot™. Kompaktní zařízení, skvělá hodnota a snadné použití, s vysoce kvalitním 4x optickým zoomem s širokým úhlem, stabilizací SteadyShot a funkcí Face Detection.
Snadné používání
Kdo si chce při pořizování krásného snímku dělat starosti s tlačítky, nabídkami a nastavením fotoaparátu? Velký a jasný displej LCD vám umožní vybrat to správné nastavení pomocí jednoduchých nabídek a ikon na displeji. Nikdy nebylo snazší dosáhnout skvělých výsledků - dokonce i v případě, že jste v oboru digitální fotografie nováčky.
Malý a lehký pro snadné nošení
Váš fotoaparát se snadnou vejde do kapsy nebo do tašky. Díky menší velikosti a nižší hmotnosti fotoaparátu jste vždy připraveni zachytit jedinečné okamžiky, ať už jste kdekoli a děláte cokoli.
- Rozlišení 12,1 efektivního megapixelu pro výjimečně vysokou obrazovou kvalitu a zvětšení nabité detaily
- Objektiv se 4x optickým zoomem a úhlem širokým 33 mm
- Funkce Rozpoznání obličeje optimalizuje zaostření a expozici pro zřetelnější portréty
- Stabilizace obrazu SteadyShot redukuje rozmazání obrazu při fotografování z ruky
- Vysoká citlivost ISO 3200 pro jasné snímky bez blesku při špatném osvětlení
- Velký 2,7palcový (230 000 bodů) displej LCD s širokým úhlem sledování
- K dispozici v řadě krásných barevných provedení, která vyhoví vašemu osobnímu stylu
- Režim snadného fotografování zjednodušuje ovládání díky pokynům na displeji
- Šest režimů výběru scény pro vynikající výsledky v mnoha různých situacích
- Zábavné funkce retušování ve fotoaparátu: oříznutí obrazu a korekce jevu červených očí
- Software Picture Motion Browser usnadňuje správu snímků, vyhledávání a zobrazování na počítači
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 12,1 Mpx |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 4 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 33-132 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 33 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 132 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 4 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3,5 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 93,1 x 55,7 x 23,8 |
|---|---|
| Hmotnost | 157 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie (NP-BK1), nabíječka baterií, napájecí kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM, speciální kabel AV, speciální kabel USB |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,012 GB |
|---|
Související články s Sony CyberShot DSC-S980 černý
Související články s Sony CyberShot DSC-S980 černý
Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • včera v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Dotazy k Sony CyberShot DSC-S980 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.







Komentáře