011566
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony CyberShot DSC-W275
- Rozlišení snímače: 12,1 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony CyberShot DSC-W275?
„Sony CyberShot DSC-W275“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 02.04.2010
Vlastníte Sony CyberShot DSC-W275?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 358 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony CyberShot DSC-W275
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W275 použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W275 použitý fotoaparát v bazaru
Popis a parametry
Kompaktní fotoaparát s rozlišením 12,1 megapixelu a záznamem videa v kvalitě 720p HD. Objektiv Carl Zeiss s 5x optickým zoomem, úhlem širokým 28 mm a optickou stabilizací SteadyShot. V balení pouzdro pro přenášení.
Sony CyberShot DSC-W275
- Rozlišení 12,1 efektivního megapixelu pro výjimečně vysokou obrazovou kvalitu a zvětšení nabité detaily
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar® s 5x optickým zoomem, se záběrem širokým 28 mm pro panoramatické snímky krajiny a velké skupinové fotografie
- Záznam videa v kvalitě 720p HD zachytí ostré videoklipy HD nabité detaily plus stereo zvuk při rychlosti 30 snímků za sekundu
- Pokročilá funkce Smile Shutter automaticky zahájí fotografování, jakmile se objekt usměje: nyní ještě snazší používání díky upravitelné úrovni úsměvu
- Pokročilá funkce Rozpoznání obličeje s volitelnou prioritou dospělí/děti, vysokorychlostní sledování objektu pro zřetelnější portréty. Zahrnuje funkci Detekce obličeje a pohybu a Paměť zvoleného obličeje
- Inteligentní rozpoznávání scény usnadňuje fotografování výběrem nejlepšího nastavení pro obtížné fotografické podmínky, jako jsou portréty za soumraku a scény se zadním nasvícením
- Optický stabilizátor obrazu SteadyShot, vysoká citlivost ISO 3200 a redukce šumu Clear RAW pro vysoce kvalitní snímky bez rozmazání při fotografování z ruky ve špatném osvětlení
- Velký 2,7palcový displej LCD (230 000 bodů) Clear Photo plus displej s širokým úhlem sledování
- K dispozici v řadě krásných barevných provedení, která vyhoví vašemu osobnímu stylu
- Výstup HD pro sledování videa a fotografií na televizoru HD (vyžaduje volitelný kabel). Technologie PhotoTV HD vylepšuje zobrazení fotografií na kompatibilním televizoru BRAVIA
- Procesor BIONZ zajišťuje vyšší kvalitu obrazu, snížený šum a rychlou fotografickou odezvu
- Optimalizátor dynamického rozsahu s novým režimem Plus upravuje expozici a kontrast ve scénách s vysokým kontrastem a zadním nasvícením
- Prezentace v kvalitě HD doplněné hudbou nabízejí zábavné zobrazení snímků spolu s efekty a hudbou na displeji LCD nebo připojeném televizoru HD
- Zábavné funkce retušování ve fotoaparátu zahrnují oříznutí, korekci jevu červených očí a umělecké filtry
- Software Picture Motion Browser usnadňuje správu snímků, vyhledávání a zobrazování na počítači
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 12,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3264x2448, 2592x1944, 4000x3000, 4000x2672, 4000x2248 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-140 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 140 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 10 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 2 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 97,6 x 56,6 x 22,6 |
|---|---|
| Hmotnost | 135 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Pouzdro, Dobíjecí baterie (NP-BG1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí šňůra, poutko na zápěstí, disk CD-ROM |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Sony CyberShot DSC-W275
Související články s Sony CyberShot DSC-W275
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Dotazy k Sony CyberShot DSC-W275
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.







Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 3. 11. 2009 |Sony CyberShot DSC-W275 |Reagovat
P
Papež, 2. 11. 2009 |Sony CyberShot DSC-W275 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 2. 11. 2009 |Sony CyberShot DSC-W275 |Reagovat
P
Papež, 1. 11. 2009 |Sony CyberShot DSC-W275 |Reagovat