DSCW530S.CEE8
zkopírováno do schránky
005409
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný
- Rozlišení snímače: 14,1 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MS (Memory Stick)
Sháníte Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný?
„Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 12.05.2012

Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Digitální kompaktní fotoaparát Sony CyberShot DSC-W530 je nástupcem předchozího modelu DSC-W320. Fotoaparát má atraktivní design a je výborně zpracován. Je vybaven Super CCD HAD snímacím čipem o vysokém rozlišení 14,1 Mpx. Pro fotografování za horších světelných podmínek pomůže širokoúhlý světelný…
Popis a parametry
Stylový kompakt Sony CyberShot DSC-W530 je ideální obrazový zápisník, pro běžné rodinné nebo pracovní účely. Jistě uspokojí každého, kdo hledá optimální kompromis mezi cenou, výkonem a obrazovou kvalitou. Fotoaparát je vybaven rozlišením 14mpx, 4x zoome, kvalitním objektivem Carl Zeiss ohniskem 26 - 105 mm a funkcemi rozpoznání obličeje a smile shutter.
Sony CyberShot DSC-W530
Lehký, kompaktní digitální fotoaparát Cyber-shot™ W530 se pohodlně nosí a stane se vaším dokonalým společníkem na dovolených, rodinných sešlostech i jindy. Vynikající kvalita obrazu se spojuje s jednoduchou a bezproblémovou obsluhou, kterou zvládne i začátečník.
Vlastnosti
- 14,1 megapixelu
- 4x optický zoom / ohnisková vzdálenost od 26 mm
- 6,7cm displej LCD
- panoramatický záběr a iAUTO
Užijte si celý snímek
Nyní již je snadné pořídit širokoúhlé záběry krajiny či města, jež budou brát dech. Režim Panoramatický záběr pořídí ve vysoké rychlosti sérii snímků během natáčení fotoaparátu z jedné strany na druhou (nebo ve svislém směru). Jediný úžasný panoramatický snímek je sestaven přímo ve fotoaparátu, kde proběhne automatické spojení snímků.
Zjistěte více o režimu panoramatického záběru
Nádherné portréty neskutečně snadno
Fotografujte bez problémů úžasné portréty usmívajících se přátel a členů rodiny. Vylepšená funkce rozpoznání obličeje Face Detection dokáže automaticky nastavit fotoaparát tak, aby snímky byly jasné a ostré s přirozenými tóny pleti. Funkce Smile Shutter automaticky zahájí fotografování v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usměje a vám díky tomu neunikne žádný veselý moment.
Krásnější snímky jednodušeji
Nevíte s jistotou, jak fotoaparát pro danou scénu co nejlépe nastavit? Buďte bez obav - pomoc je na dosah. Inteligentní automatický režim (iAUTO) automaticky upravuje expozici a další nastavení fotoaparátu pro optimální výsledky v celé řadě situací.
Přidejte do každé scény o něco více
Dramatické krajiny, snímky architektury, interiéry a dokonce i rodinné snímky ve vás mohou vyvolat zklamání, pokud dojde k useknutí části scény na okraji snímku. Širokoúhlý objektiv umožňuje do záběru zachytit ještě více bez toho, že byste museli ukročit od objektu.
Nahrajte své okamžiky na web
Nahrajte své vzpomínky na populární weby pro sdílení několika klepnutími myši. Software PMB Portable ve fotoaparátu vám umožňuje vybrat a přenést snímky a videoklipy do kteréhokoli počítače, který je připojený k síti Internet. Tuto možnost oceníte hlavně na cestách, když máte jen chvilku na krátkou návštěvu internetové kavárny.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 1/2,3 |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 14,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 2592x1944, 4320x2432, 4320x3240, 3648x2736 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 4 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 26-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 26 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
Ostření
| Makro od | 4 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 2 |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1/8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 92,9 x 52,4 x 19,3 |
|---|---|
| Hmotnost | 113 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | DSCW530S.CEE8 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie, nabíječka baterií, kabel USB, napájecí kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM |
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný
Související články s Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.


























Komentáře
Dobrý den, ne nelze.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 12. 3. 2012 |Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný |Reagovat
PS
Dobrý den, lze tento kompakt dobíjet, přes USB kabel?
Petr Soukup, 10. 3. 2012 |Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 7. 7. 2011 |Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný |Reagovat
L
Luky, 7. 7. 2011 |Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 3. 6. 2011 |Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný |Reagovat
M
Míra, 2. 6. 2011 |Sony CyberShot DSC-W530 stříbrný |Reagovat