Recenze Sony CyberShot DSC-W570 stříbrný

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

 • 5x opt. zoom
 • ohnisko 25mm s vysokou světelností
 • optický stabilizátor obrazu
 • HD video
 • sweep panorama
 • podporuje MS Duo i SDXC karty

Co se nám nelíbí

 • neshledány

Ukázková videa

Ukázková videa

Představení Sony CyberShot DSC-W570 stříbrný

Představení Sony CyberShot DSC-W570 stříbrný

Digitální kompaktní fotoaparát Sony CyberShot DSC-W570 je nástupcem předchozího modelu DSC-W380. Fotoaparát má atraktivní design a je výborně zpracován. Je vybaven Super CCD HAD snímacím čipem o vysokém rozlišení 16,1 Mpx. Pro fotografování za horších světelných podmínek Vám pomůže světelný objektiv Sony G s 5x optickým zoomem s optickým stabilizátorem. Fotoaparát disponuje zajímavými funkcemi jako rozpoznání tváří, která dokáže rozlišit mezi dětským a dospělým obličejem, režim autoportrétu, který Vás vyfotografuje ve správné chvíli, a také sweep panorama. Tato funkce umožňuje snadné pořizování panoramatických fotografií prostým jedním pohybem ruky bez nutnosti spojováním z více snímků. Pro ty, kteří si rádi uchovávají vzpomínky a zážitky pomocí videa je k dispozici videozáznam v HD rozlišení, s možností opticky zoomovat při natáčení. Na zadní straně aparátu se nachází LCD panel s úhlopříčkou 6.7 cm

Megapixel videorecenze Sony CyberShot DSC-W570 stříbrný

Megapixel videorecenze Sony CyberShot DSC-W570 stříbrný

Hodnocení zákazníků (1)

Hodnocení zákazníků (1)

5

Se zakoupeným fotoaparátem W570 jsem maximálně spokojený. Očekával jsem slušnou kvalitu výsledků, ale výsledek mě i jako profesionála mile překvapil. Děkuji

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Miloš, Hradec Králové, 24.03.2012

5

Popis a parametry

Popis a parametry

Elegantní lehoučký kompakt Sony CyberShot DSC-W570 zaujme nejenom vybroušeným designem, ale i funkcemi a technickým vybavením. Za zmínku patří především vysoké rozlišení 16mpx kvalitní objektiv Carl Zeiss s 5ti násobným zoomem a ohniskem 25 - 125 mm, optická stabilizace obrazu SteadyShot, nebo funkce rozpoznání obličeje a smile shutter.

Sony CyberShot DSC-W570

Lehký, kompaktní digitální fotoaparát Cyber-shot™ W570 se skvělým vzhledem umožní komukoli zachytit HD videa a fotografie plné detailů. Funkce jako panoramatický záběr rozšiřují možnosti fotografování a režim iAUTO se stará o správná nastavení pro skvělé výsledky bez problémů.

Vlastnosti

 • 16,1 megapixelu
 • 5x optický zoom / ohnisková vzdálenost od 25 mm
 • filmy HD
 • 6,7cm displej LCD
 • panoramatický záběr a funkce iAUTO

Užijte si celý snímek

Nyní již je snadné pořídit širokoúhlé záběry krajiny či města, jež budou brát dech. Režim Panoramatický záběr pořídí ve vysoké rychlosti sérii snímků během natáčení fotoaparátu z jedné strany na druhou (nebo ve svislém směru). Jediný úžasný panoramatický snímek je sestaven přímo ve fotoaparátu, kde proběhne automatické spojení snímků.

Zjistěte více o režimu panoramatického záběru
Krásnější snímky jednodušeji

Nevíte s jistotou, jak fotoaparát pro danou scénu co nejlépe nastavit? Buďte bez obav - pomoc je na dosah. Inteligentní automatický režim (iAUTO) automaticky upravuje expozici a další nastavení fotoaparátu pro optimální výsledky v celé řadě situací.
Přidejte do každé scény o něco více

Dramatické krajiny, snímky architektury, interiéry a dokonce i rodinné snímky ve vás mohou vyvolat zklamání, pokud dojde k useknutí části scény na okraji snímku. Širokoúhlý objektiv umožňuje do záběru zachytit ještě více bez toho, že byste museli ukročit od objektu.
Nahrajte své okamžiky na web

Nahrajte své vzpomínky na populární weby pro sdílení několika klepnutími myši. Software PMB Portable ve fotoaparátu vám umožňuje vybrat a přenést snímky a videoklipy do kteréhokoli počítače, který je připojený k síti Internet. Tuto možnost oceníte hlavně na cestách, když máte jen chvilku na krátkou návštěvu internetové kavárny.
Fotoaparát Cyber-shot™ a záznamy v HD

Co se zážitky, na něž jeden snímek nestačí? Natáčejte krátké videoklipy v kvalitě 720p se zvukem plynulou rychlostí 30 snímků za sekundu. A pak se můžete na záznamy podívat na svém počítači.

Obrazový snímač

Formát snímače 1/2,3
Rozlišení snímače 16,1 Mpx
Rozlišení fotografií 1920x1080, 640x480, 4608x3456, 2592x1944, 3648x2736
Technologie snímače CCD
Stabilizátor snímače Ano

Objektiv

Optický zoom 5 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) 25-125
Minimální ohnisková vzdálenost 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 125 mm
Stabilizátor obrazu Ano

Ostření

Makro od 5 cm

Expozice a fotografování

Poměr stran snímku 16:9, 4:3
Digitální zoom 2
ISO - minimální citlivost 80
ISO - maximální citlivost 3200

Závěrka

Nejdelší expoziční čas 1
Nejkratší expoziční čas 1/1600

Displej

Velikost displeje 2,7 "
Rozlišení displeje v bodech 230400

Blesk

Vestavěný blesk Ano

Záznam

Maximální rozlišení videa VGA (640×480)

Rozhraní a napájení

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 91 x 51,5 x 19,1
Hmotnost 116 g

Paměťové karty

Typ paměťové karty SD, MS (Memory Stick)

Ostatní

Číslo produktu DSCW570S.CEE8
Příslušenství v balení Sada dobíjecích baterií, nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM
Značka Sony
Typ produktu Kompakt

Zobrazit popis a parametry